THE BEST VE DİĞERLERİ SALDIRI VE SAVUNMA RAPORLARI

• Üstüne gitmeyin isim benzerliği, olur normal böyle şeyler de DELİLER'de ki Aksu planlamış olsaydı değişen ne olurdu bilemedim bak şimdi. Hepimiz aynı amaca hizmet ediyoruz. İsimler semboldür, bizde herkes elini taşın altına koyar. Siz saçmalamadıkça da RH buraya sadece tebrik için gelir.

Bu da beni kesmedi daha kaliteli birini istiyorum, sırada ki multi gelsin.

• Üstüne gitmeyin isim benzerliği, olur normal böyle şeyler de DELİLER'de ki Aksu planlamış olsaydı değişen ne olurdu bilemedim bak şimdi. Hepimiz aynı amaca hizmet ediyoruz. İsimler semboldür, bizde herkes elini taşın altına koyar. Siz saçmalamadıkça da RH buraya sadece tebrik için gelir.

Bu da beni kesmedi daha kaliteli birini istiyorum, sırada ki multi gelsin.

Mustafa boşver şunları biz keyfinize bakalım. Def atam mi ? Best geliyor mu? Gerçi 3-4 orduları anca vardır sendeki def yeter de artar bile onları karşılamaya. Benim defler bana kalsin ilerde lazım olur 😀

NAZDROVYA COF - MÜFREZE

• Mustafa boşver şunları biz keyfinize bakalım. Def atam mi ? Best geliyor mu? Gerçi 3-4 orduları anca vardır sendeki def yeter de artar bile onları karşılamaya. Benim defler bana kalsin ilerde lazım olur 😀

Defans basmayı bıraktım bir süredir... 150 sektör mesafe var aramızda turnuvaları 20'ye basıyorum. Üzülmemek istiyorlarsa çok açılmasalar iyi olur, sebebini sakura ve baturalp anlatır :)

• cok bilmişler size mentalist onceden hangi aksu dedı axu mu aksumu dıye bı soru sordu cvp gelmedı anlamanız ıcın buyuk harflerle yazıyorum kı beyniniz ittirak etsin 22 SAYFADA kuzeyce oyuncunuz ne yazdıgına bakınop axu yaptı ıse ole yazılırdı ama aksu yazmıs iyi bakın ole konusun hadi cok bilmişler

• cok bilmişler size mentalist onceden hangi aksu dedı axu mu aksumu dıye bı soru sordu cvp gelmedı anlamanız ıcın buyuk harflerle yazıyorum kı beyniniz ittirak etsin 22 SAYFADA kuzeyce oyuncunuz ne yazdıgına bakınop axu yaptı ıse ole yazılırdı ama aksu yazmıs iyi bakın ole konusun hadi cok bilmişler

Cok bilmis sende benim yazdigim seyi okusan bunu yazmazdin. Aksu yazdi cunku axu nickli arkadaşımızın adı gerçek adı aksu. Bunu belirtmistim ama okuduğunu anlamıyorsun demekki :)

Oyunda daha yeniyiz buraya koyacak bir şeyim yok

• Bu tarz operasyonlar şifre paylaşımı olmadan yapılamaz,bunu yıllarını bu oyuna vermiş herkes bilir,siz bu bu iddaların asılsız olduğunu düşünüyorsanız,saldıran hesap isimlerini tek tek Ömer Ada'ya bildirin ve hesapların incelenmesi için talepte bulunun,asılsız iddaları çürütmek için kendi isteği ile yargılanmak isteyen bir birey gibi düşünün,Hodri meydan o zaman.

:thumbdown::blabla:::|

• Cok bilmis sende benim yazdigim seyi okusan bunu yazmazdin. Aksu yazdi cunku axu nickli arkadaşımızın adı gerçek adı aksu. Bunu belirtmistim ama okuduğunu anlamıyorsun demekki :)

Reklamcı olan Aksu. Antalya da mı hala o? Ah benim Trabzonspor lu kardeşim :))))

• sana bişey demiyorum zaten öylesine birisin umursacak bi tarafın yok dediğim gibi eğlenceme bakarım beğenmeyen başka yere gider

oylesine biriyim zaten ya sen ozel meziyetleri olan birisi misin. Mesela agzinla kus mu tutuyorsun yada ucan halin mi var yada ne bileyim iste zihin okuma gibi yeteneklere mi sahipsin!!!!

