SVARBU! Dėl serverių sutrikimo

 • Mieli žaidėjai,


  Kaip turbūt jau pastebėjote, šiandien mes susidūrėme su kritine klaida (bug'u). Mes atsiprašome dėl galimai patirtų nepatogumų. Ši klaida paveikė Travian: Legends, Travian: Codex Victoria žaidimų pasaulius. Šiuose pasauliuose dingo visi natarų kaimai, ir kai kurių žaidėjų paskyros.


  Mes identifikavome pirmuosius žaidimų pasaulius, kuriuose esame priversti atlikti serverio atsukimą (rollback) ➡️ Čia ⬅️ jūs galite rasti pirmąjį sąrašą, kartu su data ir laiku į kurį laiką bus atsuktas žaidimo pasaulis.


  Deja, mes kol kas nežinome, kada žaidimo pasauliai vėl bus paleisti. Bet tuo tarpu mes jau dalinames pirmaja informacija:

  • Atsukimas reiškia, kad žaidimas grįš į momento, kada buvo sukurta atsarginė kopija, laiką.
  • Tai reiškia, kad viską, ką nuveikėte po to laiko neturi reikšmės, įskaitant resursų keitimus, karių užsakymus, pastatų statymą ar aukso panaudojimą. Išskyrus auksą, kuris buvo nupirktas per laikotarpį po atsukimo datos. Šį auksą vėl pridėsime prie paskyros.
  • Visi mokėjimai kurie nutiko po atsukimo datos ir laiko iki žaidimo pasaulis buvo išjungtas bus užskaityti.
  • Bus įjungtas karių nemirimo iš bado rėžimas +12 valandų nuo to laiko kai žaidimas bus aktyvuotas.
  • Visi kariai, kurie buvo kelyje atsukimo momentu, grįš atgal į namų gyvenvietę.

  Mes toliau pranešime jums naujienas, kai tik kas daugiau išaiškės. Mes taip pat reguliariai atnaujinsime paveiktų pasaulių sąrašą. Tolimesnė kompensacija bus apsvarstyta, kai tik sugražinsime visus pasaulius į normalų rėžimą.


  Jūsų Travian: Legends komanda

 • Brangūs žaidėjai,


  Mes gavome daug klausimų dėl žaidimo pasaulių, kurių nėra mūsų neseniai nurodytame sąraše, dėl to mes norime pasidalinti papildoma informacija su jumis.


  Dėl Turnyro Kvalifikacijos serverių


  Šių žaidimo pasaulių mes nusprendėme neatsukti, kadangi serveriai yra besibaigiantys ir šiuose serveriuose buvo paveikta nedaug žaidėjų. Jeigu Jūs esate vienas iš paveiktų žaidėjų, prašome, naudodami savo registracijos el. paštą, parašykite Supportui. Mes aptarsime šią situaciją ir rasime sprendimus su kiekvienu jūsų asmeniškai.


  Visi kiti paveikti žaidimų pasauliai


  Mes vis dar vertiname įvairias galimybes, kas būtų geriau, ar atsukti serverį ar ne. Mes turėsime daugiau informacijos apie šiuos žaidimo pasaulius rytoj. Ir iš karto pranešime jums.


  Ačiū už Jūsų kantrybę, mes atsiprašome už sukeltus nepatogumus.


  Jūsų Travian: Legends komanda

 • Dėmesio: buvo pakeista informacija, kas nutiks kariams kurie bus kelyje atsukimo metu.


  • Visi kariai, kurie buvo kelyje atsukimo momentu, grįš atgal į namų gyvenvietę.
 • 🔴 Nauja informacija 🔴


  Serverių atsukimo sąrašas buvo atnaujintas su keliais papildomais serveriais.


  Kadangi atsukimas yra sudėtingas procesas ir tam mes turime pasiruošti, mes norime informuoti, kad joks serveris nebus paleistas anksčiau nei Spalio 11 dieną, 15:00 GMT+3.


  Išsamesnę informaciją pateiksime rytoj ryte.

