Tombolă Wildcard pe forum pentru Finala TT

• tt2019_announcement_wologo.png

Dragi jucători,

Finala Turneului Travian începe pe 14 noiembrie la ora 15:00 (UTC+2, ora României). Va avea loc o luptă grozavă între jucătorii care au primit un cod de înregistrare de pe serverele de calificări!

Avem și câteva wildcard-uri pentru câțiva jucători norocoși.

Vrei să câștigi unul și să joci pe Finală?

Răspunde la întrebarea următoare : De ce e Finala Turneului specială pentru tine?

Participă la tombolă, răspunde la întrebare și poate vei fi unul dintre norocoși!

Tombola se încheie pe 12 noiembrie la ora 11:00.

Informații generale despre concurs:

Dată/oră de începere:

07 noiembrie, ora 11:00 (UTC+2)

Dată/oră de încheiere:

12 noiembrie, ora 11:00 (UTC+2)

Câștigătorii se anunță pe:

13 noiembrie

Selectarea câștigătorilor:

3 câștigători selectați de echipa Travian

Premiu:

cod de înregistrare pentru Finala Turneului 2019

Pentru a fi luat în considerare la câștig:

Menționează nick-ul și serverul pe care joci. Fiecare jucător poate participa doar într-o singură comunitate.

• Finala Turneului Travian este foarte importantă pentru mine deoarece va fi prima finală pe care o voi juca. Am jucat travian pentru prima dată acum aproximativ 9 ani. Apoi a urmat o pauză destul de mare în care am fost student și ulterior proaspat angajat.

În prezent, am suficient timp liber și am luat legătura cu un vechi prieten, pe care il cunosc din joc, care va juca în finală și mi-aș dori foarte mult să joc și eu alături de echipa pe care deja a format-o. Îmi place acest joc foarte mult și consider că am ajuns la nivelul în care aș putea să contribui într-o măsură foarte mare la câștigarea acestei finale.

În prezent mă joc pe ts1, cu nickname-ul Methaforic, mi-am făcut contul în săptămâna a 3-a, recuperez destul de bine cele 2 săptămâni în care nu am jucat, iar în noaptea aceasta voi fonda satul 2 pe un c15 de 125%. :thumbsup:

Imi doresc muuuuult să joc finala!!!

Cu stimă,

Methaforic (ts1)

• Buna ziua, este foarte important pentru mine acest turnament deoarece am o echipa de 10 jucatori si cred ca vom face o ''figura'' frumoasa.
    Chiar daca nu voi primi invitatie sper ca aliantele Dacia sa faca in continuare treaba de calitate.

Pe aceasta cale urez tuturor jucatorilor mult noroc si un joc cat mai cinstit.
    Brotherhood aka Daniel.

• M-am apucat se travian de când s a deschis al doilea server pe versiunea T3, ma fascinat jocul așa încât am continuat sa joc timp de câțiva ani buni, am fost mereu sprijin și un îndrumător bun pentru alianță și colegii care mi-au fost alături, îmi doresc sa particip la finala pentru ca nu am jucat niciodată in turneu. Mulțumesc !

Vraja9/Vraja054/Vraja

• De ce e Finala Turneului specială pentru tine?

Pentru mine e speciala finala turneului deoarece pot juca alaturi de romani impotriva altor nationalitati si poti sa imi reprezint tara cu mandrie.Mai este speciala finala aceasta deoarece s-au bagat noile triburi pe o varianta travian legends.Eu unu vreau sa joc cu hunii

nu joc e nici un server travian

Post was edited 1 time, last by JeeFo ().

• am jucat toate finalele din 2012 incoace si e un bun prilej de a interactiona cu prietenii vechi pe care ii am de pe vremea cand pe serverele travian din ro erau mii de playeri inregistrati. Vremurile s-au schimbat si multi au ales sa renunte la serverele ro in favoarea finalei, unde intra toata elita mondiala

pentru mine finala travian e speciala tocmai pentru ca e comparabila cu un campional mondial pe echipe.

Post was edited 1 time, last by Empire_RO: nu joc pe niciun server ro ... deocamdata ().

• pentru mine chiar ar fi foarte speciala deoarece si pentru mine ar fi pentru prima data, am jucat acum cativa ani ultima data rox3, iar acum am revenit, joc rox3, ts1 si as dori sa joc si finala, am destul de mult timp liber pentru a juca.

Cu StIma

• Doresc sa joc pe acest site, impreuna cu alti jucatori romani, pentru a demonstra ca putem fi mai buni decat altii...macar aici.

Joc pe ROX3 si Codex Victoria cu Nik.Scorilo si Samson

Post was edited 1 time, last by Dan68 ().

• De ce e Finala Turneului specială pentru tine ?

pentru ca acolo vor fi cei mai buni jucatori de travian . daca doresti sa afli cat de bun esti tu ,trebuie sa te bati cu cei mai buni . si poate vei afla ca esti cel mai bun !

zargedas RO4.

• De ce e Finala Turneului specială pentru tine?

Finala Turneului este speciala pentru mine , deoarece anul acesta se implinesc 10 ani de la primul contact cu acest joc care m-a pasionat inca de pe vremea decand eram doar un pusti.:)

Usernameul meu este : WinstoN- Am terminat acum cateva zile runda de ANGLOSPHERE X. Nu am inceput altul , deoarece ma odihnesc pentru finala.

• Pai am jucat toate tipurile de server. De ce nu as face o figura frumoasa pentru Dacia in finala ! Am jucat pe toate tipurile de server cu numele mondoM

• Pe Finala poti gasi cei mai experimentati jucatori de pe serverele normale 1x cat si x3 . Toti lupta pentru acelasi scop . Mirosul victoriei se simte cand grupul este creativ si destul de bine organizat de catre comandanti . :D

TheGam3 , ro5

• Pentrucă sunt blondă și merit!:saint:

Și Romania va fi mandra când eu și alianța "PINK" condusă de mine va câștiga finala anul acesta.

Războiul nu a fost și nu este un joc doar pentru bărbați, anul acesta a venit rândul fetelor sa câștige finala.

Ați auzit de Amazoane? Noi suntem! Și ne vom întâlnii in finală.

Acum mă joc pe Codex Victoria RO. Curiozitate feminina, vreau sa vad ce e de capul triburilor noi.

• Pentru ca acesta va fi primul meu joc in finala.

Joc Travian de mai mult de 5 ani si chiar mi ar face o deosebita placere aceasta participare.

Sti... e foarte greu sa exprimi in cuvinte ceea ce simti tu cu adevarat in inima ta, atunci cand vorbim despre o dorinta, dorinta de a juca in finala. Hmmm... este ca atunci cand vorbim despre chocolata, pur si simplu nu poti rezista sa nu o ai! 😊😇🍭

Lumea Travian Ro: TS1 | Username: Larisa

• Doresc calificarea ca revanșa dupa imposibilitatea accesarii in contul de finală de acum 2 ani .

Dupa o campanie reușită în precalificari nici acum nu inteleg de ce mi s-a transmis un cod cu care nu am reusit sa ma loghez.