RH Birlikleri | Saldırı & Savunma Raporları

• Merhabalar;

RH Birlikleri olarak bu konu altında Saldırı ve Savunma raporlarımızı paylaşacağız. Tüm birliklere başarılar dileriz.

Umarım adaletli, eğlenceli, saygılı bir sunucu olur. Henüz yeni başlıyoruz.

6c5f75d4-3e76-4257-8bf6-58714ea2efb8.jpg

Ruh Hastası.

Post was edited 2 times, last by ESG Smuppy ().

• rapor yokmu rapor 2 gözümüz gönlümüz Şenlensin

HZZ-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK.jpg

13 Yıldır Travian Oynayan Bir Baba

8 Yaşında Babasından Travian Öğrenmiş - 19 Yaşında Bir Genç

I'm Şizofren :)

trx = yalan_dunya

ts4 = Wang Yu

Bir Çok PvP Serverlerde = Canozcan50

SINCE 2008

• Tebrikler The best'ler bu sene rh'ı orta kısımda çok kötü dağıtıcaklar gibi wow düzenlerini kontrol ettim tüm hesapları wow çevresinde toplamışlar

serverin en iddalı wow ekibi bana kalırsa wowuda onlar kurar

bu sene rh üç birlikle birden savacağı için ( Avenger-Kh-The Best ) Tılsımalardan önce epey savaş olacak gibi

100 - 100 çevresindeki yapılanmayı köy düzenlerini kordinatları veren arkadaşı tebrik ediyorum

ciddi emek verilmiş

• Yatmaya gelmedik amacımız savaşmak zaten köy düzeninden çok zarar vermeye yönelik köyler atılmış geçen server durum buna benzerdi.

bölgede rakip olması da her zaman iyidir bölgeyi diri tutar

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

• Yatmaya gelmedik amacımız savaşmak zaten köy düzeninden çok zarar vermeye yönelik köyler atılmış geçen server durum buna benzerdi.

Kesinlikle katılıyorum !!! Bu oyunda sıcak savaş her zaman iyidir.Birliği diri tutar gevşemesine engel olur.Wow kurmasan ne olacak ,ama savaş zevki arttırır ve oyundan düşmene mani olur.Umarım bu her bölgede aynı olur.

Bu oyunlarda tek bi kural vardır...
    Altın kuraldır adı; Altını olan kuralı kor...

• Kesinlikle katılıyorum !!! Bu oyunda sıcak savaş her zaman iyidir.Birliği diri tutar gevşemesine engel olur.Wow kurmasan ne olacak ,ama savaş zevki arttırır ve oyundan düşmene mani olur.Umarım bu her bölgede aynı olur.

Naber şirine

Bir o kadarda yerin altında var

Yağma köylerim tepki veriyor ne mutlu bana

Original® 2006

vaoYNz.gif

Professore di ROMANS®

Post was edited 1 time, last by NESTOR ().

bu sene çok kalabalık server millet birbirinin üstüne köy atacak nerdeyse zarar vermeye dönük atma olayı sanırım geçen senden bazı oyuncular düşmanı ile birlikte geliyor ya o durumdan kaynaklı :D

• ??

Burası Siyah Toprakları

Burda Kan Tarihle Yaşıt

Savaşımız asla bitmeyecek

Bol Şans Gizlendiğini Sananlar

Original® 2006

vaoYNz.gif

Professore di ROMANS®

• Açıkçası o hesabın ben olduğumu düşünüyorsan buna üzüldüm.Benim hesap da en az 1 k hayvan olur :D. Bide ben böle bir multi veya en azından acemi bir oyuncu olmam ki böle 300-350 atlı ya yağma vereyim.Dur bakem ben north lardan hesap bakım veren olacak mı :D

Bu oyunlarda tek bi kural vardır...
    Altın kuraldır adı; Altını olan kuralı kor...

• Açıkçası o hesabın ben olduğumu düşünüyorsan buna üzüldüm.Benim hesap da en az 1 k hayvan olur :D. Bide ben böle bir multi veya en azından acemi bir oyuncu olmam ki böle 300-350 atlı ya yağma vereyim.Dur bakem ben north lardan hesap bakım veren olacak mı :D

sensin demiyorum

Panpaların 😊 ezme hemen

350 atlıyla kısıtlı değil asker

Korkmasınlar titresinler

Original® 2006

vaoYNz.gif

Professore di ROMANS®

adamı kızdırdınız 1 k hayvanı gel bana çek :D bunların haritasındayım hepsi manço basmış beni yıkmaya :D

8 hesabın ortasına köy attım :D 15 güne yıkılırım giderken bir iki kişi alayım :D öyle gideyim :D

• Servere wow kurucaz yok edicez diyerek girmedik sonuç olarak eski köklü rakiplere karşı oynamak istiyorduk her ne kadar adamus gelmemiş olsada north ekibi açığı kapattı. Bölge ve rakipler içinse her ne kadar bizleri sevip aramıza katılan kişiler varsa bir o kadarda bizleri sevmeyen bize rakip olan kişilerde var aradaki tek fark dostlarımız gizli saklı oynamıyor fakat rakiplerimiz gizli saklı oynuyor buda onların tercihi bu bizi alçaltmaz aksine yükseltir hepsine bol bol teşekkür ediyorum. Bizi onlar var etti :))

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !