[Turnuva 2019] Çekiliş Etkinliği

• tt2019_announcement_wologo.png

Sevgili oyuncularımız,

Bildiğiniz gibi Turnuva Finali önümüzdeki hafta 14 Kasım'da saat 16:00 GMT + 3'da başlayacak. Elemelerden bilet alan tüm oyuncular arasındaki müthiş savaş başlayacaktır!

Bazı şanslı oyuncular için hala birkaç biletimiz var. Birini kazanmak ve Finallerde savaşmak ister misiniz?

Soruyu cevaplayın: Turnuva finallerini sizin için bu kadar özel yapan nedir?

Çekilişe katılın, soruyu cevaplayın ve kim bilir belki de şanslılardan biri olabilirsiniz!

Çekiliş 12 Kasım saat 12:00 GMT+3'de sona eriyor.

Genel bilgi:

Başlangıç

Kasım, 7, 2019 – 12:00 (GMT+3)

Bitiş

Kasım, 12, 2019 – 12:00 (GMT+3)

Kazananlar ne zaman duyurulur

Kasım, 13, 2019

Kazananlar nasıl seçilir

3 kazanan takım tarafından belirlenecek

Ödül

2019 Turnuva Finaline bilet

Nasıl kazanırsınız

Oynadığınız sunucu adını ve hesap adınızı cevabınızla birlikte paylaşın. Her katılımcı yalnızca bir sunucuda yarışmaya katılabilir.

odin.png

Post was edited 1 time, last by Odin ().

• Oyunu Türkçe Dili Formatında Oynayıp Yabancı Ülke Oyuncularıyla Oynayabileceğim Zevk Aldığım Bir Platform Olduğu İçin Özel

Tx3 Dr!ZzT

• İlk Turnuvada oynamıştım. Türkleri en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Ruslarla baya çekişmeli bir turnuva geçirdik. Sonunda adamların bastığı asker bizi şaşırtmıştı. Şimdi şaşırtma sırası bizde.

Tx3

RealAchilles

• Hem Daha üst klasman

Hemde madalyasi var

Daha ne olsun

Tx3 Yalan_dunya

HZZ-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK.jpg

13 Yıldır Travian Oynayan Bir Baba

8 Yaşında Babasından Travian Öğrenmiş - 19 Yaşında Bir Genç

I'm Şizofren :)

trx = yalan_dunya

ts4 = Wang Yu

Bir Çok PvP Serverlerde = Canozcan50

SINCE 2008

• Bence en güzel savaşların birlik ve beraberlik ortamının geliştiği, diğer ülke savaşçıları ile güzel diyologların kurulduğu bir ortam

• TR serverlerde belli başlı oyuncular hakimiyet kuruyor bunların bazılarının ezildiğini görmek için This is FİNALLLLLLLL

kimtr-tr3x

HaYaTdaN BekLEnTİM YoK kİ OyuNDaN OlsUN......

• Kaosu seviyorum, çayımı alıp izliyorum. Bilen bilir internasyonel forumlarda yaptıklarımızı :osd: bir dal biletinizi alırım. Elemelerde aktif olamadım.

Aktif olarak oynadığım bir sunucu yok:osd:

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Каждый советский гражданин wrote:

мой адрес ни дом,ни улица,мой адрес советский саюза.

• TRAVİAN BENİM İÇİN EN STRATEJİK OYUN DÜNYASI VE BU OYUNA 2004 DEN BERİ KENDİ STRATEJİMİ UYGULAMAKTAN KEYİF ALIYORUM. BUNA ZİYADEN TURNUVALARDA BAŞKA ÜLKELERLE KARŞILAŞMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUM.

TS 4

Zulkarneyn

• TürküN stratejisinin,liderliğinin,aklının diğer ülkelere gösterebilme imkanı verdiği için kıyasıya mücadele edebileceğimiz güzel bir ortam olduğu İÇİN

TR X3 ReCKiLL