Travian Tournament 2019. Finały!

🔥 Vote your LOT2020 candidate 🔥
The voting phase ends, Sunday, March 1st at 23:59 GMT+1. ➡️ TO THE SURVEY ⬅️

• Tournament_Finals.png

Finały startują 14 listopada o godzinie 14:00 GMT + 1!

W ciągu najbliższych kilku tygodni dostarczymy wszystkie nagrody zwycięzcom rund kwalifikacyjnych, a także klucz dostępu do tych, którzy je zdobyli, spełniając wymagania w rundach kwalifikacyjnych lub uzyskując ranking 100 najlepszych (populacja , obrona, atak) podczas Finałów turnieju 2018. Gratulacje dla wszystkich!

Jeśli jeszcze się nie zakwalifikowałeś, od dziś będziesz miał szansę wygrać Dziką kartę na Stronie internetowej Turnieju, a w ciągu następnych dni rozlosujemy kilka Dzikich kart na forum i na naszej stronie na Facebooku. Pamiętaj, że można wpisać tylko JEDEN adres e-mail, wielokrotne przesłanie spowoduje dyskwalifikację z loterii.

! Do zobaczenia na polu bitwy 14 listopada!

Post was edited 1 time, last by Chloe ().

• Ja wczoraj o 19 dostałem kod z dzikiej karty także chyba za późno. Chloe jak co roku pewnie będzie posiadać kilka wejściówek wiec pisz do niej może Ci da, lub do Janka zapewne ktoś zrezygnuje z gry i będzie chciał oddać aby się nie zmarnowała.

• Ja wczoraj o 19 dostałem kod z dzikiej karty także chyba za późno. Chloe jak co roku pewnie będzie posiadać kilka wejściówek wiec pisz do niej może Ci da, lub do Janka zapewne ktoś zrezygnuje z gry i będzie chciał oddać aby się nie zmarnowała.

Start serwera 14- listopad więc jak za późno ?? ;)

ps.

Również mam do oddania wejściówkę na MS

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Post was edited 1 time, last by Aureus ().

• Jeżeli ktoś ma kod na finały a nie będzie grać proszę pisać do mnie, tu na forum lub na skype (jank2_kasia)

Podobnnie jeżeli ktoś chce grać a nie dostanie kodu także można pisać do mnie.

Jeszcze można wysyłać zgłoszenia po dzikie karty.

• No widzę że wielka aktywność na forum TT przed mistrzostwami świata :P
    Tym razem może będzie rekord bo pewnie więcej jak ze 60 kont nie będzie 8)

Prawie wszyscy którzy grali na eliminacjach to i w finale zagrają do tego dojdą nowi gracze. Cztery pełne amby na pewno się uzbiera do tego jakieś z 2 sojki mulciaków, PF, i kont babć, cioć i kuzynek ;)

• Prawie wszyscy którzy grali na eliminacjach to i w finale zagrają do tego dojdą nowi gracze. Cztery pełne amby na pewno się uzbiera do tego jakieś z 2 sojki mulciaków, PF, i kont babć, cioć i kuzynek ;)

To i tak pozytywnie myslisz. Ja obstawiam max 2 amby i w tym już będą ciotki, wujki, babcie, farmy i proboszcz z parafii.

• Wijas w wakacje grało dużo więcej ludzi, to teraz na przełomie jesieni i zimy zagra na pewno więcej. W zdecydowanej większości Ci co spędzali wakacje na "travce" i sporo nowych ludzi. Przypuszczam, że na starcie będzie ponad 500 polskich kont (wliczając w to ciocie i kuzynki).

• Wandalo

Finały startują 14 listopada o godzinie 14:00 GMT + 1!

Która ćwiartka nie wiem ale pisz do jank2 skype (jank2_kasia) on powinien już wiedzieć.

Janek

Napisz coś więcej na temat startu Polaków. Zachęcisz tym zapewne wielu nowych graczy i rozwiejesz ich ewentualne wątpliwości. A im więcej graczy z Polski tym większe prawdopodobieństwo ewentualnego zwycięstwa i większe możliwości w grze.

• Wijas w wakacje grało dużo więcej ludzi, to teraz na przełomie jesieni i zimy zagra na pewno więcej. W zdecydowanej większości Ci co spędzali wakacje na "travce" i sporo nowych ludzi. Przypuszczam, że na starcie będzie ponad 500 polskich kont (wliczając w to ciocie i kuzynki).

W wakacje były eMS a nie finały a to ogromna różnica ;)

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4