Travian Tournament 2019. Finały!

• A te tysiące fejkow na froga? Były jakieś konsekwencje?

powiedzieli nam ze niby zostali ukarani ale jakos tego widac nie bylo , czyli standardowo :)

Były konsekwencje. Zostali ukarani za używanie skryptów i botów - zgodnie z obowiązującymi wymiarami kary za to przewinienie.

Proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji czy insynuować, że nie zostali.

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• A co to za kara jak to jawne oszustwo i zbanowanie czy skasowanie konta to żadna kara za takie rzeczy bo jednak strata jednego bądź dwóch nieistotnych kont w fazie cudu to raczej minimalny wymiar kary za celowe działanie nie bądźmy śmieszni

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

65752-najmilsza-jpg

65750-naj-kompetentna-osoba-jpg

65751-naj-uzytkownik-jpg

• Były konsekwencje. Zostali ukarani za używanie skryptów i botów - zgodnie z obowiązującymi wymiarami kary za to przewinienie.

Proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji czy insynuować, że nie zostali.

24h blokady i wyczyszczenie magazynów :P

• Każdy widzę ma inną opinię na temat wyznaczonej kary, cóż, dobrze wiecie, że nie mogę udzielać informacji na jej temat.

Każdy ma jednak prawo do swojego zdania.

Ja swoje wyraziłem - kara była, a co do jej wymiaru to nie mnie ją oceniać.

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• jakos obserwowalem ich i nawet bana nie widzialem no chyba ze na drugi dzie i dopiero ban i kare daliscie to rzeczywiscie byla kara jak nie wiem pinad 1tys atakow z 1 wioski w 5minut widac czarn na bialym bylo kilka godzin ataki powinly byc cofniete , to ak jakby ukrasc 100mln złotych a mialbym oddac 1mln złotych i bym byl ukarany

• niestety Travian swoja postawa brakiem lub pozna reakcja i slaba reakcja kar do popelnionego czynu jeszcze bardziej odpycha udzi od gry zostana tylko ci co mega oszukuja i wydaja kase na monety , ale jak juz im innych graczy na mapie zabraknie to oni odejda i gra padnie liczy sie zysk tylko , ja to rozumiem firma ma dawac przychody ale karanie powinlo byc dotkliwe

• Może nie obserwowałeś tych kont co trzeba.

Swoim zdaniem szerzysz po prostu teraz nieprawdę i snujesz teorie, przykre to.

Nie wiem czemu mi nie wierzysz tylko ze mną dyskutujesz. Nie mam żadnego interesu w tym, żeby pisać tutaj nieprawdę. Ba! Jak te ataki zaczęły być puszczane to w 15 minut informacje przekazałem do centrali i wszystko było monitorowane, zależy mi tak samo na uczciwości i ukaraniu wszelkich oszustw jak i Tobie - niezależnie od tego czy to było przeciwko Polakom czy też nie - choć wiadomo, swojej społeczności będę bronił do upadłego ;).

A co do przedstawionej przez Ciebie szybkości działania, cóż, myślę jednak, że dobrze się stało jak się stało. W ten sposób, który opisałeś to równie dobrze można banować kogokolwiek, a później się okazuje, że ban i kara była nałożona niesłusznie. Wolę jednak żeby działania zespołu Rule Enforcement, który odpowiada za nakładanie kar było przemyślane aniżeli lekkomyślne.

W tym miejscu z mojej strony to koniec dyskusji na ten temat, ponieważ nigdzie nas to nie doprowadzi moi mili. Serwer wygrany i to się liczy :)

glacier.png

Post was edited 1 time, last by Glacier ().

• monitorowane az skoncza slac chyba :d

dla mnie kara powinal byc widoczna bo powiinlo byc w profilu nawet opisane gracz dnia xxx zostal ukarany za zlamania takiego i takiego regulainu 1 raz 2 razy 3 razy

• Joker na pewno kilka kont miało bana bo nawet blisko spooszana, gośc po akcji z artkami byłzablokowany. Więc jakieś kary były. Jakie to już tylko oni wiedzą.

"Jeśli spotkasz na swojej drodze Wilka - uciekaj - za nim stoi Stado.
    Jeśli zranisz lub zabijesz Wilka - do końca swoich dni będziesz oglądał się za siebie, do momentu aż za Twoimi plecami stanie Stado"

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg