THE BEST VE DİĞERLERİ SALDIRI VE SAVUNMA RAPORLARI

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

If your community is not between the selected one, but you still want to provide your input for the event, feel free to visit and participate in the discussion on the International forum.
  • Bestler yan köy yıkımına başlamışsıniz. Bu kadar mı küçüldünüz? Bakın çıkış köyü bir tarafınizin dibinde ise yikmakta haklısınız lakin merkezin dibindeki yan köyü yıkmak nedir?

• Bestler yan köy yıkımına başlamışsıniz. Bu kadar mı küçüldünüz? Bakın çıkış köyü bir tarafınizin dibinde ise yikmakta haklısınız lakin merkezin dibindeki yan köyü yıkmak nedir?

Ağlamayı kes hepiniz yan köye geliyorsunuz madem ağlayacaksın bizim yan köylere 20 sıra gelmeyeceksiniz hadi boş yapma kaybol

Post was edited 1 time, last by Dark Blue: Uyarı:Söylemlerinize dikkat ediniz. ().

• Yan koy ayrı çıkış köyü ayrı dıye düşünüyorum :). Etik olmamakla birlikte yan köye saldırmak yasakta değil. Bize nasıl gelinirse o şekilde gelmeye devam edeceğiz.

Raporlar için tebrik ederim :)

• Yan koy ayrı çıkış köyü ayrı dıye düşünüyorum :). Etik olmamakla birlikte yan köye saldırmak yasakta değil. Bize nasıl gelinirse o şekilde gelmeye devam edeceğiz.

Raporlar için tebrik ederim :)

Oda yan köy oda yan köy canın mı acıdı çakma komutan bu arada operasyon için axu yu tebrik ederim :)

• Hk skarlete hesap satmis diyenler harbiden cok komik duruma dusuyor ama siz devam edin kizdirmaya mustafa abiyi de acsin kesenin agzini goreyim sizi :D

Her sv hesap satan birine hesap satıyor diyoruz sen değişik misin birader yoksa laf olsun torba dolsun diye mi yazıyosun ?

• Her sv hesap satan birine hesap satıyor diyoruz sen değişik misin birader yoksa laf olsun torba dolsun diye mi yazıyosun ?

Uzatmaları oynuyor bırak konuşsun , her tokat yiyip burada ağlayana laf yetiştirecek değiliz :D

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

• Oda yan köy oda yan köy canın mı acıdı çakma komutan bu arada operasyon için axu yu tebrik ederim :)

Benim neden canim acisin :) Yan koy yikildi diye aglasam dinalde 6 saatte 8 yan koyum sidirlandiginda aglardim :) Oyun icin uzulmek huyum degildir :)

Bu arada komutanligima laf soylenek senin haddine degil :) Laf dalasina girip polemik olusturmayi hic sevmem ben :) . Ben boyle bir oyuncugum :) yillardir beni seven sayan insanlarla birlikteyim. Onemli olan onlarin fikirleri senin degil :)

Son olarak Kuzeyce kim diye sorarsan rakiplerimden bile benden hosca bahsedecek birilerini bulabilirsin. Ama ben Baytar kim diye sorsam cevao alabilecegimi hic zannetmiyorum :)

Bu arada oprasyon ixin Aksu yi tebrik eserim 😂😂

• Demet Akalın ?

• Hk skarlete hesap satmis diyenler harbiden cok komik duruma dusuyor ama siz devam edin kizdirmaya mustafa abiyi de acsin kesenin agzini goreyim sizi :D

Aksu ile anlaşamadık,çok istiyor,bu arada aksu RH birliğinin önüne geçti,heryerde onun adı var,kendisini çok tebrik ediyorum,1 aksu tüm RH birliğine bedel,ondan yeni saldırı organizasyonları bekliyoruz.

Hk Scarlet Hongkong'da Şarapları İle Ünlü Bir
    Restaurantın Adıdır...

• Aksu ile anlaşamadık,çok istiyor,bu arada aksu RH birliğinin önüne geçti,heryerde onun adı var,kendisini çok tebrik ediyorum,1 aksu tüm RH birliğine bedel,ondan yeni saldırı organizasyonları bekliyoruz.

Tamam hadi bu kadar yeter sütünü iç ve uyu güzel çocuk

• Her sv hesap satan birine hesap satıyor diyoruz sen değişik misin birader yoksa laf olsun torba dolsun diye mi yazıyosun ?

. asagida kabak gibi yazmissin hk aksuya satmistir diye geride ayni sekilde yazanlar var komik olmayin dedik sen atlamisin zaten.

Yok hk aksuya satmıştır. Hesap satıp duran belli kişilerden biri bu

• Kuzeyce'yi ben 4 senede çözemedim siz 2 dakikada çözebileceğinizi mi sandınız :)

Birlikte ona özel tercüme komutanlığı kurmuşluğumuz var bizim :wall:

• castiel07_TR daha çok Türk Klasikleri dinlemeyi seviyorum. Demet Akalınla aram pek yoktur :).

Hk scarlet_TR bizde isimler RH birliğinin önüne asla geçmez merak etme :) Hepimiz bir olunca RH oluyoruz.

WAR MACHINA ben zaten anlaşılabilir konuşurum. Yazı konusunda aceleci olduğum için basit hatalar yaptığım zamanlar oldu. :) Ama sen benimle telefonda bı konuşşsan, kapatsın gelmez o kadar naif , yumuşak ve akıcı bir konuşmam vardır :)

Regnum Zararını görmemişsindir Mustafa :). Ben diyorum beni yazmak zorunda bırakmayın işim gücüm var bir şey oldu mu arayın diye :)

• Aksu ile anlaşamadık,çok istiyor,bu arada aksu RH birliğinin önüne geçti,heryerde onun adı var,kendisini çok tebrik ediyorum,1 aksu tüm RH birliğine bedel,ondan yeni saldırı organizasyonları bekliyoruz.

bu taktik bu birlik de tutmaz be canım ;) sen onu başka serverde poyraza rakip olarak git onlara yap ;)