Galutinis mūšis - 10 serija - Penkių Genčių Karas

• ultimate_battle_1.png

Ar kada jauteisi lyg jau būtum buvęs tokioje pačioje situacijoje anksčiau ir žinotum, kas bus toliau? Pavyzdžiui, jeigu ką nors šnipinėjai ir tada staiga buvai pagautas labai agresyvių samdinių - huno ir egiptiečio. Jie užrišo tau akis, įvertė tave į savo vežimą, o vėliau hunas pasiėmė savo lenktą peilį ir įrėmė jį į tavo krūtinę...

Na, dabar tu tiksliai žinai, kaip aš jaučiausi, kai pamačiau savo puolėjus dar kartą! Nors jie dar manęs nepastebėjo, bet vien praėjusio atsitikimo prisiminimas išmušė mane šaltu prakaitu. Aš jutau graužiantį skausmą rande, kur dar vis galėjau jausti aštrius hunų ašmenis.

Tačiau buvo ir akivaizdžiai teigiamų skirtumų. Visų pirma, manęs dar nepagavo, o vietoje to, aš šnipinėjau juos! Gerai, Šešėli, nurimk. Neskubėk, tai gali būti vienintelė tavo galimybė atsilyginti jiems tuo pačiu.

Du samdiniai sėdėjo prigrūstoje smuklėje su pažįstamais žinių pergamentais priešais juos. Aš iškart atpažinau vieną iš jų. Germanų pasaulio stebuklo pergamentas, kurį aš radau rūsyje ir pristačiau į sostinę! Kitų aš anksčiau nemačiau, bet numaniau, kad jie buvo planai kitiems pasaulio stebuklams, su jų išskirtine išvaizda. Jie buvo įspūdingi!

Girdėjau gandus, kad natarų įtaka vis dar buvo gan stipri žemėse, kurios kovojo dėl valdžios. Nors gentys padarė ką galėjo, kad duotų pasaulio stebuklams išskirtinę išvaizdą, bet jos negalėjo įveikti ankstesnių tų žemių savininkų - natarų - jėgos. Galingieji pasaulio stebuklai atsispyrė ir galiausiai perėmė įprastą savo išvaizdą.

Bandydamas nepritraukti dėmesio, aš priėjau arčiau, kad išgirsčiau jų pokalbį.

„Taigi, jie dabar pasiruošę ir žino, kad mes suvienysime jėgas prieš senąsias gentis“, – pasakė egiptietis savo įprastu kimiu balsu. Aš gūžtelėjau pečiais. Skausmas mano krūtinėje sustiprėjo.

„Tai nieko nereiškia.“ Huno veidas buvo bereikšmis. „Senosios gentys šį kartą neturi galimybių dominuoti. Jūs egiptiečiai visada buvote itin meistriški statytojai. Jei kažkas ir gali iššifruoti natarų planus ir pastatyti pirmąjį išskirtinį pasaulio stebuklą, tai bus jūsų gentis. Kita vertus, mums niekada nerūpėjo nieko statyti; mes teikiame pirmenybę... kūrybingam naikinimui.“ Jis šyptelėjo. „Aš įsitikinęs, kad didžiausia armija galutiniame genčių mūšyje priklausys hunams.“

Kambarys staiga nutilo ir jo žodžiai nuskambėjo garsiau nei tikėtasi. Trys kariai, kurie sėdėjo prie gretimo staliuko, buvo pritrenkti nuo pokalbio. Jie pakilo ant kojų.

Aukštas karys su raguotu šalmu, su dviem raudonomis kasomis, prakalbo:

„Mes, galai, visada buvome geriausi gynėjai. O mūsų žirgai yra greičiausi pasaulyje! Jūs neturite galimybių kare prieš mus.“

„Ir jokia kita, juolab jauna gentis, negali persverti germanų kovoje!“ Germanas su randu ant veido prisijungė prie pokalbio ir uždėjo ranką ant kirvio, pritvirtinto prie savo diržo.

Paskutinis karys buvo romėnas. Jo balsas buvo ramus, bet šaltas.

„Mes, romėnai, pabaigoje visada turėjome stipriausią armiją. Pasaulio stebuklų atakos atnešė mums didžiausias pergales. Mes pasiruošiame joms iš anksto ir niekas negali to iš mūsų atimti. Tik karas viską parodys. Tegu galutinis mūšis prasideda!“

Užduotis: Išspręskite karinę užduotį.

Vieną dieną hunas išsiuntė katapultų ataką prieš galų gyvenvietę. Galas nusprendė pasekti hunų armiją namo su savo raitais perkūnais ir nužudyti juos gynyboje tą pačią sekundę, kai jie grįš namo.

• Gyvenvietės yra lygiai 100 laukelių atstumu viena nuo kitos.
    • Huno ataka atkeliauja vidurnaktį.
    • Tiek hunas, tiek galas turi 20-ojo lygio areną.
    • Nei karžygio daiktai, nei artefaktai neturi jokio poveikio armijų keliavimo greičiui

Kokiu laiku galas turi išsiųsti savo atsakomąją ataką?

Praleidote pirmas serijas? Čia galite paskaityti, kaip viskas prasidėjo!!

• Bendra konkurso informacija:

Pradžios laikas ir data

Lapkričio 5, 2019 – 11:00

Pabaigos laikas ir data

Lapkričio 11, 2019 – 11:00

Nugalėtojai skelbiami

Lapkričio 12, 2019

Nugalėtojai parenkami

6 atsitiktinai parenkami laimėtojai iš visų teisingai atsakiusių

Prizai

50 auksinių x 6 winners

Auksinių kuponai galioja tik

BALTICS bendruomenėje

Auksinių kuponai galioja iki

Gruodžio 31, 2020

Kad galėtumėte laimėti, būtina

Nurodyti savo paskyros vardą ir serverį, kuriame žaidžiate, pateikiant atsakymą į mįslę. Kiekvienas žaidėjas gali dalyvauti konkurse tik vienoje bendruomenėje.
  • Jai hunas vidurnakti leidziasi 00alanda 00 min.00s Galui perkunus issiusti reikia 10:06:19 kadangi Huno katapultos grista 12valanda 00 min.

Jai vidurnaktis kitu laiku tai prie to laiko reikia prideti +10:06:19 T.y pvz.: jai hunas leidziasi tarkim 03:00:00 valanda nakties tai Galas turi issiusti atsakoma perkunu ataka 13:06:19 (nes butent ta sekunde grista huno kariai)

Couto https://ts15.baltics.travian.com

• Sveiki,

Huno katapultos eina 12 valandu. Tai reiskias jei 00:00:00 laiku uzpuls, tai 12:00:00 sugris namo.

Galu perkunai keliauja 1:53:41 laiko, ir jie turetu uzpulti hunus 12:00:01.

Tai galui perkunus paleisti reiketu:

10:06:20

q1q (ts15.baltics.travian.com)