• Kedves Játékosok,

Szeretnélek tájékoztatni benneteket, hogy a jövő hét végén (okt. 19-20.) egyáltalán nem leszek gépközelben. Ez azt jelenti, lehetséges, hogy nem lesz, aki az üzeneteitekre válaszoljon néhány napig.

Ennek az oka az, hogy költözöm, és bizonyára sokan tudjátok, hogy az mivel jár. Minden dobozban, rengeteg ügyintézés, és a net kapcsolat sem garantált azonnal. A feletteseimnek már jeleztem, a főnökünk vállalta, hogy benéz, és a google fordító segítségével próbálja kezelni az ügyeket. Szóval legyetek türelmesek, és megértőek, ha késve, vagy picit nehezen értelmezhető választ kaptok majd :) Aki teheti, az jobb, ha a magyar mellett angolul is leírja a problémáját.

Természetesen emellett valószínű, hogy az egyik magyar kolléga is be fog lépni, és bízom benne, nem lesz nagy elmaradás a levelezésben.

Adok néhány tippet, hogy ügyintézés nélkül is meg legyen oldva a problémátok:

- Ha zárolnak, akkor ott lesz a felugró ablakban a büntetés elfogadása gomb. Arra kattintva azonnal tudjátok folytatni a játékot, más esetben a rendszer 2 nap után automatikusan kiosztja a büntetést.

- Ha játékbeli kérdésed van, akkor nézd meg az answers oldalt, és ha ott sem találsz választ, akkor kérdezz fórumon. Biztosan lesznek tapasztalt játékosok, akik válaszolnak a kérdésedre.

- Ha valami nagyon nagy gáz van a játékban, akkor a com fórumon jelezhetitek valamelyik CM-nek akár privátban, akár a fórumra posztolva. (A beállításoknál tudjátok kipipálni a com-ot, és akkor a magyar mellett azt is látjátok).

- Aranyvásárlási probléma esetén mindig csatolni kell a bizonylat másolatát, ahol látszik a számláról levont összeg.

Ezenkívül szeretném, ha tudnátok, hogy kb. egy hónapja beadtam a felmondásom, elhagyom a Travian játékot. Mivel elég nagy káosz volt az utóbbi időben, ezért egyelőre még nincsenek információim arról, hogy ki vált fel, de valószínűleg fórumon lesz kiírás, és lehet pályázni a helyemre. Erről később még részletesebben tájékoztatni foglak benneteket.

Ha bárkinek bármi kérdése van, akkor szívesen válaszolok.

Üdv.

• Egyszer abba kell hagyni mindent. Én is közel 13 év után azon gondolkodom végleg abba hagyom.Már csak azért is mert GOLDosok és minden féle jött mentek beszólnak, fikáznak azt hiszik ők itt az Istenek holott 3-4 éve játszanak csak. Egyike vagyok azon keveseknek ha nem az egyetlen már azok közül aki itt rekedt azóta amióta van ez a játék.:( És mit kaptam? Sok rosszat, sok büntetést , zárolást a kis 0ák tó a sok fikázást.::( Holott már arany medált érdemelnék a hűségemért.::( Megértem két admin cserét egy csomó Mh és modi cserét is. A sok rossz miatt is kitartottam. Az, hogy mit értem el??? Hát elég sok mindent... De én nem kocka vagyok nem über támadó hanem izzig vérig veterán játékos. Kíváló csapat játékos ami Boxi, Bady és a többi GOLDos soha nem lesz!!!

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Szia Gyevocska!

Nekem az lenne a kerdesem, hogy nem szeretnel egy bot fejleszto csapat tagja lenni?
    Ha szuper hekker szinten ertesz a szamitogepekhez es segitseg nelkul fel tudsz rakni egy skypeot mint Tyo, akkor itt a helyed.

Amit igerni tudunk:

- Versenykepes farm

- Csabi tovabbra is torodni fog veled

Köszönöm a kecsegtető ajánlatot, de kihagyom :) Úgy érzem, 14 év után nagyon hosszú szabadságra lesz szükségem :)

• Köszönöm a kecsegtető ajánlatot, de kihagyom :) Úgy érzem, 14 év után nagyon hosszú szabadságra lesz szükségem :)

Addig tedd be a botot. Lehetne automata valaszokkal is, pl:

Gyoker vagy Csabi, ulj le egyes!
    Vagy csak automatikusan bannolna a rendszer amikor elkezdi a gepelest.

