RH Birlikleri | Saldırı & Savunma Raporları

• asdasdasda nestorcuk ilk opta paket olmus forumda multi hesap acip saklabanlik yapacagina az ordu bas nestorcuk.

Hayirli olsun sonunda gercek savas baslamis iki tarafa da basarilar. Bu arada serverin kacinici gunu?

• 65.Gün

Hayir 366.Gün...

HZZ-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK.jpg

13 Yıldır Travian Oynayan Bir Baba

8 Yaşında Babasından Travian Öğrenmiş - 19 Yaşında Bir Genç

I'm Şizofren :)

trx = yalan_dunya

ts4 = Wang Yu

Bir Çok PvP Serverlerde = Canozcan50

SINCE 2008

• asdasdasda nestorcuk ilk opta paket olmus forumda multi hesap acip saklabanlik yapacagina az ordu bas nestorcuk.

Hayirli olsun sonunda gercek savas baslamis iki tarafa da basarilar. Bu arada serverin kacinici gunu?

Paket olan sizinkiler nestor değil :)

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

• Paket olan sizinkiler nestor değil :)

Vallaha ben raporlara bakinca sadece nestorcugumun ezik ordusunu goruyorum onuda paket etmisler rapor bile alamamis. Birde lgndry mi ne vardi onun raporu disinda cok buyuk birsey gormuyorum zaten savunma cikmamis bir cogunda. Sen galiba her yerde cakilcaginiz diye tirsiyordun da sevinmissin bu kadar. Bak ben mesela 65. gunde nestorcuktan daha buyuk bir ordu bekliyordum ama cacik cikinca komik geldi sevindim. Adamlarin sayisi sizin yariniz dan azdir tabiki yikilacaklar ama gorelim bakalim savumalar denk gelince isin rengi belli olucak.

• Vallaha ben raporlara bakinca sadece nestorcugumun ezik ordusunu goruyorum onuda paket etmisler rapor bile alamamis. Birde lgndry mi ne vardi onun raporu disinda cok buyuk birsey gormuyorum zaten savunma cikmamis bir cogunda. Sen galiba her yerde cakilcaginiz diye tirsiyordun da sevinmissin bu kadar. Bak ben mesela 65. gunde nestorcuktan daha buyuk bir ordu bekliyordum ama cacik cikinca komik geldi sevindim. Adamlarin sayisi sizin yariniz dan azdir tabiki yikilacaklar ama gorelim bakalim savumalar denk gelince isin rengi belli olucak.

Yan çizmeler başlıyor ^^ adamların sayısı sizin yarınızdan az falan kafanıza vurunca bahaneler yüklenmeye başladı sanırım :^

• Vallaha ben raporlara bakinca sadece nestorcugumun ezik ordusunu goruyorum onuda paket etmisler rapor bile alamamis. Birde lgndry mi ne vardi onun raporu disinda cok buyuk birsey gormuyorum zaten savunma cikmamis bir cogunda. Sen galiba her yerde cakilcaginiz diye tirsiyordun da sevinmissin bu kadar. Bak ben mesela 65. gunde nestorcuktan daha buyuk bir ordu bekliyordum ama cacik cikinca komik geldi sevindim. Adamlarin sayisi sizin yariniz dan azdir tabiki yikilacaklar ama gorelim bakalim savumalar denk gelince isin rengi belli olucak.

• Burda bir mesaj var can abi. Su guzel

pazar sabahinda oturup bunu cozmeye calisacagim 😂

Estagfurullah sayin kerem kose bey efendim hazretleti 😊😂😂

HZZ-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK.jpg

13 Yıldır Travian Oynayan Bir Baba

8 Yaşında Babasından Travian Öğrenmiş - 19 Yaşında Bir Genç

I'm Şizofren :)

trx = yalan_dunya

ts4 = Wang Yu

Bir Çok PvP Serverlerde = Canozcan50

SINCE 2008

• Buda bizden olsun sıcak sıcak. Dönüm Başına indirimli fiyatlarımız için irtibata geçiniz .
    mXW08P.jpg

Bir kadının memnun oldum dediği tek yer tanışma faslıdır:cool:
    S6-ByAsi S1-ByAsi S9-ByAsi

tipe bak :) sanki bireysel saldırıda çakıldı

kordinatı verdiler.. beğenmedim öncücük denen romalıya ayıp olmasın diye attık

zaten askerleri eksik atıp çıktık keyfimiz yernde

çakıılır çakılmaz onu opu ayarlayan düşünsün

rh , poyraz birliğini elek gibi deşiyor şuan

NoT Machine
    WAR MACHINA

>> KÜFÜR RUHUN GIDASIDIR*

• BUNLARDA HOBİ OLARAK YAPTIĞIM SALDIRILAR OPERASYON SAATLERİNİ BEKLERKEN ASKERLERİN CANI SIKILMASIN DİYE ARADA GÖNDERİYOZ :)

NLR7QY.jpg

Bir kadının memnun oldum dediği tek yer tanışma faslıdır:cool:
    S6-ByAsi S1-ByAsi S9-ByAsi

• BUNLARDA HOBİ OLARAK YAPTIĞIM SALDIRILAR OPERASYON SAATLERİNİ BEKLERKEN ASKERLERİN CANI SIKILMASIN DİYE ARADA GÖNDERİYOZ :)

Kuru kuruya rapor koymuşsun olmuyor böyle abi :D

Conqueror41 {RH}
    s1 : Ruh Hastaları
    s2 : Ruh Hastaları

• jasdgvajsdasd adam gibi ordu bassaydin da cakilmasa idin zaten gittigin yerden bahseden yok cenen kadar oynayamadigini soyluyorum bahaneler ordunun tamamini atmamis asdaboshbafia 2k emp mi asdkasdas :D

Post was edited 1 time, last by Dark Blue: Uyarı: söylemlerinize dikkat ediniz. ().