RH Birlikleri | Saldırı & Savunma Raporları

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

If your community is not between the selected one, but you still want to provide your input for the event, feel free to visit and participate in the discussion on the International forum.
  • adamı kızdırdınız 1 k hayvanı gel bana çek :D bunların haritasındayım hepsi manço basmış beni yıkmaya :D

8 hesabın ortasına köy attım :D 15 güne yıkılırım giderken bir iki kişi alayım :D öyle gideyim :D

Dualarım seninle :D.Şu durumda bununla idare ediceksin ,Avrupa turnuvası beklıyorum.İyi bir yapılanma olursa dırek girerim

Bu oyunlarda tek bi kural vardır...
    Altın kuraldır adı; Altını olan kuralı kor...

• Servere wow kurucaz yok edicez diyerek girmedik sonuç olarak eski köklü rakiplere karşı oynamak istiyorduk her ne kadar adamus gelmemiş olsada north ekibi açığı kapattı. Bölge ve rakipler içinse her ne kadar bizleri sevip aramıza katılan kişiler varsa bir o kadarda bizleri sevmeyen bize rakip olan kişilerde var aradaki tek fark dostlarımız gizli saklı oynamıyor fakat rakiplerimiz gizli saklı oynuyor buda onların tercihi bu bizi alçaltmaz aksine yükseltir hepsine bol bol teşekkür ediyorum. Bizi onlar var etti :))

Bu Sene Siz oyunun sonunu görmezsiniz bu gidişle :D daha şimdiden yıprandıysanız :D

siyah ismini duyan sizi yıkmaya gelmiş :D

• geçen seneyi anımsatıyor böyle mesajlar bana :D

• Yıprandığımızı söylediğimi hatırlamıyorum. Ama sen hesap silme için yol yapmaya başlamışsın. Altı üstü casusladığın yerde 3-5 manco gördün sakin ol

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

• Bu Sene Siz oyunun sonunu görmezsiniz bu gidişle :D daha şimdiden yıprandıysanız :D

siyah ismini duyan sizi yıkmaya gelmiş :D

özelden mümkünse birisi yeğeninin dandik bir hesabı varsa verebilir mi ? İdareten merak ettim bölge ve birlikleri

Bu oyunlarda tek bi kural vardır...
    Altın kuraldır adı; Altını olan kuralı kor...

• wow için değil savaşmaya geldik. Rhler de sıcak savaşta iyilermiş. Eğlenceli olucak inşallah.

𐰞𐰲𐰣:hun09:

GÖKTÜRK NEFERİ

-THQR- / S6 (2019)

ErmanBey / ELEME

• Naber şirine

Bir o kadarda yerin altında var

Yağma köylerim tepki veriyor ne mutlu bana

Bu yazıdan bu rapordan sonra çakılma güzel bir duygu olsa gerek

Yerin üstündekiler gitti bakalım yerin altındakiler ne zaman çıkar :P:*(varsa tabi)

• ahaha hazır bile canım yenisi sen takma :) sen sadece sonunu bekle muhallebi çocuğu

Bak işte ben ne diyorum sen ne diyorsun yaşayan biliyor ;)kullandığın kelimelere bakılırsa kötü bir hayat yaşıyorsun

Kişi kendisi nasılsa karşındakini insanıda öyle görürmüş...;)

• Demek ki rh nin askerini çakmayacan 300 asker için bu kadar küfür edenler 30 k falan çaksan evi basarlar heralde.

Gençler sizi taş dogurduda bizim mi haberimiz yok ?

"Cennet annelerin ayakları altındadır." (Nesâî, Cihad, 6)

• vayy bizim bölge hareketlenmiş ah be ben bilseydim böyle olacağını sınıra değil göbeğe yerleşirdim mis gibi köyler duruken gittik sınıra neyse ben şu markajdan bir kurtulayım bir köyde o taraflara atarız yalnız tılsımlara kadar dayanın sonra canımız sıkılıyor

Bir kadının memnun oldum dediği tek yer tanışma faslıdır:cool:
    S6-ByAsi S1-ByAsi S9-ByAsi

• JetBlack Betting

dayanamazlar 1.01

dayanırlar kasa kazanır

Original® 2006

vaoYNz.gif

Professore di ROMANS®

Uzlaşmaya değil, savaşmaya geldik...

ڪےiy∂H

• nabyrsunuz bre yav şu gizli saklı oynayanlar bu oyunu neden oynar hiç anlamıyorum cikican savasicaksin 😀 amaç bu zaten yikilirsan yıkılırsin ne olmuş yani valla artık bu numaralar tutmuyor oyunda farklı numaralar lazim bire bir savaş daha zevkli parası olan ön plana çıkıyor biraz ama keyfi de iyi 😎😀

Alttan aldık yeteri kadar artık herkes ederi kadar