Oyunda eglenceme bakarim diyorsun ama milletin eglencesi olmussun. Sayende bizde egleniyoruz. Tesekkur ederiz sempatik insan....

S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

• Reklamcı olan Aksu. Antalya da mı hala o? Ah benim Trabzonspor lu kardeşim :))))

Bu arada bende Giresunluyum. Tum sevgi gosterileri aksuya gidince kiskandim valla 😂

Hepinize tam cevap verecektim sonra ger yok dedim :) boyle iyi.

• oylesine biriyim zaten ya sen ozel meziyetleri olan birisi misin. Mesela agzinla kus mu tutuyorsun yada ucan halin mi var yada ne bileyim iste zihin okuma gibi yeteneklere mi sahipsin!!!!

Oyunda eglenceme bakarim diyorsun ama milletin eglencesi olmussun. Sayende bizde egleniyoruz. Tesekkur ederiz sempatik insan....

parti devam etmeli asi çocuk

:rom09:SEN SADECE BİR İNSANSIN:rom09:

:rom09:CAESAR:rom09:

• Bir de axu Bizim oyuncumuz delilerin degil :)

axu hesabının sahibi Gamepowerbazaar sitesinin sahibidir,oyunu zevkine oynar,altın sorunu hiç yoktur,oyunu çok iyi bilir ve canı sıkılınca satar hesabı gider serverdan,BEST ekibi axunun canını sıkın,bırakır gider anında serverı,RH ekibi komutansız kalır.

Hk Scarlet Hongkong'da Şarapları İle Ünlü Bir
    Restaurantın Adıdır...

• axu hesabının sahibi Gamepowerbazaar sitesinin sahibidir,oyunu zevkine oynar,altın sorunu hiç yoktur,oyunu çok iyi bilir ve canı sıkılınca satar hesabı gider serverdan,BEST ekibi axunun canını sıkın,bırakır gider anında serverı,RH ekibi komutansız kalır.

Tamam.

Oyunda daha yeniyiz buraya koyacak bir şeyim yok

• axu hesabının sahibi Gamepowerbazaar sitesinin sahibidir,oyunu zevkine oynar,altın sorunu hiç yoktur,oyunu çok iyi bilir ve canı sıkılınca satar hesabı gider serverdan,BEST ekibi axunun canını sıkın,bırakır gider anında serverı,RH ekibi komutansız kalır.

Sen bu axuyu nereden tanıyorsun?

Rh ekibi komutansız kalmaz merak etme :). Kimse operasyon duzenlemese bıle 2-3 kışı bır araya gelir elinden geleni yapar bu ekipte. Siz canınızı sıkmayın :)

• Zamanında çok hesap satmış ordandır :D

Aksu genelde hesap satmaz, Nar Birligi icinde farkli hesaplarda oynamisligi vardir ama esas oyunculugu Musab ileLokmanin yanindadir. Onlarda once Siyah ardindan da Nar oyuncularidir.

İddiasini ortaya atan arkadas elbette bi aciklama yapacaktir heral...

• Aksu genelde hesap satmaz, Nar Birligi icinde farkli hesaplarda oynamisligi vardir ama esas oyunculugu Musab ileLokmanin yanindadir. Onlarda once Siyah ardindan da Nar oyuncularidir.

Bu serverda hesabını satmaya çalıştığını duydum,hesabında temsilci yoksa hesap sattığı aşikar,yada hesabının ne kadar edeceğini araştıyordur.

Hk Scarlet Hongkong'da Şarapları İle Ünlü Bir
    Restaurantın Adıdır...

• Aksu genelde hesap satmaz, Nar Birligi icinde farkli hesaplarda oynamisligi vardir ama esas oyunculugu Musab ileLokmanin yanindadir. Onlarda once Siyah ardindan da Nar oyuncularidir.

Yok hk aksuya satmıştır. Hesap satıp duran belli kişilerden biri bu

• Hk skarlete hesap satmis diyenler harbiden cok komik duruma dusuyor ama siz devam edin kizdirmaya mustafa abiyi de acsin kesenin agzini goreyim sizi :D