Travian Tournament 2019 - Döntő

• Kedves Játékosok,

Ma elkezdtük összegyűjteni az e-mail címeket a szabadkártyákhoz.

A döntő november 14-én, csütörtökön indul. A részletekkel később jelentkezünk.

A Travian:Legends csapata

• tt2019_announcement_wologo.png

Kedves Játékosok,

Mint tudjátok, a döntő 2019. november 14-én indul. Hatalmas a harc a döntőbe kapuját nyitó kulcsokért, és néhány játékosnak még van esélye szerezni egyet.

Válaszolj az alábbi kérdésre:

Mi teszi különlegessé a Travian Tournament döntőjét?

Csatlakozz a sorsoláshoz! Válaszolj a kérdésre, és talán a szerencsések között leszel, akik kapnak kulcsot a Döntőbe.

Sorsolás november 12-én, 10:00 órakor.

Általános információk:

Kezdés: 2019.11.07. 10:00 óra (GMT+1)
    Vége: 2019.11.12. 10:00 óra (GMT+1)
    Győztes kihirdetése: 2019.11.13.
    Győztes kiválasztása: Tartományonként 3 fő
    Győztes nyereménye: Kulcs a döntőbe
    Feltétel: Név, játékvilág feltüntetése, valamint mindenki csak egy tartomány versenyén vehet részt
  • A világ legjobb harcosai kapnak esélyt arra, hogy bízonyítsák ők a legjobbak szerintem ez teszi különlegessé a TT-t

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Sok minden különlegessé teszi. Például a Multihunterek hozzáállása és beleszaromsága. (tisztelet a kivételnek) Tavaly nem volt magyar nyelv egy jó darabig. Angol nyelvű MH pont olyan kretén volt mint az i..nek. De a kedvencem a csalók díjazása! Nagy karrier botokkal végig csalva és multi accok százaival megnyerni vmit és mindössze 5% bontást kapnak botért míg ha két ember visz két accot szabálytalanul de még is csak két ember visz két accot az kapásból kapja 30% bontást. Innen is gratulálok ügyesek vagytok csak így tovább ügyesen van súlyozva a büntetés!!!!!!! Gratu!! ;) Remélem majd itt is hasraütsére lesznek zárolva meg törölve accok, mert haver koma jó barátnak van útjába. Éljen a "nemezetközi" elbíráló csapat! :D Mekkora duma mosakodáshoz!

Senki ne dőljön be annak, hogy itt bármi is jobb lett. Amiket az elmúlt években olvashattunk, hogy szerintünk mitől lenne jobb a Travián csak marketing kérdések voltak, hogy még pár évet leheljenek ebbe a elavult agyoncsalható lomba!! Remélem mindenki büszként teszi majd ki a kapott érmeket a jó BOT használatért. Tessék itt egy új ötlet úgy is kérdeztétek ezt is abból se lett semmi...

• Az új szövetségi rendszer teszi különlegessé.

ts1.hu - Életfa

Szerkesztés: Na jó, leesett, ebben a játékban marketing-szövegre van szükség, tehát nem feltétlenül az igazságra.

Új mondatom:

A TT-n a világ legjobb, és legelszántabb játékosai mérkőznek egymással, hogy dicsőséget szerezzenek saját nemzetüknek.

• A világ legjobb harcosai kapnak esélyt arra, hogy bízonyítsák ők a legjobbak szerintem ez teszi különlegessé a TT-t

Köszönjük Csabi az elismerést, de finals jegyet akkor sem fogsz kapni. Pontosan attól különleges a finals, hogy nem lesz aki anyázzon a fórumokon, majd újraregeljen 10X. Mèg az is lehet hiányozni fogsz. :(

• Köszönjük Csabi az elismerést, de finals jegyet akkor sem fogsz kapni. Pontosan attól különleges a finals, hogy nem lesz aki anyázzon a fórumokon, majd újraregeljen 10X. Mèg az is lehet hiányozni fogsz. :(

Mint írtam korábban én ezután külföldi szervereken fogok játszani és a TT külföldi. Ha kapok kulcsot úgyis ott leszek ha tetszik nektek ha nem. És most nem írom át az accomat senkinek se. Anyázni meg azt szoktam aki megérdemli...

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Mi teszi különlegessé a Travian Tournament döntőjét?

Az, hogy a nagy halakból kishalak lesznek a szerveren.

Is dislike a necessary survival mechanism?!

• Szerintem a különböző országok összefogása és a tapasztalt játékosok, klánvezérek, teszik a TT-t különlegessé.

ts6.hu attack Shrinks

Post was edited 1 time, last by erik55 ().

• Az elmúlt évek színvonal csökkenése teszi különlegessé... Továbbá minden attól függ, hogy az oroszok milyen mennyiségben és minőségben vannak jelen a szerveren. Ha sok jó játékos, akkor érdekes szerver lehet, ha nem akkor meg olyan mint a tavalyi... unalmas szar.

Ja amúgy megkaptam a döntőre a kulcsot, úgy hogy nem játszottam a kvalin. Kicsit csodálkoztam, hogy miért, de rájöttem, hogy az előző döntőn elért eredményekért... amit köszönhetek annak, hogy kurva szar szerver volt. :D

• Miért olyan különleges a számodra a verseny döntője?

Nagyszerű dátum, ahol a kiváló játékosok nagy száma a világ többi részéről találkozik, és megismerheti a különböző stratégiákat, sokkal több tapasztalatot szerezhet, új szövetségeseket nyerhet és régi riválisokat nyerhet. A nagydöntő nem csak tapasztalatokat szerezhet, hanem stratégiáinkat, készségeinket és képességeinket egyedileg és a csapatmunkában is mérheti és tesztelheti.

A nagydöntőben a nagy és hatalmas játékosok találkoznak a nagy és utolsó csatára ...

tx3.travian.hu

Név: Jester

5sclx Ren & Stimpy - [Strnglt] / 1s9cl Ren & Stimpy - [LE.Tugas] / 1ts2cl 3 Ch!FlaD0s - [Rönindai]
    3s4cl nderakore - [Vaselina/ACDC] 1s3VHcl Chapitord - [C.S/KAOS] 3ts8cl tirano - [Furia/SK] sclx Sexy Noobs - [MB]

• Köszönjük Csabi az elismerést, de finals jegyet akkor sem fogsz kapni. Pontosan attól különleges a finals, hogy nem lesz aki anyázzon a fórumokon, majd újraregeljen 10X. Mèg az is lehet hiányozni fogsz. :(

Viktoria szerora koncentrálj inkább Maduk mert le vagy maradva nagyon.:(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Az elmúlt évek színvonal csökkenése teszi különlegessé... Továbbá minden attól függ, hogy az oroszok milyen mennyiségben és minőségben vannak jelen a szerveren. Ha sok jó játékos, akkor érdekes szerver lehet, ha nem akkor meg olyan mint a tavalyi... unalmas szar.

Ja amúgy megkaptam a döntőre a kulcsot, úgy hogy nem játszottam a kvalin. Kicsit csodálkoztam, hogy miért, de rájöttem, hogy az előző döntőn elért eredményekért... amit köszönhetek annak, hogy kurva szar szerver volt. :D

Akkor menjél és mutasd meg és ne itt dumálj mekkora Jani vagy

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)