Pavaduotojais galės būti tik aljanso/sąjungos nariai

 • Sveiki,


  kokia jūsų nuomonė apie tai, kad pavaduotojais galės būti tik aljanso/sąjungos nariai? Idėja turbūt buvo, kad sumažėtų šnipų (gal ir klystu, bet nežinau, kokia dar būtų tokio pakeitimo prasmė). Bet ar tai tikrai sumažins šnipų skaičių? Ar žaidėjai vietoje to tiesiog pažeidinės taisykles?


  Apie pakeitimus galite paskaityti -> čia <-.

  Past servers: Alfėja Baltics speed, Alfėja Baltics 2, MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

 • jūs čia geras diskusijas užvedat, manau turėtumėte tapti forumo CM, o į jūsų temą galėčiau atsakyti, jog žmonės jungsis į akis per slaptažodžius.

 • čia būtų galima įžiūrėti norą kovoti su vienokios ar kitokios formos multinimu, bet.....jei tu pereini iš vieno aljanso į kitą tavo deffas dar 12h stovi nepriklausomai nuo sąjungos buvimo, bet jei acc reikės pakeisti aljansą dėl kažkokių aplinkybių, pvz. pasiųsti deff, siteris to jau nebegalės sutvarkyti. Aplamai tai acc taptų per daug pažeidžiamas esant visokiems neaiškumams aljanso vadovybėje, sabotažo atvejais (ar tiesiog dėl vadų nepatyrimo ir piktnaudžiavimo)

 • Čia vėlgi gaunasi tolimesnis apribojimas, kad sąjunga būtų sudaryta tik iš 4 aljansų. Žaidėjai turės veikti tik tų keturių aljansų viduje (deff pastiprinimai, resursų siuntimai, dabar ir siteriai).


  Žinoma, siterio apribojimas apsunkins šnipinėjimo klausimą. Negalėsi taip paprastai turėti "akis" priešiškame aljanse.

  Bet, kad tai pilnai sulaikys šnipus labai abejoju.

  S1(2) Dorottia; S3(2)Dorottia/Zona; S2(3) Dorottia/ NES ; S2(4) Portugalė/ZOO; S6(3) Maziukau/Buožės; S5 (Baltic) Dorottia/ PPN

  Ru8(?) Dorottia/Paradise; bent keli com..

  Vėl Lietuva - TS19(PTP) Dorottia/BC/EVEREF; TS20 Kubush/PS; Quali2019 (GroupB) Kubush/SMURFS- ; TS15(com) Dorottia/Bedlam.

 • jūs čia geras diskusijas užvedat, manau turėtumėte tapti forumo CM, o į jūsų temą galėčiau atsakyti, jog žmonės jungsis į akis per slaptažodžius.

  Alfėjai dar rugsėjį pasiūliau tapti forumo moderatore ^^

  Kol kas sutikimo negavau.

 • bekit nuo travo zmones, baisus

  dalikas :)
  pasiticojimas is zmoniu ir tiek :)

  ar po kiekviena tema tavo komenta rasim? Bent pateik savo argumentus, o dabar tik spamini beprasmiškai.


  Kad postas butu i tema (gerb CM prasome neperkelti). Manau, kad tu visu apribojimu daugeja, nes yra daug nesaziningu zaideju. Butent jie kalti, kad atsirado apribojimai resursu siuntimams, pastiprinimu siuntimams, dabar siteriavimui. O gaila. Man patiko laisvas zaidimas, kai galejai priimti priesui netiketus sprendimus.

  Pats multu esu turejes (kas be nuodemes). Bet maniskiai paprastai visi multai buvo lygiaverciai accountai -stiprus deferiai, stiprus oferiai, accounto nustekenimui neaugindavau. Tai be to, kad valdziau vienas daugiau jokio skirtumo nuo atskiru zaideju nebuvo.

  Aisku patogu buvo valdyti is siterio, is pagrindinio acc ir kartais uzsokti is kokio pamojno telefono per koda i sitinamus acc. Dabar būtų sunkiau, nes kiti acc paprastai priesuose gyveno :D.

  Esme, kad isaugau is multinimo amziaus. Geriau daugiau zaideju, draugeliu pasikviesti, nei paciam 3-5 acc tempti. Cia jau katorga o ne zaidimo malonumas.

  ?(Tavo nuomone svarbi tik tau ?(

 • jūs čia geras diskusijas užvedat, manau turėtumėte tapti forumo CM, o į jūsų temą galėčiau atsakyti, jog žmonės jungsis į akis per slaptažodžius.

  Manau, kad dabar turim labai gerą forumo CM ir aš geresnė nebūčiau :P

  Alfėjai dar rugsėjį pasiūliau tapti forumo moderatore ^^

  Kol kas sutikimo negavau.

  Neatsimenu tokio pasiūlymo :/ Bet atsakymas: ačiū, ne :D  O atsakant į temą, tai atrodo, kad dėl šių apribojimų gali iškilti ir daugiau problemų.


  Pavyzdžiui, žaidėjas A ir B yra viename aljanse ir vienas kitą pavaduoja - viskas ok. Žaidėjas A išvyksta atostogų ir palieka žaidėją B savaitei ar dviem prižiūrėti paskyrą. Tuo tarpu aljanse įvyksta pertvarka, dalis žaidėjų perkeliama į kitą aljansą, tame tarpe ir žaidėjas A. Vadas išmeta žaidėją A iš aljanso, kad tas pereitų į kitą aljansą. Žaidėjo A savininko nėra, jis atostogauja. O žaidėjas B nebegali prisijungti prie paskyros ir priimti pakvietimo į naują aljansą, nes paskyra yra be jokio aljanso.


  Kita situacija. Kai kurie aljansai mėgsta žaidėjus patikrinti per pavadavimą prieš priimdami į aljansą. Dabar tai nebebus įmanoma. Iš vienos pusės gal ir gerai, nes aš asmeniškai niekada nesijausdavau itin saugiai darydama nepažįstamą žmogų pavaduotoju.


  Gal ne tokia dažna situacija, bet vis tiek gali pasitaikyti. Pasiūlai draugui, niekada nebandžiusiam Traviano, pažaisti. Draugas užsiregistruoja ir tu nori jam padėti. Bet tavo aljanso vadas nesutinka priimti į aljansą, nes tavo draugas per prastai žaidžia. Tu negali padėti draugui.


  Ir daug panašių situacijų, kur šis pakeitimas sukelia smulkių nepatogumų.

  Past servers: Alfėja Baltics speed, Alfėja Baltics 2, MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

 • siusti pastiprinimą kam noriu o ne tik aly.

  pavaduoti iš kito aly

  mygtukas pastiprinimo kitur

  Galite turėti iki dviejų pavaduotojų, kurie privalo priklausyti tam pačiam aljansui / sąjungai .Nesąmonę

  Jai žaidžia be aly ,jie nieko negali ,tik laiką užmušti.

  Jums tik paranku tai.


  Pastiprinimus siųsti galima tik savo aljansui ir sąjungos nariams.

  Post was edited 5 times, last by vytas22: Pastiprinimus siųsti galima tik savo aljansui ir sąjungos nariams. ().

 • vytas22 perkėliau jūsų postą čia, į teisingą temą.


  Noriu pabrėžti, jog įdiegti apribojimus, ką galima sitinti sugalvojome ne mes. Tai yra žaidėjų ambasadorių prašymas.


  Tad Jums galiu tik rekomenduoti kuo greičiau susirasti aljansą. Travian: Legends yra komandinis žaidimas, vienas pats mūšio lauke nieko nepadarysi.