Błąd odświeżania surowców

⭐ Advent Calendar giveaway ⭐

December! 🎁 Gift time!
Every day from December 1st to December 24th, starting at 10:00 AM (UTC+1), we'll be doing an 8-hour giveaway in Discord! Don't miss ➡️ today's surprise! ⬅️
How can you participate? Join us in the official Travian: Legends Discord server, accept the rules to unlock all the channels, head to the #advent-calendar channel, and seize your chance to win!
  • Popieram bo upierdliwe to jest

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

Oddajcie konto Wijasa

• Lepiej nie wspominać bo cofka pójdzie chociaż w sumie przydała by się mógłby dawpes się tłumaczyć z Iwonka jak grypa że to było absurdalne oddać stolicę :D

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

65752-najmilsza-jpg

65750-naj-kompetentna-osoba-jpg

65751-naj-uzytkownik-jpg

• Błąd nie został naprawiony i do tej pory on występuje... :/

Cześć,

Mówimy o błędzie podczas szkolenia jednostek, który polega na tym, że surowce po ich zakolejkowaniu się nie odświeżają?

Wybaczcie, że dopytuję, ale wątek nie do końca mi to wyjaśnił.

Z góry dzięki!

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Nie tylko jednostek ogólnie po każdej czynności która wiąże się z wydaniem surowców trzeba odświeżać stronę

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Oddajcie konto Wijasa

• Nie tylko jednostek ogólnie po każdej czynności która wiąże się z wydaniem surowców trzeba odświeżać stronę

Dzięki za wiadomość.

"Po każdej czynności" niestety taki błąd nie występuje. Sprawdziłem osobiście na przykładzie budowy budynku. Musicie mi wierzyć na słowo, że nie odświeżałem strony sam. Przeładowanie widoku zostało wywołane przez grę.

Czy masz może jakiś konkretny przykład, który obecnie wywołuje brak odświeżenia u Ciebie na koncie?

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Prosty przykład ,klikam kolejny lvl kopalni żelaza moment temu i nadal pokazuje mi pomimo braku środków że mogę budować inne rzeczy np pole czy kopalnie gliny błąd nie występuje jedynie przy korzystaniu z rynku

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Oddajcie konto Wijasa

• Prosty przykład ,klikam kolejny lvl kopalni żelaza moment temu i nadal pokazuje mi pomimo braku środków że mogę budować inne rzeczy np pole czy kopalnie gliny błąd nie występuje jedynie przy korzystaniu z rynku

potwierdzam,kolejny serwer już zresztą z tym błędem

Jak to się zwykle mówi w takich sytuacjach - "U mnie działa".

Ale tak na poważnie, napiszcie na jakim serwerze gracie.

A jeśli nie chcecie tutaj to zapraszam na - https://support.travian.com/pl/support/home

glacier.png

• Teraz na s10 gram na skończonym s1 ten błąd też się pojawiał choć nie zawsze

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Oddajcie konto Wijasa

• Spróbujcie wyczyścić proszę pamięć podręczną przeglądarki.

Sprawdziłem, przy budowaniu pól surowców. Surowce pobierane są od razu z konta i to widać na paskach z informacją o ilości surowców osadzie (aktualizuje się od razu).

glacier.png

• To chyba u Ciebie działa normalnie, bo ja np. też mam ten problem na wszystkich serwerach.. Pamięć podręczna usuwa mi się za każdym razem gdy wyłączę przeglądarkę..

• Na speedzie także występuje cały czas i na s1 od grudnia gdzieś przy każdej budowli przynajmniej u mnie w każdej przeglądarce i na każdym urządzeniu..

Z tego co słyszałem to wiele osób ma z tym problem.

• To chyba u Ciebie działa normalnie, bo ja np. też mam ten problem na wszystkich serwerach.. Pamięć podręczna usuwa mi się za każdym razem gdy wyłączę przeglądarkę..

Nie musi usuwać wszystkiego co trzeba, ale nie chce wchodzić w ten temat.

Ok, dziękuję za uwagi. Zgłoszę to.

Nie mniej, nie słyszałem o błędzie przy budowie budynków lub pól. Nie kłamie Was przecież, że u mnie działa żeby tylko zamknąć temat. Po prostu, buduje budynek lub pole i surowce od razu są zabierane, a rozumiem, ze u Was nie. Dziwne, ale dziękuję raz jeszcze.

glacier.png

• Surowce zabiera, ale przy włączonym plusie świecą się budynki, że niby można kolejne zakolejkować, że niby jest na nie odpowiednią ilość surki, a w rzeczywistości nie ma jej i gdy ktoś nie dopatrzy to kolejkuje za 1 ZM, ze startem gdy uzbiera się surka

Przy okazji

Czy już można się rejestrować z interii? Czy dalej ten problem jest zamieciony pod dywan przez niemieckich techników?