RH Birlikleri | Saldırı & Savunma Raporları

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

If your community is not between the selected one, but you still want to provide your input for the event, feel free to visit and participate in the discussion on the International forum.
  • jasdgvajsdasd adam gibi ordu bassaydin da cakilmasa idin zaten gittigin yerden bahseden yok cenen kadar oynayamadigini soyluyorum bahaneler ordunun tamamini atmamis asdaboshbafia 2k emp mi asdkasdas :D

komik olan tek şey minik poyrazların best adı altında gizlenmesi

:) ufak bir merkez ordusu sizi bu kadar mutlu ettimi minik poyrazcık

son olarak ekip arkadaşların delik deşik oldu bence oraya takıl acıncak halde poyraz

bide ben açıkça belirttim sizle uğraşıp zaman kaybedemem daha büyük hedeflerim var

biran önce yıkılıp hesap silip kaçın ;)

NoT Machine
    WAR MACHINA

>> KÜFÜR RUHUN GIDASIDIR*

Post was edited 1 time, last by WAR MACHINA ().

• Çok uzun zamandır foruma girmemiştik yine hep aynı :rolleyes:

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.”

Ve Gına Azaben NAR

• Çok uzun zamandır foruma girmemiştik yine hep aynı :rolleyes:

sizleride s4 arenasında görmek ne güzel hemşerim kerem oynuyor mu ?

NORTH KANATLANDIRIR..!

s8 son 3x,s3 kç antik sürüm 1x,s12 barbar 1x ,s5 çt 2x,s6 hiv 1x,speed hzz 2x,turnuva 1x,s17 dark 1x,s1 north 2x,"s4 NORTH"...:S

• sizleride s4 arenasında görmek ne güzel hemşerim kerem oynuyor mu ?

hayır, bizim ekipten 2-3 kişiyiz.

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.”

Ve Gına Azaben NAR

• yağma hesapları alıp def çekerek rakibin askerini kesmek :thumbup: nerden baksan 10/10 hareket :thumbup:

rh birliklerini bu güzel def organizasyonu için tebrik ediyorum :)

anZqv2.png

ben yaptım önemli değil tekrae yapabilirim

S2- CPT Areniel / S5-ESK / S3 Areniel / S6- Karaelmas

• ben yaptım önemli değil tekrae yapabilirim

Nereden baksan Kral hareket oyun bu olur erhan sende arkadaşa bir kanat takarsin helalleşirsiniz

NORTH KANATLANDIRIR..!

s8 son 3x,s3 kç antik sürüm 1x,s12 barbar 1x ,s5 çt 2x,s6 hiv 1x,speed hzz 2x,turnuva 1x,s17 dark 1x,s1 north 2x,"s4 NORTH"...:S

• Operasyon dahilinde planlamada ve uygulamada emeği geçen tüm RH oyuncularına teşekkür ederim. Kullanılamayan yüksek sayıda defans ile beraber 2 adet merkez sıfırlanmıştır.

BOMONTİ

beyaz-g-lge-bomonti-giri.png

• İki tarafı tebrik ederim ve her iki tarafın üstünlüğünden bahsetmek mümkün değil karşılıklı güzel takas oldu. 2 def hesabının merkezini 0ladınız karşılığında 4 ordunuz çakıldı adil bir takas oldu. İyi günler dilerim. Yine bekleriz 😘💋💕😍

• Bastıkları güzel ordular için arkadaşlarıma teşekkür eder, yapılan savunma için rakibimi tebrik ederim.

RH-Hipokrat-Bireysel.jpg

RH-Sar-komutan-bireysel.png

meftun-hannibal-bireysel.png

VALLAHİ HELAL OLSUN BİZ 200 NÜFUSLU KÖYLERİ ANCA YIKIYOZ

SİZ GELİP EN GÜVENDİĞİMİZ BLOK DEFLİ MERKEZLERİ SIFIRLIYONUZ

SAYGI DUYMAYA BAŞLIYORUM SİZE

AMA UNUTMAYIN POYRAZ ESMEYE BAŞLADIĞINDA FORUMA GİRECEK YÜZÜNÜZ KALMAYACAK RUH HASTALARI

POYRAZ ULEYN

BİAT ETTİRMESİNİ BİLİRİZ

BİAT ETMESİNİDE BİLİRİZ

POYRAZ BİRLİKLERİ GENEL BAŞKANI

İBRAHİM

Post was edited 1 time, last by SlyCat: Capslock kapatalım lütfen... ().

• VALLAHİ HELAL OLSUN BİZ 200 NÜFUSLU KÖYLERİ ANCA YIKIYOZ

SİZ GELİP EN GÜVENDİĞİMİZ BLOK DEFLİ MERKEZLERİ SIFIRLIYONUZ

SAYGI DUYMAYA BAŞLIYORUM SİZE

AMA UNUTMAYIN POYRAZ ESMEYE BAŞLADIĞINDA FORUMA GİRECEK YÜZÜNÜZ KALMAYACAK RUH HASTALARI

Serverda arıyorum arıyorum Poyraz diye bir birlik yok. Nerdesiniz La siz ?

RH Hipokrat

Biz firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız.