Travian Tournament 2019 - Döntő

• Harkonnen minden szavával egyet kell hogy értsek. Annyit tennék még hozzá, hogy ez már az összes magyar szerverre igaz. Minket már-már hobbiból zároltok és bontogattok vissza, pedig csupán annyi a bűnünk, hogy egy lakásból, egy wifiről játszunk a feleségemmel... Ezért fogynak a játékosok, ezzel veszitek el a kedvét a maradék becsületes embernek. Egy-két év és csak az a néhány 10 ember marad itt a megszokott 4-5 accjával, akiket soha nem büntettek meg... Micsoda játék lesz...

• Esetleg aki több kulcsot kapot egyet ha tudna adni nekem nagyon megköszönném.:)

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Mondjuk azért, egy hivatalos bejelentés a TT döntő elindulásáról nem ártana. Ha már egyszer kis híján egy napja elindult.

Belett jelentve. Azt meg már megszokhatuk ,hogy ha indul új szerver tele van hibákkal.

Én arra leszek kíváncsi , hogy ez a két szem magyar klán mit fog elérni a Finálén.:D

Amikor az összes külföldi nagy ágyú itt van.:D

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Azért nagyágyúknak nem nevezném :D az is izgi hogy a 400 főből lett 1 klánnyi 🤔 gondolom nem voltak megelégedve a vezetéssel :D Miért jellemtelenek a magyarok Csubi? mond már el

• Azért nagyágyúknak nem nevezném :D az is izgi hogy a 400 főből lett 1 klánnyi 🤔 gondolom nem voltak megelégedve a vezetéssel :D Miért jellemtelenek a magyarok Csubi? mond már el

Te is tudod. Semmi összefogás, összetartás. Ti miért is voltatok külön? Tudod rá a választ.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Nem akarok beleszólni de ki lehetett volna írni, hogy kik nyerték a játékot. Gyevocska már ennyire nem érdekel semmi?????

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• A TT-t soha nem tettük közzé magyar fórumon, csak a nemzetközin szerepelt, mert az nemzetközi szerver.

Nem a selejtezőt kik nyerték hanem ezt a játékot a kulcsért.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Hát ez nagyon jó. Már rég megy a döntő. Vagy a magyarok nem számítanak? Akkor közülünk ezek szerint nem sorsoltak. Minek is mi nem jelentünk semmit se.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Itt is jelzem, hogy minél többen olvassák: Az álláshirdetésben a címet rosszul adták meg, nem .com, hanem .de. Tehát, aki pályázott, az küldje el újra a helyes címre!

• Szia Gyevocska!

A döntő 5. napi helyzetével kapcsolatos játék eredményhirdetése, díjak megküldése mikorra várható?

Én

Ezt kérdeztem én is de sajna nem tud semmit se. Én is játszottam a miről szól a Finálé és a tippelős játékkal is.De még semmiről semmi. Ja és köszike a magyaroknak , hogy az acctárammal együtt külföldi klánba kénytelenek vagyunk játszani. Valahogy nem si tudom miért nem lepődök ezen se meg.:(Nem baj a kis portugál klán amibe vagyunk számíthat rám...

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)