Turnyras 2019 🔱 Paskutinė galimybė gauti laukines kortas! 🔱

• tt2019_announcement_wologo.png

Brangūs žaidėjai!

Kaip jau žinote, Turnyro finalas prasideda kitą savaitę Lapkričio 14-tą dieną, 15:00 (GMT+2) Lietuvos laiku. Didysis mūšis tarp visų žaidėjų, kurie gavo raktus iš Kvalifikacijos turnyrų vyks koja kojon.

Mes dar turime laukinių kortų keliems laimingiesiems žaidėjams. Ar norite laimėti kortą ir dalyvauti Finale?

Atsakykite į klausimą: Kas daro Turnyro Finalą Jums tokiu ypatingu?

(What makes the Tournament Finals so special for you?)

Sudalyvaukite loterijoje, atsakykite į klausimą ir galbūt jūs būsite vienas iš laimingųjų!

Loterija baigiasi Lapkričio 12d. 11:00 GMT+2

Bendra konkurso informacija:

Pradžios data/laikas:

Lapkričio 7, 2019 – 11:00 (GMT+2)

Pabaigos data/laikas:

Lapkričio 12, 2019 – 11:00 (GMT+2)

Laimėtojus paskelbsime:

Lapkričio 13, 2019

Laimėtojai:

3 laimėtojai išrinkti Travian komandos

Prizas:

Raktas į Turnyro Finalą 2019

Kad laimėti, Jūs turite:

Kartu su atsakymu, pateikti savo paskyros vardą ir serverį kur žaidžiate. Žaidėjas gali dalyvauti tik vienos bendruomenės konkurse.

• Å is Turnyro finalas žymėtų man naują pradžią ir permainas. Travian_ą žaidžiu jau labai seniai, vos ne nuo jo gimimo pradžios ir norisi iÅ¡eiti į platesnius vandenis - tokius kaip Turnyro finalas. PasižiÅ«rėti į kitus ir parodyti save. Patekimas į finalą bÅ«tų ypatingas įvykis, kuriuo manau pasinaudočiau Å¡imtu procentų.

Šiuo metu žaidžiu BALTIC 2 ir paskyros vardas: Majoras

• tai galimybe vel nemiegoti naktimis, pasitikti saule ir palydeti saule su travian 24h per para kepti karius ir eiti koja su koja su geriausiais travian karzygiais, irodyti ko esu vertas ir pakilti i dievu olimpa, kur busiu garbinamas is dienos i diena kol tik gyvuos sis pasaulis :)

zaidziu baltic speed 3x, nick name vilkas

• Niekada neteko sudalyvauti, taciau girdejau ir tebegirdziu apie tai. Finalas ypatingu save padaro jau is pavadinimo, rodomos viesai statistikos ir jos pristatymu. Zaidejai sneka apie ji, mini nugaletojus. Cia buriasi komandos, o ne pavieniai atsitiktiniai zaidejai. Si zaidimo etapa gali isbandyti nekiekvienas, tas suteikia siam etapui savotisko zavesio ir patrauklumo ne tik man, bet ir daugeliui, manau.

Siuo metu, mano zaidimu pasaulis vadinasi ts15.baltics.travian.com. Nick: noxus.

• Pradeti Vel žaisti travian po metų pertrakos.

Nick Twist

Kolkas jokiam nezaidziu, todėl norėčiau grįžti sužaisti su senais draugais

• greit močiutės gimtadienis, tad norėčiau dovanų įteikti pakvietimą į finalą

Irena va koks geras anūkėlis

You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

• Sveiki, taigi mano manimu finale susirenka vieni is geriausiu travian zaideju. Nesu zaides finale iki siol, bet kiek esu girdejes, kad ten kitoks lygis negu paprastose serveriuose (nekalbant apie lt..). Noretusi isbandyti save siame lygyje ir paziureti ar esu toks geras zaidejas koks pats apie save galvoju, ar save pervertinu :D. Atsakant i klausima, kas daro finala ypatingu, tai manau ji daro ypatingu tai, kad jame gali zaisti toli grazu ne visi norintis, bei naujos gentys, dar niekada nesu zaides su jomis, tad butu proga ismegint. O dabar, jeigu pasiseks gauti si kvietima, tai tikiuosi kad rasiu ir komanda kuriai nepamaisys vienas defferis.

• Tā ir laba ideja. Ikvienam vajadzētu attÄ«stÄ«t stratēģisko domāšanu un to var darÄ«t tikai turnejā, kur atrodas pasaules labākie spēlētāji

Nick. :power of klucis

Tx3.baltics.com

• AčiÅ«, visiems už atsakymus.

Atsakymus priėmėm iki šiandienos 11:00.

Rytoj paskelbsime tris laukinių kortų laimėtojus.