Nová Community Manager

• Ahoj hráči Travian Legends!

Jsem Orkelia, nová Community Manager pro Českou republiku. Už se těším, až se poznáme a budeme společně pracovat na budování naší komunity ;)

Ráda bych se o vás něco dozvěděla. Začali jste jako divocí Germáni, silní Římané nebo vynalézaví Gálové? :/

• Říkáš, že dokud se pořádně nepředstavím já, nikdo mi o sobě nic neřekne? :)

Travian jsem hrála asi před 10 lety (kdo ne, že? ) a před pár týdny jsem se k němu vrátila. Všechno je jiný! :) A samozřejmě jsem začala za Gály, vzhledem k tomu, že mi to hra doporučila :D

A teď vy! :)

• Tak já doufám, že budeš alespoň znát něco o hře. Nebo to budeš umět vyhledat. Protože naposledy jsme se přes tickety dozvěděli pěkný nesmysl (neznalost herní mechaniky). Konkrétně že při získání úrovně hrdina nezíská 100% zdraví (na Victorii).

• Ahoj, ať se ti tu líbí a ti zlosyni ať tě moc netrápí. Někdy budeš muset mít ostřejší lokty. A Národy ... hra je už přes 15 let stará, určitě každý prosvištěl všechny mockrát. Někteří testli zánovní Huny a Egypťany. Nejstabilnější se jeví určitě římani, pole a budova zaráz. Napajedlo. Maji EI koně, ti jak se rozfarmí, předupou ten barbarský národ, který první týdny klamně vévodil statistikám.

• Ahoj, tak tedy něco o mě.. na travian jsem se poprvé registroval okolo roku 2007 a vydržel do roku 2014 většinou na CZ speedu, v den kdy jsem si vzpomněl na travian, tak byl zrovna spuštěn narozeninový server a já to z nostalgie znovu zkusil. Jelikož jsem nevěděl jak moc aktivně budu hrát, tak jsem začal za univerzálního římana. Celkově mi ty změny nepřišly tak razantní a zvykl jsem si prakticky hned (kromě toho blbého křížku, se kterým mám problém do teď :D )

A teď bych se rád dozvěděl něco víc o tobě.. Jak ses po pár týdnech stala community managerem? Máš nějaké zkušenosti z práce / jiných online her? Plánuješ pro naši komunitu nějaké razantní změny? Zlepší se komunikace s Německem? Máš na nás pevný nervy? :D

• Tak já doufám, že budeš alespoň znát něco o hře. Nebo to budeš umět vyhledat. Protože naposledy jsme se přes tickety dozvěděli pěkný nesmysl (neznalost herní mechaniky). Konkrétně že při získání úrovně hrdina nezíská 100% zdraví (na Victorii).

Ahoj pitilone, to teda doufám taky! :) Každopádně nejsem herní podpora, ale ráda pomůžu s tím, kam se obrátit v případě problémů se hrou.

Nicméně co se týče Codex Victoria, byly tam teď provedeny nějaké změny, které ještě nejsou oznámeny. Nemůže to být třeba tímhle?:

TRAIVBXXIV-7628 - Zvýšení úrovně Hrdiny zvedne zdraví na 100, pokud je Hrdina naživu. Pokud je Hrdina mrtvý nebo oživován, zvýšení úrovně zdraví neovlivní.

Pokud se tě tohle netýkalo, pak to byl bug a ideální bude, když mi napíšeš soukromou zprávu a napíšeš víc informací.

Díky za trpělivost!

• Ahoj, tak tedy něco o mě.. na travian jsem se poprvé registroval okolo roku 2007 a vydržel do roku 2014 většinou na CZ speedu, v den kdy jsem si vzpomněl na travian, tak byl zrovna spuštěn narozeninový server a já to z nostalgie znovu zkusil. Jelikož jsem nevěděl jak moc aktivně budu hrát, tak jsem začal za univerzálního římana. Celkově mi ty změny nepřišly tak razantní a zvykl jsem si prakticky hned (kromě toho blbého křížku, se kterým mám problém do teď :D )

A teď bych se rád dozvěděl něco víc o tobě.. Jak ses po pár týdnech stala community managerem? Máš nějaké zkušenosti z práce / jiných online her? Plánuješ pro naši komunitu nějaké razantní změny? Zlepší se komunikace s Německem? Máš na nás pevný nervy? :D

To je super, a co tě na Travian baví nejvíc, že už držíš tak dlouho?

