Nowy TS2 4.11.2019

• Witam kto zamierza iść na nowy ts2 który z tego co widziałem startuje 4.11??

Jak coś chętnie zapraszam tych co chcą grać i tych co chcą być farma w szczególności xD

Pozdro:thumbsup:

• Pomyślałem tylko, że trzeba założyć ten temat i patrze a tu już jest.

Zamierzam wystartować na tymże serwerze (mam nadzieję, że wystartuje).

• Super, że jutro startuje nowy serwer. Zagram z legendarną ekipą CBA, z którą gramy praktycznie od początku. Mamy plany: tajne, wojenne. To będą prawdziwe zawody. Pokażemy na co nas stać. Nadchodzimy!

• Super, że jutro startuje nowy serwer. Zagram z legendarną ekipą CBA, z którą gramy praktycznie od początku. Mamy plany: tajne, wojenne. To będą prawdziwe zawody. Pokażemy na co nas stać. Nadchodzimy!

Jak taka legendarna ekipa to dlaczego nie ma jej na MP ?? ;)

No gram kilka m-cy już w tę grę i nigdy nie słyszałem w Travianie o CBA bo w realu słyszę bardzo często ale to chyba ciut inna ekipa CBA :P

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Na której ćwiartce zagracie? :)

One, two – Freddy’s coming for you
    Three, four – better lock your door
    Five, six – grab your crucifix
    Seven, eight – gonna stay up late
    Nine, ten – Never sleep again

• Jak taka legendarna ekipa to dlaczego nie ma jej na MP ?? ;)

No gram kilka m-cy już w tę grę i nigdy nie słyszałem w Travianie o CBA bo w realu słyszę bardzo często ale to chyba ciut inna ekipa CBA :P

Bo mistrzowi nie przystaje :D Z chołotą grać :D

Swoją drogą Radziu kiedy ty z tego pierdla wychodzisz ? I stracisz czas na spam ? :D

Profil CeltuŚ byl odwiedzany ponad 24,256razy :)

Użytkownik od 9 Maj 2008 - od 2007 usunęli złodzieje moje konto...