Su PERGALE LIETUVA!

• You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

• Tai kad didžiausi kiaulintojai čia jūs. Labai "gražiai" servą pabaigėt, su kuo ir sveikinu ;)

Mes servą pabaigėm taip, kaip jūs žaidėt visus 4 mėnesius - t.y. nebedarėm nieko, tiesiog kai kurie acc vegetavo. Priimam sveikinimus :thumbsup:

Kuo arčiau senatvės tuo geriau mokėsim. Tu jau išmokai, o mes dar laiko turim.:))

Sprendžiant pagal tai , kad eini miegot su vištom 22 h , o kelies su pelėdom tik 7h , mums iki tavo senatvės dar labai toli ir negaliu pasakyt, kad tai nedžiugina. Tau nebelemta išmokt, tavo laikas pasibaigė net neprasidėjęs. Deja deja, užuojauta.

Gabiems pavydima, talentingiems kenkiama, genialiems keršijama ))
    Способным завидуют, талантливым вредят, гениальным мстят ))

Post was edited 1 time, last by gaja ().

• Mes servą pabaigėm taip, kaip jūs žaidėt visus 4 mėnesius - t.y. nebedarėm nieko, tiesiog kai kurie acc vegetavo. Priimam sveikinimus :thumbsup:

Sprendžiant pagal tai , kad eini miegot su vištom 22 h , o kelies su pelėdom tik 7h , mums iki tavo senatvės dar labai toli ir negaliu pasakyt, kad tai nedžiugina. Tau nebelemta išmokt, tavo laikas pasibaigė net neprasidėjęs. Deja deja, užuojauta.

Iš kur pas tave tiek pykčio prisikaupę, niekad nesibaigia... Gal pas kokį psichologą užsirašyk, išsikalbėsi, gal geriau pasidarys?

• Kuris skaičius yra didesnis? 7

1. 461391 (5) 71%
    2. 230875 (2) 29%

Mes servą pabaigėm taip, kaip jūs žaidėt visus 4 mėnesius - t.y. nebedarėm nieko, tiesiog kai kurie acc vegetavo. Priimam sveikinimus :thumbsup:

Ačiū už užuojauta, nors ir suprantu kad atrašyti prasmės nedaug, bet štai aš čia.

1) Tikiuosi žaisi finale ir toliau laikysies numonės, kad reperis nuo 22 h miega ir ateisi į svečius.

2) Miegodamas, nemokėdamas žaist, žaisdamas vienas ir pusiau atostogų režimu sugebėjau pasiekti daugiau nei du patyrę ir aktyvūs veteranai, jeigu mano laikas baigėsi net neprasidėjęs tai jūsų laikas buvo turbūt tik paralelinėje visatoje buvo xD !!!!

• Mes servą pabaigėm taip, kaip jūs žaidėt visus 4 mėnesius - t.y. nebedarėm nieko, tiesiog kai kurie acc vegetavo. Priimam sveikinimus :thumbsup:

Sprendžiant pagal tai , kad eini miegot su vištom 22 h

Labas rytas shtai ir esh,,,

vegetaciniai sveikinimai - zhemas ligis,, kad jeu zhinote kada einat kas kur kaip kada miegoti tatai, tei gal savo sheimininius bajeriukus ishshiaishkynkite susitaikimo sueities metu :thumbup::thumbup::thumbup:

o siaip eikit kokio zalgerio pazhiureti ir nesipikit

geros dienos

Ačiū už užuojauta

niere uz ke

• Iš kur pas tave tiek pykčio prisikaupę, niekad nesibaigia... Gal pas kokį psichologą užsirašyk, išsikalbėsi, gal geriau pasidarys?

Aš temų nekuriu , neverkiu forumuose ir svarbiausia nelendu įžeidinėt kvailai kaip jūs. Tai kur radai pyktį ? Tas , kas mėgsta verkti ir kariauti forumuose, tie ir rašosi pas psichologus. Pvz va reperis skundės, kad dažnai lankos . Ką jau padarysi, būna būna, toks tas gyvenimas...

Aš tiesiog prisiminiau tavo žodžius , kad " negali eit į mass, nes 22 h jau turi ilsėtis, kitaip nabagėlis jausis labai pavargęs. " Tai matė visi , kurie buvo chate. Tu čia kurioje vietoje radai mano nuomonę?

Ir svarbiausia , kad su tavo "aktyvumu" aš galiu ramiai miegot , o tai tikrai skamba maloniai)

Gabiems pavydima, talentingiems kenkiama, genialiems keršijama ))
    Способным завидуют, талантливым вредят, гениальным мстят ))

Post was edited 1 time, last by gaja ().

• Aš temų nekuriu , neverkiu forumuose ir svarbiausia nelendu įžeidinėt kvailai kaip jūs. Tai kur radai pyktį ? Tas , kas mėgsta verkti ir kariauti forumuose, tie ir rašosi pas psichologus. Pvz va reperis skundės, kad dažnai lankos . Ką jau padarysi, būna būna, toks tas gyvenimas...

O kas čia temas kuria? Kiek matau dorottia sukurė tema pasveikinti lietuvius laimėjus B grupę, žygis kelias ataskaitas numetė, o tu vargšą užsipuolei? Sakyčiau turi problemų su pykčiu, arba šiaip nemoki tvardytis :*