Tuhle práci jsem možná získala právě proto, že jsem community manager a ne expertní hráč :) Mimo tohle fórum spravuji i třeba sociální sítě různých firem, takže zkušenosti mám. Kromě Travianu hraju i jiné hry - moje srdcovka je LoL :D Ale protože už zase začíná zima, tak se taky vracím k Don't Starve Together - výborná! :)

Razantní změny - nějaké nápady máme, ale asi se uvidí hlavně časem :)

Jinak je zajímavé vidět dvě strany tady na fóru a pohled Travian Games, oni se fakt snaží, aby si hráči spokojeně hráli, ale samozřejmě se nedá každému zavděčit. Jsem tu proto, aby ta vzájemná komunikace byla co nejsnazší - aby byla vyslyšena vaše přání, a aby byly předány informace ze strany Travian Games. Takže pevně doufám, že se komunikace zlepší! :)

Pevný nervy na vás mám, máte je vy na mě? :D

• snad jako nova ridici krev zajistis, aby pri potrestani uctu, byl odeslan i dukaz daneho prohresku a nebylo to jen na domenkach danych vykonavatelu :-)

• Ta věc o zdraví tam je od začátku. Jen se stávalo, že hrdina přežil v útoku jako jediný i přesto, že všechny jednotky umřely. Pravděpodobně tohoto se týká tato oprava.

• Blokuje to system ,ne MH .

Viz -Zmena pravidel ,taky stačí umet čist.

ono je to vesmes jedno kdo ti ten dukaz posle, system nebo mh, jako uzivatel bys mel mit pravo na to, aby ti byl predlozen dukaz poruseni pravidel, kdyz o nej zazadas

• Přestupek proti jakémukoliv z pravidel a povinností stanovených
    v odstavcích (1) až (5) může být potrestán odebráním pokroku ve hře
    a/nebo okamžitým zablokováním herního účtu podle povahy přestupku.
    V případě zjištění nějakého přestupku některý z adekvátně vyškolených
    zaměstnanců společnosti TRAVIAN GAMES v dobré víře a individuálně
    rozhodne o následcích takového přestupku. Uživatel přijímá, že rozhodnutí
    daného zaměstnance je konečné. Dále uživatel přijímá, že společnost
    TRAVIAN GAMES nemůže prozrazovat mechanismus používaný ke zjišťování
    přestupků, protože poté by šlo tento mechanismus snadno obcházet.

Pokaždé když jsem za mladších let měl nějáký ban vždy MH napsal proč ho mám/případně kdy se použil v jaké dny.
    To jak na to přišli ti nikdo neřekne.Pač by to porušilo pravidla které jsi ty registraci potvrdil.

• Prečítaj si Herné pravidlá, Všeobecné obchodné podmienky, s ktorými si súhlasil.

...... Používateľ navyše akceptuje, že TRAVIAN GAMES nemôže zverejniť mechanizmy, ktoré sa používajú na detekciu porušení, pretože takéto mechanizmy je možné ľahko obísť.

• nikdo po nikom preci nechce aby se zverejnilo jak a cim se odhalilo udajne poruseni hry.

vse se musi preci logovat a neni problem vytahnout ze:

date 1.11.2019 time 16:32:20 IP 189.56.05.158 - pouzito gorkysurf 4x vlna

date 5.8.2018 time 17:32:15, 17:35:45, 17:36:02 IP 189.56.05.158 - pouzito automaticke nakliknuti surovinoveho pole

tohle bohate staci

• Pokaždé když jsem za mladších let měl nějáký ban vždy MH napsal proč ho mám/případně kdy se použil v jaké dny.
    To jak na to přišli ti nikdo neřekne.Pač by to porušilo pravidla které jsi ty registraci potvrdil.

tohle by se melo sdelovat okamzite soucasne s blokaci a ne po nekolika hodinoveci dokonce denni debate.

• Trest máš daný hneď od začiatku zablokovania, je úplne jedno aký script si použil, na treste to nič nezmení, jedine že tých scriptov máš viac a chceš vedieť, čo systém vlastne detegoval. Tak potom áno, bolo by to pre hráča zaujímavá informácia.

