Travian Tournament 2019 - Döntő

• :DOlvasom a fórumot, és egyre jobban kételkedem abban, hogy felnőttek írnak illetve játszanak. Igaz már az oviban is durván káromkodnak anyáznak, de "felnőttek" -től elvárható lenne az önmérséklés. Mielőtt betámadnátok, engem is lekatáztak, és még fognak is és mondhatni én is erősen hozzájárulok, hogy sok másnak ingyenes maradjon a játék. Ilyen ez a harcijáték. Amúgy jön a téli szünet nekem megszaporodik a munkám, nektek meg a játékra forditható idő! :D

" Az élet nagyon drága, de az árban benne van

évente egy Nap körüli utazás. "

Post was edited 1 time, last by Outlaw ().

• :DOlvasom a fórumot, és egyre jobban kételkedem abban, hogy felnőttek írnak illetve játszanak. Igaz már az oviban is durván káromkodnak anyáznak, de "felnőttek" -től elvárható lenne az önmérséklés. Mielőtt betámadnátok, engem is lekatáztak, és még fognak is és mondhatni én is erősen hozzájárulok, hogy sok másnak ingyenes maradjon a játék. Ilyen ez a harcijáték. Amúgy jön a téli szünet nekem megszaporodik a munkám, nektek meg a játékra forditható idő! :D

Te vagy a jézuska?

Húha wgy szent ember veszett el benned. Jézuska állruhában

• No, megérkeztek az építési tervek.

Van egy seregem, aminél 547 darab nagyobb támadóerejű sereg van.

Ez a kijelentés azért érdekes, mert ez a sereg - egy rövid, kezdeti időszaktól eltekintve - direkt csodarombolónak készült, és a rombolóereje pont most érte el azt a szintet, amit egy normál szerveren teljes értékű csodarombolónak neveznék. Amely seregnek nincs ennyi támadóereje, az biztosan nem csodaromboló. Ami nem jelenti azt, hogy a szerveren lenne félezer csodaromboló, vagy hogy ez mind csodán landolna - de a selejtezőről kiadott videóban ennél minden szempontból kisebb sereg is tudott rombolni, és a szövetségi szabályok miatt, nem hiszem, hogy lényegesen erősebb lenne a védelem, tehát kisebbek is fognak menni. Ez az elérhető legpontosabb jóslás arra, mennyi sereg csapódhat a csodákon.

• No, megérkeztek az építési tervek.

Van egy seregem, aminél 547 darab nagyobb támadóerejű sereg van.

Ez a kijelentés azért érdekes, mert ez a sereg - egy rövid, kezdeti időszaktól eltekintve - direkt csodarombolónak készült, és a rombolóereje pont most érte el azt a szintet, amit egy normál szerveren teljes értékű csodarombolónak neveznék. Amely seregnek nincs ennyi támadóereje, az biztosan nem csodaromboló. Ami nem jelenti azt, hogy a szerveren lenne félezer csodaromboló, vagy hogy ez mind csodán landolna - de a selejtezőről kiadott videóban ennél minden szempontból kisebb sereg is tudott rombolni, és a szövetségi szabályok miatt, nem hiszem, hogy lényegesen erősebb lenne a védelem, tehát kisebbek is fognak menni. Ez az elérhető legpontosabb jóslás arra, mennyi sereg csapódhat a csodákon.

Jol el vagy varazsolva mindenesetre,azt hiszem erre akartal ravilagitani!:whistling:

• Akkor, azok kedvéért, akik egy stratégiai játékban is ellenségnek tekintik a számológépet, konkrétabban fogalmazok:

Amelyik csodába nem csapódik 40 játékos sereg, azt nem is vették komolyan.

• Grat a nyerteseknek, végre nem az oroszok azok...

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

• Ki vagyok én, a tudakozó? :D

Ott a travian gmbh, nekik fel lehet tenni minden kérdést is, ha valamit nem tetszik érteni valaki. :D

Ne fárasszatok olyan kérdésekkel, amikre egyedül is meglelhetitek a válaszokat. :)

Köszi... ;)

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

• Mindenképp nézesd meg szakemberrel és kenegesd napi háromszor... :O :S

Fú ti meg aztán... Ez a kis elemzés rólatok nagyon kezd ide vágni, be is másolom ide még egyszer, hátha valaki még nem látta? Fecsegő tipegők a fórumon 2. :D

• Az M.L & HIT és HIT & M.L csoda építői :

az M.L nemzetközi szövetség lengyelek, arabok, egyebek, és a HIT (Hungary-Italy) az az egyik magyar és egyik olasz csapat szövetsége (Hunor, Magor, Warning, ITÆQUILA, INFINITI, csak, hogy a nagyobbakat említsem)