RH Birlikleri | Saldırı & Savunma Raporları

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

If your community is not between the selected one, but you still want to provide your input for the event, feel free to visit and participate in the discussion on the International forum.
  • Yeni güncellemeler ile toytat yakalamak bir hayli zorlaştı. Kısıtlı sürede savunmayı organize eden dostlarımı tebrik ederim.

PSX-20191208-022223.jpg

• Yeni güncellemeler ile toytat yakalamak bir hayli zorlaştı. Kısıtlı sürede savunmayı organize eden dostlarımı tebrik ederim.

PSX-20191208-022223.jpg

Mizraklar paslanmisti bizde şiş kebap yapalım dedik,ama bu bildiğin toytat kebap olmuş 😉

• Biz wowda kurduk baytarcığım merak etme sen :)

Ayrıca herkese hayırlı pazarlar dilerim. Keyifli tatiller.

Ama anlamadığım birşey var burası RH Formu ıse neden Başkarladıa burda :) Ben daha server başından beri Bolge dışındakı hiç bir birliğin formuna girmedim. Nort ekibine operasyonlarımız hakkında yaptıkları değerlendirmelerden dolayıda teşekkür ediyorum. Ama rica ediyorum postlar sadece değerlendirme açısından olsun.

Şu gereksiz tartışmalarıda bir kenara bırakalım artık. Rica ediyorum bunu :)

RH BİRLİKLERİ

Post was edited 1 time, last by kuzeyce_TR ().

• başkanım iyi forumlar saygı ve sevgilerim seninle olsun :D :D

:rom09:SEN SADECE BİR İNSANSIN:rom09:

:rom09:CAESAR:rom09:

• Kardesim peki neden thebest forumuna gelip yazılar yazıyorsun siz oraya gelip saçma muhabbetler etmeseniz kimse gelip buraya yazmazdi 😂

PSX-20191208-022223.jpg

Saldıran ve savunan ekipleri tebrik ederim :)

Herşey Türk için, Türk'e göre Türk tarafından.

#FÖH

• Kardesim peki neden thebest forumuna gelip yazılar yazıyorsun siz oraya gelip saçma muhabbetler etmeseniz kimse gelip buraya yazmazdi 😂

thebest bizim bölge de aktif savaştığımız bir birlikti yanlış hatırlamıyosam :). Burda kastım kendi bölgemin birlikleri hariç form sayfalarına girmiyorum olacak :).

başkanım iyi forumlar saygı ve sevgilerim seninle olsun :D :D

teşekkür ederim. Bilmükabele :)

• Bir zamanlar bu koordinatta cc_kingsevinc abim vardı. Güzel anılarımız olmuştu. Ama 21 günlük tatilin ardından aramızdan ayrıldı. 8 aralık 2019 tarihini unutmayacam ve her sene 8 aralıkta yas tutacağım hayatımın geri kalanında. Gözlerim seni arıyor sevinc abey :)

Oyunda daha yeniyiz buraya koyacak bir şeyim yok