• Ahoj Orkelie,

těší mě, že konečně někdo nahradil Blacka a doufám, že se ti bude dařit, i když nevím co je přesně tvým posláním. Máš velkou výhodu v tom, že laťka je nastavena tak nízko, že i když se budeš plazit, tak ji prostě přelezeš. Nevadí, že o Travianu nic nevíš a ani ho nehraješ, výborně tak zapadneš mezi své kolegy. Každopádně se nenech odradit a dej tomu všechno. Pokud můžu jednu přátelskou radu: nepoužívej smajlíky v každé větě, protože to působí tak, že je ti 13 a zrovna si objevila internet :thumbsup::):(;):P^^:D;(X(8o=O<X||:/?(:huh::S:*. Nicméně si cením tvé pozitivity.

Něco málo o mně:

Poprvé jsem narazil na Travian kolem roku 2007, když jsem byl mladý a plný ideálu, vzhlížel jsem k TOP hráčům a snažil se být aspoň trochu užitečný a byl jsem relativně oblíbený. Postupem času jsem trávil na Travianu stále více a více času, utrácel více a více peněz, získával zkušenosti a stal jsem tím TOP hráčem, který jsem chtěl být. Nicméně to není nic moc krásného, když se pořádně nevyspíš a musíš tu hru hrát, i když nechceš, protože bys ztrácela kvalitu účtu na ostatní hráče. Tím, že si nevyspalá, tak ztrácíš snadněji trpělivost a si upřímnější k ostatním, takže moje brilantní diplomatické dovednosti se často ztrácely a často jsem hloupějším hráčům připomínal, že jsou hloupí a nazýval je nehezkými označeními, což nebylo nejlepší rozhodnutí, protože se odrazilo na moji reputaci, i když si to rozhodně zasloužili. Nicméně nějak to šlo a občas byly i nějaké světlejší momenty, kdy mě hra opravdu bavila, bohužel to byl jen zlomek času. Moji etapu v TT raději rozepisovat nebudu, protože to podléhá NDA, ale byla to taky velmi zajímavá zkušenost. Nicméně mě stále mrzí, že hráči, kteří u hry tráví dost času a dávají do ní nemalé peníze dostávají neoprávněné, nebo aspoň neodůvodněné bany. Travian Team si absolutně neváží hráčů a hráči tak pochopitelně odchází. Věřím, že alespoň některé neduhy dokážeš zmírnit a případně trochu stmelíš komunitu. Kdyby tě zajímalo něco o moji herní "kariéře", tak můžeš mrknout na některá videa, která jsem vytvořil jako vzpomínku a ano jsem legenda. Aktuálně už Travian nehraji, protože mi to za to nestojí.

Na závěr menší zamyšlení:

Víš jaký je rozdíl mezi League of Legends a Travianem? Za League of Legends nemusíš platit doslova ani korunu a nemáš žádnou nevýhodu proti soupeři. League of Legends si můžeš zapnout kdykoliv chceš, a když tě omrzí, tak ho vypnout. League of Legends je daleko víc skill based hra než travian a je zábavnější. Nebylo by super, kdyby se Travian tomu trochu přiblížil? Travian není pay2win (ano opravdu jsou účty, které dostanou katem a jsou na té prohrávajíc straně, i když kupují desetitisíce zlatek), ale doslova pay2play a je tak nudný a repetitivní, že se to už nedá hrát. V League of Legends je každou chvíli nějaká změna, máš na výběr 5 rolí a desítky championů. V Travianu si maximálně vybereš národ, které se reálně zas tak neliší a specializaci (OFF/DEF), což pochopitelně není moc zábavné, když prakticky hraješ pořád to samé.

S pozdravem,

lopik

PS: Někdy spolu můžeme zahrát lolko, jsem podobný rank jako ty:). A Galové se nepíšou s dlouhým a, tak se to prosím nauč.

• Ahoj lopiku,

díky moc za tvoje cenné přípomínky jako legendy a za příběh historie tvého hraní. Beru vše v potaz a zkusím některé připomínky předat dále tam, kam přísluší.

Orkelia

PS: V LoL mám jiný nick :) :) :)