Kaip sugalvojot savo nick'ą?

The forum will be offline for around 2 hours on Tuesday, December 17th starting from 12.30 GMT+1.
  • Ši mintis kilo grynai iš to, kad jau keli žaidėjai mane iš nick'o palaikė vyru :D .

Dienera nieko bendro neturi su "Dinero" (ispanišku žodžiu pinigai).

iYx2GCT.png

Mano nickas pasiskolintas iš graikų mitologijos. Ne pats populiariausias personažas ^^. Dienera iš pavydo nužudė savo vyrą Heraklį, ir graikų kalboje reiškia "žmogaus naikintoja", "vyro žudikė". Bet man, paauglei, nelabai rūpėjo. Norėjau nick'o artimo rašyba mano tikrajam vardui - Diana. Su tuo nick pliurpiau mIRC kanaluose, vėliau skype, forumuose, turėjau meilą.

Travian žaidime jį panaudojau labai trumpai:

Prieš kokius 13 metų keturiese paprašėme alliečio, kad už mus suregistruotų paskyras (tuo metu svarbu buvo atsidurti kuo arčiau vienas kito, o serverio starto laikas mums buvo nepatogus pasijungti, mobilių telefonų su internetu dar neturėjom). Suregistravo. Vakare paskyras kiekvienas pasiėmėme valdyti savarankiškai... Žinoma, nei vienas nepakeitėme vienodų slaptažodžių, kam? Pažaidėme kelias dienas ir tada sulaukėmė siurprizo. Jungiames prie serverio ir gauname pranešimą "tokio paskyros vardo nėra" =O . Tais laikais šviežius multus trynė be perspėjimo, tokiais mūsų ketvertuką ir palaikė. Ką darysi, gavau pamoką, kad reikia perskaityti taisykles ^^. Teko registruoti paskyrą iš naujo.

Tai kokia Jūsų nick istorija?

dienera.png

Post was edited 2 times, last by Dienera ().

• Vaikystėje piešdavau komikso tipo istorijas apie dviejų seserų, gyvenančių kitoje planetoje, nuotykius. Tos seserys turėjo ypatingas galias, kad viena galėjo bet ką sukonstruoti iš raidžių, o kita – iš skaičių. Toje planetoje buvo tik dvi šalys. Viena buvo gera, kita bloga. :) Gerosios šalies, kurioje gyveno ir seserys, princesės vardas buvo Alfėja.

Prieš 11 metų, kai pirmą kartą prisiregistravau prie Traviano, tai panaudojau būtent tokį nick. Vėliau žaidžiau su įvairiais kitokiais nick, bet dabar sugrįžau prie šio.

Tokia tad keista mano nicko atsiradimo istorija. :D

P. S. Užjaučiu tavo vyrą.

Current server: Alfėja Baltics 2

Past servers: MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

• Vaikystėje piešdavau komikso tipo istorijas

P. S. Užjaučiu tavo vyrą.

Oho, ar dar išsaugojai savo piešinių? Smagu būtų pamatyti ;)

Mano vyras žino su kuo susidūrė. Jis nesnaudžia - prisipirko ginklų, analizuoja galimus atsitraukimus, treniruojasi miškuose sėlinimo/atakavimo taktikas :D . Žiūrėsim ar jam pavyks išlikti :saint:

• Mano nick niekuo neypatingas, tiesiog vardas.

Tačiau jis atsirado būtent Travianui.

Prieš daugybę metų užmačiau kažkokiam internet puslapyje reklamą su galo nuotrauka. Kadangi man galas automatiškai asocijuojasi su mėgstamais personažais - Asterix'u ir Obelix'u, susidomėjau. Supratau, kad tai žaidimas. Bet tuo metu mąsčiau, kad žaidimus žaidžia tik neturintys ką veikti žmonės ^^. Tad nenorėjau, kad mano gausus pažįstamų ratas netyčia mane užtiktų žaidime.

Užsiregistravau į žaidimą su visiškai nauju nick'u - Dorottia. Ot kokia buvau naivi, galvodama, kad liksiu anonimiška žaidime :whistling:.

Greitai pradėjau aktyviai bendrauti su kitais žaidėjais, susiradau naujų draugų, pradėjau važinėti į meet'us, susitikdavome Klaipėdoje pasivažinėti kartinguose, po jų pašnekėti kavinėje.

Nemažai mano Travyje sutiktų žmonių nebežaidžia, bet mes vis dar smagiai bendraujame realiame pasaulyje.

Iš žaidimo nesitikėjau naujų pažinčių, bet būtent bendravimas tapo mano akstinu žaidimui.

S1(2) Dorottia; S3(2)Dorottia/Zona; S2(3) Dorottia/ NES ; S2(4) Portugalė/ZOO; S6(3) Maziukau/Buožės; S5 (Baltic) Dorottia/ PPN

Ru8(?) Dorottia/Paradise; bent keli com..

Vėl Lietuva - TS19(PTP) Dorottia/BC/EVEREF; TS20 Kubush/PS; Quali2019 (GroupB) Kubush/SMURFS- ; TS15(com) Dorottia/Bedlam.

• Oho, ar dar išsaugojai savo piešinių? Smagu būtų pamatyti ;)

Mano vyras žino su kuo susidūrė. Jis nesnaudžia - prisipirko ginklų, analizuoja galimus atsitraukimus, treniruojasi miškuose sėlinimo/atakavimo taktikas :D . Žiūrėsim ar jam pavyks išlikti :saint:

Piešinių tikrai nebėra. Ir ten labiau pačiose istorijose buvo esmė (kurios būdavo mano galvoje ir niekur neužrašomos), piešiniai tik stilizuoti. :D

Nu jei vyrui kažkas atsitiks, tai žinosim, kas kaltas.

Current server: Alfėja Baltics 2

Past servers: MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

• Turejau gera drauga kurio augom kartu , kurio gimtadienis kaip ir mano ta pacia diena , bet as uz ji tik 2 val vyresnis , tuo tada ir bendraujam , kaip sakoma mamos to paciu gimde :D , bet gyvenimas pasisuko taip kad jo gyvenimas uzgeso , o mano tesesi , nors kartu pradejom zaisti traviana pries 10 metu , jis buvo DUMAS as buvau BUSAS , bet po avarijos.As jo vardu ir toliau zaidziu uz ji jau 8 metus :) todel mano ir yra nickas DUMAS :)

• Turejau gera drauga kurio augom kartu , kurio gimtadienis kaip ir mano ta pacia diena , bet as uz ji tik 2 val vyresnis , tuo tada ir bendraujam , kaip sakoma mamos to paciu gimde :D , bet gyvenimas pasisuko taip kad jo gyvenimas uzgeso , o mano tesesi , nors kartu pradejom zaisti traviana pries 10 metu , jis buvo DUMAS as buvau BUSAS , bet po avarijos.As jo vardu ir toliau zaidziu uz ji jau 8 metus :) todel mano ir yra nickas DUMAS :)

Gražus gestas.

Užjaučiu netekus draugo.

S1(2) Dorottia; S3(2)Dorottia/Zona; S2(3) Dorottia/ NES ; S2(4) Portugalė/ZOO; S6(3) Maziukau/Buožės; S5 (Baltic) Dorottia/ PPN

Ru8(?) Dorottia/Paradise; bent keli com..

Vėl Lietuva - TS19(PTP) Dorottia/BC/EVEREF; TS20 Kubush/PS; Quali2019 (GroupB) Kubush/SMURFS- ; TS15(com) Dorottia/Bedlam.