TT zase bordel

• Je super že zdielate Community Calendar, v ňom máte cez mesiac dátum 19.11.2019, ako štart nového serveru, ľudia sa teda doahdujú niekoľko týždňou dopredu, resp. niektorý sme dali mazať účty na ts1. že o 3-4 týždne skúsime tento server, pride 8.11. a vy to vymažete z kalendara? Ako seriozne? Na.rať na hráčov, táto hra je tak skvelá, a tento tím okolo fakt naberajú asi na pracáku, keď si v živote k ničom choď robiť do TT.

ps. na čo je ten calendar zdieľaný keď aj tak čo povie TT neplatí,

ps2, nie že by som si myslel že tento post niečo zmení, všetci vieme že na communitu sa tu s.re

Post was edited 1 time, last by SHRLY ().

• To doufám nemyslíte vážně, domluvili jsme se s partou lidí, že bychom si po roce zase zahráli travian, tak jsme se začali připravovat na toho 19. a Vy si ten termín prostě smáznete? Krásně fungující systém s důvěryhodným kalendářem, velké zklamání. :'(

• od TT, (samozrejme normálneho nie tohto CZSK) sa mi dostalo odpovede že kôli speedu, aby nezačínali 2 serveri naraz,... tak načo tam davali speed? ten nemohol začať 6.12.?

Post was edited 2 times, last by SHRLY ().

• Kalendár sa po skončení speedu aktualizuje, niekedy to neovplyvní začiatok už naplánovaných serverov, niekedy sa proste začiatok normal serverov posunie. Preto hráčov odkazujeme na sledovanie fóra.

• V mých očích tedy ale sledování fóra trochu postrádá na smyslu, když informace, zde uvedené, nejsou spolehlivé a stoprocentní. Přeci jen, když počítám s tím, že něco začne v ten a ten den(v tomto případě, jak uváděl kalendář akcí), tak se snažím dopředu přizpůsobit zbytek věcí, abych se na tu věc mohl plně soustředit. Když to teda dojde do bodu, že jsem kvůli tomu vše přizpůsobil, abych se potencionálně mohl dostat do co nejlepší pozice a dostane se mi informace, že vlastně zbytečně, že ten den bude jako každý jiný, tak mne to trochu odradí a zamrzí zároveň.

• Asi jsme se špatně pochopili, příprava pro server nespočívá v tom, že se na to nějak připravuji, ale v tom, že si udělám volno. Protože klikací hry tohoto spočívají především v tom, kolik je do toho člověk ochotný investovat času. A ne pro každého je tak jednoduché udělat si celý den volno pro hru, která je pouhým zdrojem potěšení. :)

• Ahoj,

mně osobně to třeba nepřijde normální. Dáte nějaké datum spuštění serveru, lidi s tím počítají, připravují se na to a pak to zničehonic změníte. Vždyť tohle je úplné pohrdání hráči, jako kdyby byly úplné nic.
    Máme tu community managera, ale zatím mi přijde, že na věci ohledně komunity se zcela z vysoka kašle a nikoho nezajímá názor hráčů.

S pozdravem,

SH

• Oddělení analytiků v Travian Games nepočítalo s tím, že speed skončí po dostavění DS na úroveň 100. Až přijdu pozdě do práce, tak jim řeknu, že můj příchod byl dynamický a měli s tím počítat, povýšení mě jistě nemine. Nortonko občas je prostě lepší se omluvit, že jste to zase zvorali než hledat nesmyslné výmluvy.

Přeji ti hezký den.

• Možno nerátali s tým, že nikto DS nekatne.

Príchody do práce môžu byť dynamické, tomu sa v práci hovorí pohyblivá pracovná doba. Nič nezvyčajné.

Určite sa vám k tomu nová CM vyjadrí oficiálne.

Pekný víkend.