S3 Bölgeler ve Birlikler

• Baskan beni neden etiketledin benim REBELS lerle bir alakam yok ^^

• Oyuna katılım gösterecek tüm birliklere başarılar ,

İnşallah server bittiğinde çok zevk aldık diyebileceğimiz saygı ,sevgi çerçevesinde, rakipte olsa yeni dostlar edinebileceğimiz kaliteli bir oyun olur :)

Bir önceki S4 e yetişemedik ama bu server da ;

SINIR birlikleri olarak GÜNEY-DOĞU (+/-) bölgesinde tam kadro yerimizi alacağız dostlarımızı bu bölgeye bekleriz :thumbsup:

Ooo yıkıklar geliyor yine bir yerlere. Rekor orduları 50k emp hahahahah

Dün sövüştüklerinden bugün def dilenmek stratejiniz sanırsam :D

• Dark Blue küçük ama efsane bir tim ile +/- ye geliyoruz TERBİYE Birlikleri olarak. Amacımız her zamanki gibi tekrardan terbiye etmektir.

Aşağıdaki yıldız oyuncuların yarısı ekibimizdedir. Bizi bilen bilir bilmeyen de namımızı illaki duymuştur. Biz hariç herkese iyi şanslar çok ihtiyacınız olacak

YdLvm6.jpg

• Lucifer ismin ne senın kendini bi tanıt bilelim

Serverlarda oldugu sürece durmam ben başkaları gibi sövüşüp sineye çekip kanki manki muhabbeti yapacak adam degilim

S2 ye tüm piraziz sevenler davetlidir boşuna demiyoruz alayınıza rest diye

Şimdiden söylüyorum arkadaşlar hiçbi bşrlik içine casus fitne fesat sokmadık sokmicaz buzamana kadar lütfen düzeyli ahlaklı saygılı bi server olsun rica ediyorum bende en azından bi server bıtırmış olurum

Ufak tefek atışmalar çekişmeler olur ama aşırıya kaçmadıkça wow için 40 takla atmaya gerek yok

Tüm s2 bırlık ve oyuncularına en içten dileklerimle başarılar dilerim

Lütfen saygı sevgiyi elden bırakmayalım..

REST..!:teu01:8):teu01:

Post was edited 1 time, last by Luke Cage ().

• Sv 5 den lucifer kullanıcı adım ordunu çakıp ondan sonra hesabı silmiştin ya onun için söyledim adım Gökhan

• Dark Blue +/+ bölgesine BrotherHood olarak katılım yapacağız. s6 'da oyuncu kalitesi yüksek olan kişilerden karma bir ekiple s3 ' ü canlandırmaya çalışacağız. Amacımız WoW kurmak değil , arkadaşlarla eğlencesine takılmak olacak. Bölgemize gelmek isteyen , kafa yapısı bizle uyumlu arkadaşları aramızda görmek bizleri mutlu eder. Bölgemize gelecek birliklerle ve diğer birliklerle diplomasiye açığız. Gelecek ekiplere başarılar dileriz. İyi oyunlar dileriz.

Akılla İşimizi Bitirdik Şimdi Can Sıkıntımızı Evcilleştiriyoruz !!!

q85rPk.png

• Dark Blue +/+ bölgesine BrotherHood olarak katılım yapacağız. s6 'da oyuncu kalitesi yüksek olan kişilerden karma bir ekiple s3 ' ü canlandırmaya çalışacağız. Amacımız WoW kurmak değil , arkadaşlarla eğlencesine takılmak olacak. Bölgemize gelmek isteyen , kafa yapısı bizle uyumlu arkadaşları aramızda görmek bizleri mutlu eder. Bölgemize gelecek birliklerle ve diğer birliklerle diplomasiye açığız. Gelecek ekiplere başarılar dileriz. İyi oyunlar dileriz.

Başarılar dileriz, inşallah seviyeli bir server ve forum olur :)

• Birlikler birlikleri çeker

Ben şimdi Rest birlikleri s2 yi bırakıp s3 e geliyo desem sansasyonel bi haber olur..

Topu tüfegi toplayan gelir

Alfa Hareket

HZZ-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK.jpg

13 Yıldır Travian Oynayan Bir Baba

8 Yaşında Babasından Travian Öğrenmiş - 19 Yaşında Bir Genç

I'm Şizofren :)

trx = yalan_dunya

ts4 = Wang Yu

Bir Çok PvP Serverlerde = Canozcan50

SINCE 2008

• Selamlar " SINIR " adı altında +/- bölgesinde bizlerde yerimizi alacağız .

Etik kurallara uygun bol savaşlı server olması dileği ile .

█║▌│█│║▌║││█║▌│║█║█║█║║▌
    Suptex © 2008 Tüm Hakları Saklıdır.

• Kaos birliği olarak; serverda eglenceli bir süreç geçirmek ve serverda bulunan diğer rakiplerimizle saygı çerçevesi icerisinde oyun ortamı yaratmak icin geliyoruz. Herkese şimdiden iyi oyunlar.

• Kaos birliği olarak; serverda eglenceli bir süreç geçirmek ve serverda bulunan diğer rakiplerimizle saygı çerçevesi icerisinde oyun ortamı yaratmak icin geliyoruz. Herkese şimdiden iyi oyunlar.

İnşallah kaliteli bir oyun olur

Bölgeniz belli mi yoksa siz de +/- yemi geliyorsunuz :))

• Gülüm bi bakıp çıkıcaz bugun katılma kararını aldık çok kalmayız zaten yıkarlar bizi gideriz .

Pek bilgimiz yok zayıfız biraz oyun konusunda zaman geçsin bizimkisi

• Gülüm bi bakıp çıkıcaz bugun katılma kararını aldık çok kalmayız zaten yıkarlar bizi gideriz .

Pek bilgimiz yok zayıfız biraz oyun konusunda zaman geçsin bizimkisi

Hayırlısı olsun başarılar. Gönül isterdi yeni s6'da kozlarımızı paylaşalım. Sağlık olsun. Bir başka bahara diyelim :)

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• İnşallah kaliteli bir oyun olur

Bölgeniz belli mi yoksa siz de +/- yemi geliyorsunuz :))

İnsallah temennimiz o şekilde , S3 e başlama karari daha yeni verdiğimiz için ; birlik abilerimiz ve kardeşlerimizle fikir alış verişinde bulunuyoruz. Netlik kazanmadi henüz. Mayın tarlası oyunu vardı,her yerden patlatabiliriz bombayı 😁