zaidimas galima pervadinti ne travianas o konclageris

• zaidimas galima pervadinti ne travianas o konclageris
    1.susiekiamas Lietuvoje tik rastu,jokio kontaktinio nr. Lietuvoje,o skambinti i voketija turi arba anglu ar vokeciu kalba moketi

2.baninat zaideju-pasakot priezasti del ko(tipo),bet irodymu negalit pateikti(juokinga)

manau cia vieni is pagrindiniu punktu kur reiktu Jums tobuleti

• zaidimas galima pervadinti ne travianas o konclageris
    1.susiekiamas Lietuvoje tik rastu,jokio kontaktinio nr. Lietuvoje,o skambinti i voketija turi arba anglu ar vokeciu kalba moketi

2.baninat zaideju-pasakot priezasti del ko(tipo),bet irodymu negalit pateikti(juokinga)

manau cia vieni is pagrindiniu punktu kur reiktu Jums tobuleti

Nelabai į tema rasai, reikejo savo atskira tema susikurti. Postus ne į tema gali perkelti arba istrinti.

1. Kam butent tau prisireike travio kontaktu? Lietuvoje, mano ziniomis, jie atstovybes neturi, tad aisku tektu bendrauti vokiskai arba angliskai, jei jau norisi jaukesnio kontakto.

2. Blokas retai kada buna uz nieka. Ar gali sakyti, kad esi sventas ir nenusidejes? Ar tiesiog bandai suzinoti informacija, kaip daugiau nebuti pagautam pazeidziant taisykles?

Ne tu pirmas, ne tu paskutinis. Gal tau labiau pasiseks :thumbsup:

?(Tavo nuomone svarbi tik tau ?(

• tu visai cia ne itema,neta skirta cia
    taigi pats savo nuomone pasilik prie saves

tai tau skirta ar kaip čia suprasti?

You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

• tu visai cia ne itema,neta skirta cia
    taigi pats savo nuomone pasilik prie saves

Kaip sakiau, taip ir nutiko ;).

Tai visgi ar atsakysi į mano klausimus. Ar nepatogiems klausimams ignoras?

Girdejau zaidziat visa seima -vyras, zmona ir dvi dukros. Vienos dukros nick scooteris...

Tevuks pramogauja :thumbsup:

?(Tavo nuomone svarbi tik tau ?(

• Perkelta iš kitos temos. Galite pratęsti diskusiją.

Ačiū, Diana.

You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'