• Addig tedd be a botot. Lehetne automata valaszokkal is, pl:

Gyoker vagy Csabi, ulj le egyes!
    Vagy csak automatikusan bannolna a rendszer amikor elkezdi a gepelest.

Nem mindenki magából indúl ki. A győkerek azok ti vagytok.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Nem mindenki magából indúl ki. A győkerek azok ti vagytok.

Látod te bánatszekér, ez is miattad van! Szegény Gyevot is elüldözted. Remélem tudod, hogy Bunkofon Peti veszi át a helyét. Azért sem írt ma semmit a fórumra, mert épp a szerződéséhez gyakorolja az aláírását. Azt üzeni 10 év warnt kapsz kezdésnek az elmút évekért.

• Látod te bánatszekér, ez is miattad van! Szegény Gyevot is elüldözted. Remélem tudod, hogy Bunkofon Peti veszi át a helyét. Azért sem írt ma semmit a fórumra, mert épp a szerződéséhez gyakorolja az aláírását. Azt üzeni 10 év warnt kapsz kezdésnek az elmút évekért.

Hahahahahahahahahaha szétröhögtem a vakbelem. Bunkofon Petike ahhoz túl kicsi agyú, hogy admin legyen. Ha Gyevocska el is megy amit nehezen hiszek el akkor is valamelyik értelmesebb Mh veszi át a helyét. Ti közületek tuti senki nem mert pont mennek a koruptság és pofára bannolás ezerrel akkor.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Nem gondoltam, hogy még idén meghúzod ezt a lépést. Az utolsó szöget ez az központi elbírálás tette be, ha jól gondolom. Természetesen, ha publikusnak számít csak akkor válaszolj :)

• Látod te bánatszekér, ez is miattad van! Szegény Gyevot is elüldözted. Remélem tudod, hogy Bunkofon Peti veszi át a helyét. Azért sem írt ma semmit a fórumra, mert épp a szerződéséhez gyakorolja az aláírását. Azt üzeni 10 év warnt kapsz kezdésnek az elmút évekért.

Szeretne csak Peti az lenni, de egyre nagyobb esélye van ezek után a szerver-összevonásoknak.

• Nem gondoltam, hogy még idén meghúzod ezt a lépést. Az utolsó szöget ez az központi elbírálás tette be, ha jól gondolom. Természetesen, ha publikusnak számít csak akkor válaszolj :)

Igen, az is, a játékosok is, és sok egyéb játszott közre a döntésemben.

• Igen, de mi lesz, ha elmegyek? Egyelőre nem látom nyomát annak, hogy bárki lenne helyettem. Már csak néhány hétig vagyok, és most is leginkább csak reggel és este. Nem értem :(

• Igen, de mi lesz, ha elmegyek? Egyelőre nem látom nyomát annak, hogy bárki lenne helyettem. Már csak néhány hétig vagyok, és most is leginkább csak reggel és este. Nem értem :(

Igen, de mi lesz, ha elmegyek? Egyelőre nem látom nyomát annak, hogy bárki lenne helyettem. Már csak néhány hétig vagyok, és most is leginkább csak reggel és este. Nem értem :(

Majd én leszek helyetted és beköszönt a diktatúra és véres terror időszaka.:D

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

Semmi pánik, Peti már javába készül a posztra. Korán kel, kakaót iszik és az esti barátok közt után már keblére öleli a maciját. Már a bemutatkozó szövegét is megírta, melyből kiemelném a záró sort:

“... és végül DCs, te szégyentelen komisz kiskölyök, ha mégegyszer írni mersz a fórumra, mátrixos mozdulattal kijövök a monitorodból és egy dupla talpassal érkezek az arcodra!”

Az már onnantól nem a te bajod lesz. Ebből is látszik, hogy mit gondolnak rólunk (játékosok, Mh-k és supportok).