 • 🔴 Nauja informacija (paskutinis šios dienos pranešimas) 🔴


  Paveiktų žaidimo pasaulių sąrašas yra galutinis. :arrow_right: Šitie :arrow_left:žaidimų pasauliai bus atsukti. Laikas ir data sąraše nurodo kada buvo įrašytos paskutinės atsarginės kopijos prieš nutinkant techninei problemai. Taigi po atsukimo žaidimo pasaulis grįš į atsarginės kopijos laiko momentą.


  Jeigu jūsų žaidimo pasaulis nėra įtrauktas į sąrašą, bet jums iškilo problemų su paskyra. Prašau susisiekite su Supportu.


  Paveikti pasauliai bus įjungti rytoj po 15:00 (GMT+3) Spalio 11d. Mes pateiksime tikslų serverių paleidimo laiką rytoj ryte.

 • Brangūs žaidėjai,

  Pateikiame naujausią informaciją kaip šiandien toliau elgsimės. Sistemos adminai dabar perduoda atsargines kopijas mūsų žaidimo vystytojams. Jie pradės atstatyti duombazes grupėmis ir paleis žaidimų pasaulius.

  Paleisime serverius irgi grupėmis, tai reiškia, kad ne visi 121 žaidimų pasauliai bus sugražinti vienu metu. Susidaro gana ilgas patikrinimų sąrašas, kuriuos turime atlikti paveiktiems pasauliams. Užtat prašome jūsų kantrybės.


  Mes atnaujinsime mūsų viešą sąrašą su papildoma informacija, kai tik ją gausime. Sąraše pridėsime sekančią informaciją:


  • Data ir laikas atsarginės kopijos, kuri bus panaudota paskutiniams pridėtiems paveiktiems pasauliams
  • Numatyta serverio paleidimo data/laikas konkretiems žaidimų pasauliams
  • Data/laikas iki kada bus aktyvi karių nemirimo iš bado funkcija.

  Mes taip pat norime informuoti, kad visi aktyvūs pliuso ir resursų bonusai bus pratęsti jūsų paskyrose, taigi jūs neprarasite jų laiko.


  Taip pat mes žaidėjams suteiksime 100 nepervedamo Aukso kompensaciją. Auksą gaus kiekviena paskyra, kuri buvo aktyvi paveiktuose žaidimų pasauliuose. Pastarojo veiksmo reikės kiek palaukti, nes dabar mes pirmoje vietoje siekiame sugražinti žaidimo pasaulius į veikimo rėžimą.


  Ačiū už Jūsų supratinguma,

  Jūsų Travian: Legends Komanda


 • Papildoma informacija:


  • Serveriai gali būti įjungti ne tiksliai nurodytu laiku, bet su iki 15 minučių vėlavimu.
  • Kariai, buvę kelyje, gali atsirasti namų miestuose per maždaug valandos laikotarpį nuo serverio įjungimo.
  • Yra tikimybė, kad mums nepavyks sugražinti Aukso, tuo pačiu momentu kai bus paleistas serveris. Bet žaidimų pasauliai vistiek bus atidaryti, o auksas bus pridėtas per artimiausias valandas.
 • 🔴 Nauja informacija 🔴

  Dėmesio:
  Jeigu Jūs pirkote auksą jau po atsarginės kopijos datos :arrow_right: serverių atsarginių kopijų (back up) laikai :arrow_left: iki žaidimas buvo išjungtas. Šis auksas bus jums sugražintas kaip galima greičiau. Tačiau tai gali kiek užtrukti, nes šiuo momentu mes atliekame labai daug veiksmų. Šis AUKSAS NĖRA pamestas, jums nereikia siųsti bilieto suportui. Mes Jus informuosime iš karto kai visas auksas bus sugražintas.

 • Keli niuansai nutinkantys po atsukimo:


  • Prekybos mašrutai po atsukimo pasikeičia. Juos reikia panaikinti ir nustatyti iš naujo patiems.
  • Artefakto Kvailio lobis efektas pasikeičia išsyk po atsukimo ir šis laikas bus naujasis artefakto pasikeitimo laikas.
  • Prekeivių judėjimas nepasikeičia, jie kaip ėjo atsukimo momentu, taip ir keliaus toliau į tikslą.

970x250_5Tribes.png