Nowy TS2 4.11.2019

• Dla tych co zgarnia artki to zaj3biscie bo 2 dni wykorzystywania bez ataku i bez głodu wojska😜

Czeba będzie elke brać!

• dziwisz się że tak mało jest skoro nawet administracja nie raczyła ogłosić startu tego serwera na forum ??

powinniśmy dobić do około 1k osób ^^

qrde będzie mało farm.. :(

• Tojakim cudem? :-) ja zgrabilem 2k surki i koło 14 będę miał rezydke na 9 poziom..

Jak Ty masz eko wybudowane?

Dziwne że mamy ten sam pop 😜

• Taa napewno napisz mi jak możesz na jakim poziomie masz eko bo jestem ciekaw bo aktualnie testuje jedna strategie dlatego się dziwię 😎

Jak nie chcesz tu to pm 😜

Pozdro

• Znowu jakaś odpowiedzialność zbiorowa, to że mam pod tym e-mailem konto na innym świecie wcale nie znaczy, że tu chcę być prywatną farmą. Wytestowałem i na tym innym świecie zapraszają do powrotu z trybu wakacyjnego, a kodu aktywacyjnego na ten to nie chcą wysłać. Poczekam że dwa dni, może jednak przyjdzie mail, ale czy będzie jeszcze warto startować z takim opóźnieniem? Wtedy to już chyba rzeczywiście jedynie jako farmą.

• Jeszcze czego? Nie będę zakładał kolejnego e-maila, nie będę się bawił z niemieckimi technikami w kotka i myszkę, dla mnie proste - nie to nie. Jak napiszą, że mają jakieś problem nie z ich winy, że pracują nad jego rozwiązaniem, to może bym tymczasowo zakładał kolejnego e-maila, ale jak oni mają graczy w głębokim poważniu i cokolwiek łaskawie zrobią dopiero jak dany serw całkiem padnie, to sory ale nie. Są rozpuszczeni strasznie, rozwiązanie problemu złego naliczania udziałów w regionach po trybie wakacyjnym zajęło im dwa lata od momentu zgłoszenia, jak tg chce mieć graczy to niech zmusi swoich pracowników do rzetelnej pracy, a jak reaguje jedynie w sytuacjach całkowicie krytycznych to przynajmniej taki ktoś jak ja będzie miał więcej czasu na inne przyjemności, bo ta jest coraz bardziej wątpliwą.

• Jak wolisz ja sobie od razu założyłem maila na WP pod traviana i mam tego oraz prywatny i nie miałem problemów nigdy z rejestracja😎