S3 Bölgeler ve Birlikler

• Kuzey Batı Bölgesi ( - / + )

REST

NOFEAR

Güney Batı Bölgesi ( - / - )

ADANALI

40HARAMİLER

KAOS

BİRSON

1000ATLI

Kuzey Doğu Bölgesi ( + / + )

BrotherHood

Güney Doğu Bölgesi ( + / - )

SINIR

TERBİYE

Birlik ve Bölgenizi ekletmek için görevli moderatör arkadaşlarımızdan herhangi birini etiketleyerek ya da özel sohbet ile ulaşarak belirtebilirsiniz.

• Oyuna katılım gösterecek tüm birliklere başarılar ,

İnşallah server bittiğinde çok zevk aldık diyebileceğimiz saygı ,sevgi çerçevesinde, rakipte olsa yeni dostlar edinebileceğimiz kaliteli bir oyun olur :)

Bir önceki S4 e yetişemedik ama bu server da ;

SINIR birlikleri olarak GÜNEY-DOĞU (+/-) bölgesinde tam kadro yerimizi alacağız dostlarımızı bu bölgeye bekleriz :thumbsup:

İnşallah server bittiğinde çok zevk aldık diyebileceğimiz saygı ,sevgi çerçevesinde, rakipte olsa yeni dostlar edinebileceğimiz kaliteli bir oyun olur :)

SINIR birlikleri olarak GÜNEY-DOĞU (+/-) bölgesinde tam kadro yerimizi alacağız dostlarımızı bu bölgeye bekleriz :thumbsup:

Başarılar Aykut hocam. Umarım güzel bir server geçirirsiniz.

Aykut s4 e gitmediniz mi Sümer abigille birlikte?

FOREVER DESTAN

*S4: DİRİLİŞ DESTANI S3: DİRİLİŞ DESTANI ,Optimus Prime (_ÇIĞRI_) G.DOĞU Birlikleri *S11: KOREGE SON Birlikleri *S7 MAJÖR ( DESTAN BİRLİKLERİ )

• 250-300 gün süren serverlerda 30-40 günde bi server acılırsa. 100 gün tılsım sürerse 200 gün inşa sürerse daha cok beklerler. Travianın acil yeniliklere gitmesi gerekiyor. En başta android ve ios a girerek başlamalılar. Günümüz oyunlarına bknz.

• bu yil icinde baska bir sv acilmicak s3 ve s6 bitmis durumda s4dende birsürü oyuncu birakti ben katilim bekliyorum isallah bol rakipli bir sv gecer

• Birlikler birlikleri çeker

Ben şimdi Rest birlikleri s2 yi bırakıp s3 e geliyo desem sansasyonel bi haber olur..

Topu tüfegi toplayan gelir

REST..!:teu01:8):teu01:

• Birlikler birlikleri çeker

Ben şimdi Rest birlikleri s2 yi bırakıp s3 e geliyo desem sansasyonel bi haber olur..

Topu tüfegi toplayan gelir

Hoca algı yapmayı bırakta bölgeni açıkla. REST birlikleri olarak s3'e geleceğinizi biliyoruz :D

KAOS birlikleri de s3'e,gelecek söylentileri geziyor ortalıkta. 2kaos Nedir bunun aslı astarı Kazım ? Geliyorsanız şayet bölgenizi açıklayın. Nacizhane tavsiyem boşver s3'ü. S6'yı bekle :D

Jr.Lykia   karındeşen jack_TR REBELS birlikleri son şampiyon olarak ev sahibi konumunda başlayacak mı tekrar servera ? Baslayacaksa bölgenizi açıklayın.

TırTıl_TR Tırtıl kardeş KARA ZIPKALILAR olarak oynayacak mısınız ? Bölgenizi açıklayın oynayacaksanız.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Yanlış anladın galiba ben rest birliğinden oynayan birisi olarak gelmiyorum + - bölgesinde olacağım. Bölgemi merak ediyorsan

• Yanlış anladın galiba ben rest birliğinden oynayan birisi olarak gelmiyorum + - bölgesinde olacağım. Bölgemi merak ediyorsan

Bu piraziz s2 deki rest birliklerinin genel başkanı değil mi ?

• Bu piraziz s2 deki rest birliklerinin genel başkanı değil mi ?

Nerenin. Başkanı bilmiyorum ama sv 5 de bana Ordu çakıp hesap sildi sv2 sarmamış hesap siliyormuş ona nazaran sordum sv sonu gördün mü diye 😂

• Nerenin. Başkanı bilmiyorum ama sv 5 de bana Ordu çakıp hesap sildi sv2 sarmamış hesap siliyormuş ona nazaran sordum sv sonu gördün mü diye 😂

Tamam iste onu diyorum bende piraziz s2 deki rest birliklerini alip s3 e gelicek. Kesin bilgi 🤣