Naktine taika

🔥 Travian: Shadow Empires 🔥 Open Beta Starts soon!
Check out the new version of the Annual Special before anybody else by registering to the Open Beta Gameworld.

You will be able to register in

➡️ here ⬅️
 • Prasidedant naujam serveriuj, daugumai zaideju ateina i gslva mintis: "ir vel bemieges naktys". Tai kaikuriuos visai atbaido nuo zaidimo. Tad siulau idiegti naktine taika. 00-06 valandomis nebutu galimybes issiusti puolimu ataka. Reidus, kaip ir anksciau butu galima siuntinet.

 • Kingdoms žaidžiau tokiame serveryje su naktine taika. Nemanau, kad verta tai daryti visuose serveriuose, bet galėtų būti karts nuo karto daromi atskiri serveriai su naktine taika.

  Past servers: Alfėja Baltics speed, Alfėja Baltics 2, MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

 • o jei yra žaidėjų, kurie tik naktim gali žaisti, dėl laiko juostos ar darbo? Liktų labai nuskriausti...

  Galėtų geriau paskatinimais, o ne draudimais spręsti šią problemą. Pvz. atakoms nusileidusioms 22-00 val. pridėti 20% off jėgos. Toks pliusas būtų žymus ir daug daugiau veiksmo vyktų vakarais, o ne naktim.

 • Nu blin zmones tada som city ar kazka tokio zaist reikia . Ten visada taika :) travian ir yra karinis strateginis zaidimas tuom ir idomu kad turi rast silpna vieta prieso.

  O su naktine taika daeis iki to kad galima bus pult tik sekmadieni ir tik nuo 12:00 iki 12:15 :)

 • Ateini kariauti, o ne miegoti ir simcitinti... tikrai nesąmonė. Kainas jaunas buvau tikrai susidurdavau su tuom, kai pats negali naktimis sėdėti, bet visada yra galimybė keltis naktimis, kaip kai kurie, arba ieškoti naktinėjančių draugų :))

 • Man pritrūktų tęstinumo žaidimo, jei kiekvieną naktį nutrauktume veiksmą. nebegalėtum nei reidinti natarų, nei oazių.


  Dabar kai įjungiami taikos periodai (Kalėdų, Velykų proga) žaidimas, atrodo, numiršta. Net namukui pastatyti tingisi prisijungti :D.

  S1(2) Dorottia; S3(2)Dorottia/Zona; S2(3) Dorottia/ NES ; S2(4) Portugalė/ZOO; S6(3) Maziukau/Buožės; S5 (Baltic) Dorottia/ PPN

  Ru8(?) Dorottia/Paradise; bent keli com..

  Vėl Lietuva - TS19(PTP) Dorottia/BC/EVEREF; TS20 Kubush/PS; Quali2019 (GroupB) Kubush/SMURFS- ; TS15(com) Dorottia/Bedlam.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg