[Turnaj 2019] Soutěž o divokou kartu

 • tt2019_announcement_wologo.png


  Zdravím vás, hráči!


  Jak jistě víte, příští týden 14. listopadu 2019 ve 14:00 začíná finále Travian turnaje. Odehraje se obrovská bitva mezi všemi hráči, kteří v Kvalifikaci získali klíč!

  Pro některé šťastlivce máme pár divokých karet, které umožní postoupit dále. Chcete získat jednu z nich a zabojovat si ve finále?


  Odpovězte na následující otázku: Proč byste si tolik přáli se finále Travian turnaje zúčastnit?


  Zapojte se do soutěže, odpovězte na otázku a pak už jen zbývá doufat, že se na vás usměje štěstí!

  Soutěž bude uzavřena 12. listopadu 2019 v 10:00.


  Obecné informace o soutěži:


  Začátek soutěže: 7. listopadu 2019 – 10:00
  Ukončení soutěže: 12. listopadu 2019 – 10:00
  Vyhlášení vítězů: 13. listopadu 2019
  Způsob výběru vítězů: 2 vítězové, které vybere tým + 1 vítěz s nejvíce likes u svého příspěvku
  Ceny: Klíč ke vstupu do finále Travian turnaje 2019
  Podmínky účasti v soutěži: U odpovědi musíte uvést svou herní přezdívku a server, na kterém hrajete. Každý účastník soutěže se může zúčastnit pouze v rámci jedné komunity.
 • Finále jsem hrál naposledy v roce 2015, ještě s aliancí KSN. Nebylo to jednoduché, obrovská výzva, postavit se těm nejlepší hráčům a aliancím z Ruska, Arábie a dalších travian mocností. Rád bych si pod českou vlajkou tedy kliknul znovu, udělám vše pro to, abychom reprezentovali český travian v tom nejlepším světle. už několikrát jsme totiž dokázali, že nejsme jen tak někdo do počtu, ale kvalitou některých top CZ a SK hráčů se můžem vyrovnávat i s těmi nejlepšími ;)


  davidek czskx

 • Nebylo na začátku kvalifikací řečeno že divoké karty nebudou? Že pokud někdo chce hrát turnaj musí se kvalifikovat? Proč zase měníte pravidla? S velkou slávou jste představili nová kvalifikační pravidla a že byla mnohem tvrdší než kdykoliv předtím a nyní opět rozdáváte divoké karty? jak k tomu přijdou hráči kteří za pozvánku tvrdě bojovali.


  P,S, hlavně že rozdáváte divoké karty ale ti co si je vybojovali na ně stále ještě čekají.

  I'm never afraid of the future. He will soon come.

 • Ja zasa naopak, som velmi zvedavy, ako sa to bude na finale vyvijat, ak budu nove narody sucastou finale, tak nazbierat skusenosti s poctami ich armad a pod.

  Ak divoku kartu ziskam, budem hajit cest CS komunity.


  Nick: .ALF.

  Server: CZSK1

 • Pokud někdo z hráčů opravdu chce hrát a bude hájit český tým tak mě napište osobku pár volných kodu určitě budu mít.

  I'm never afraid of the future. He will soon come.

 • bola by som rada, znovu vyskúšať hru,

  keďže som v čase kvalifikácie bola zaneprázdnená zdravotným stavom, no už je kus lepšie :)

  snáď sa podarí, a ak nie tak snáď na ďalší rok

  :saint: Vcielkaisr

  :love: Hypatia

  :* Xandra

 • Hrám na CZSK1 učet Mirec

  Bol by som veľmi šťastný keby som získal divokú kartu.

  Na ostro som hral len raz, asi 10 rokov dozadu na SKX ako Miirco a patril som medzi top hráčov. Moja silná stránka bola v diplomacii a vodcovstve. Dokázal som ničiť najsilnejších hráčov na serveri vďaka paradnému riadeniu hráčov.

  V podstate sa mi podarilo v spolupráci so spojencami, pod mojim vedením zničiť na serveri všetkých nepriateľov a všetky svetové strany ma uznali za top staviteľa divu. Bohužiaľ som nemohol vtedy dokončiť server a keď som prestal hrať, tak sa server opäť rozpadol na štyri svetové strany a každý hral sam za seba.

  Ak by ste mi dali možnosť, dávam v práci dovolenku a ukážem elitným hracom, že to nebudú mať jednoduché. Predsa len už mam viac skúsenosti ako pre 10- timi rokmi a rozohral by som oveľa zaujímavejšiu hru.

  Ďakujem

  s pozdravom

  Miirco

 • mohol by si to pak prosim ta streamovat niekam? na finale cas nemam, dovolenku som vycerpal v lete tak aspon takto by som bol rad za tuto sancu "zucastnit" sa aspon tymto sposobom.

  PS: prosim dajte mu tu kartu, diky :D

 • Celkem zajímavý nápad ze všech přihlášených následně nedělat loterii ale veřejné hlasování. Ať rozhodne komunita komu dát tuto šanci :) Co myslíte

  I'm never afraid of the future. He will soon come.

 • Celkem zajímavý nápad ze všech přihlášených následně nedělat loterii ale veřejné hlasování. Ať rozhodne komunita komu dát tuto šanci :) Co myslíte

  Mohol by byť jeden kód pre hráča s najviac like od hráčov.

  Orkelia vybavíš jeden navyše ?

  Nápad je to za mě super, zjistím, jestli to půjde :)

  Orkelia

 • Rozhodnuto - jednoho ze tří výherců divoké karty zvolíte vy, hráči. Komentář s nejvíce lajky získá jednu ze tří divokých karet.


  Takže dejte like, i pokud se nechcete finále zúčastnit!