Dnešní bordel

• Zdravím,

Chtěl bych se optat jak tuto situaci chce TT řešit, jestli je v plánu vracení serveru o nějaký čas zpět nebo ne. Ať mi ostatní víme co měli to štěstí, jestli má cenu něco dále hrát nebo počkat.

Díky

• Ahoj,

já tomu moc nerozumím. To proboha nemáte testovací prostředí, na které se dané hotfixy nasadí pro otestování před nasazením do produkce? Je rok 2019 a toto by mělo být ve světě IT naprostým standardem!!

• Ahoj,

já tomu moc nerozumím. To proboha nemáte testovací prostředí, na které se dané hotfixy nasadí pro otestování před nasazením do produkce? Je rok 2019 a toto by mělo být ve světě IT naprostým standardem!!

Z praxe webového vývojáře Ti mohu říct, že někdy to prostě nestačí.

• Tak né že bych se chtěl zastátávat TG, ale podle mě testovací prostředí mají a používají ho... nicméně v některých případech jdou hotfixy rovnou na produkci (opravují se závažné chyby co nejrychleji), což mohl být tento případ. Nebo zkrátka testeři udělali chybu, i to se stává ;) co mě spíš zaráží je to, že stále nevíme jestli máme klikat dál, nebo jestli bude rollback

• Tak né že bych se chtěl zastátávat TG, ale podle mě testovací prostředí mají a používají ho... nicméně v některých případech jdou hotfixy rovnou na produkci (opravují se závažné chyby co nejrychleji), což mohl být tento případ. Nebo zkrátka testeři udělali chybu, i to se stává ;) co mě spíš zaráží je to, že stále nevíme jestli máme klikat dál, nebo jestli bude rollback

Ano a ked nieco implementujes asi si spravis zalohu predtym aby ak nieco taketo nastane vies vratit ASAP do pododneho funkcneho stavu a nasledne riesis co to sposobilo..reakcny cas 0 bodov ...cim dlshie bude tvrat tento stav tym je istejsie ze bude rollback nakolko uz teraz TT porusuje svoje vlastne pravidla a znevyhodnuje ucty, ktore zmazali :)

Len najviac ma zaraza, ze toto je u nich bezne stale od kedy existuju a nepoucili sa z vlastnych chyb a pritom uplne staci tak malo :)

NO De musi dat par meetingov kde sa manageri dohodnu co spravia :D a pritom uz to mohlo byt davno opravene :)

• Tak ja uplne presne nevim, co tam ti manazeri ted delaji, ale podle tech informaci, co mam, to vypada na to, ze opraveni neni az tak jednoduche, protoze na kazdem serveru se to projevilo trosku jinak, takze .. no, on to ten nazev tematu asi docela vystihuje :-)

• Tak ja uplne presne nevim, co tam ti manazeri ted delaji, ale podle tech informaci, co mam, to vypada na to, ze opraveni neni az tak jednoduche, protoze na kazdem serveru se to projevilo trosku jinak, takze .. no, on to ten nazev tematu asi docela vystihuje :-)

Tak tak pokazi sa to lahko , no zial oprava byva dlhsia :) hold zalohy a zlepsit reakcny cas .. uprimne uz som si myslel , ze po 15:00 a so skusenosti viem ze ujovia z DE sa poberu domov :D

• Po celé CZ1 se v každé alianci mazaji učty --čas 12:13 vše .

To je na rollback

Zase dojeb jako Lonské Finále . Tak snad to neposerou vícekrát za sebou. Doufám že se to dá do pořádku a nebude na tom nikdo poškozený.

Přeji hodně štěstí s vyřešením problému co nejlépe

• Chci se zeptat jak je možné, že TG, takto velká firma nemá pravidelné zálohy např. co hodinu. My na Victorii budeme mít rollback ze včerejšího odpoledne (2019-10-09 15:14:45). A opravdu není normální, že se provádí zásahy přes den (i běžné údržby) a nikoliv jako u ostatních přes noc. Dobrá práce, opravdu.. A zásahy bez zálohy, nejlepší možná věc..

• Zdravím, chcel by som si len overiť...

včera 09.10 sme prebrali na tx3 div, o ktorý sme vďaka "údržbe serverov" prišli...

dnes 10.10 pred "údržbou" sme na tx3 ten istý div prebrali znovu...

dobre rozumiem že rollback nám ho **znovu** zoberie ? :)

dodatočná otázka : oplatí sa na ten div potom ešte niečo posielať, či to prakticky už nejako ani nemá zmysel ? :)

• HAHAHA :D toto je pecka. to nezazijes to je TRAVIAN :) rollback na 15:14 :D hra cas vtvoj prospeh ? :D

• Chci se zeptat jak je možné, že TG, takto velká firma nemá pravidelné zálohy např. co hodinu. My na Victorii budeme mít rollback ze včerejšího odpoledne (2019-10-09 15:14:45). A opravdu není normální, že se provádí zásahy přes den (i běžné údržby) a nikoliv jako u ostatních přes noc. Dobrá práce, opravdu.. A zásahy bez zálohy, nejlepší možná věc..

Však to je demence. Czsk1 se hraje 10 dní každý má založeno a ted to vrátí do chvíle kdy se vysílají skoro osadníci a bude pozice všech jiná. Protivník ze sektoru může ted taktizovat a vědět co se stane. Jsme naštvaný a Chtěl bych RESET cz1 !!

• Dostaneme slova omluv a skutek utek.

Nebo jako na lonském Finále když byl 3x chybný roll.

Chyba je u vás hráčů že se to stalo :D . Ale že my jsem ti dobří tak tohle vám nabídneme :D . Je tohle spíše k smíchu co předvádí. Takže možná ani omluva nebude a budete zase jako vždy svedeno na hráče .

• - veškeré jednotky, které byly na cestě v době zálohy, budou nadále pokračovat do svého cíle. Bejt tebou spíš řeším tohle :D jelikož v té době jsi byl na cestě na ten DS.

• - veškeré jednotky, které byly na cestě v době zálohy, budou nadále pokračovat do svého cíle. Bejt tebou spíš řeším tohle :D jelikož v té době jsi byl na cestě na ten DS.

Píjde o ofku chudák :D a ještě jen díky Rollu. :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

• 70 serverů v tabulce, to asi zlatky nebudou žádné. I kdyby se hodil průměr hráčů 2000 na serveru, tak to je 14 milionů zlatek Kdyby dali 100 zlatek jak na betě