[Hall of fame] - for All domains

⭐ Advent Calendar giveaway ⭐

December! 🎁 Gift time!
Every day from December 1st to December 24th, starting at 10:00 AM (UTC+1), we'll be doing an 8-hour giveaway in Discord! Don't miss ➡️ today's surprise! ⬅️
How can you participate? Join us in the official Travian: Legends Discord server, accept the rules to unlock all the channels, head to the #advent-calendar channel, and seize your chance to win!
  • Because of the fact that servers have united, would be nice from us to make one Hall of Fame for all ex servers.

Everything you have (best logos, videos from famous alliances or players, screenshots, everything that server left a mark on) put here, and name the server.

Posto su se serveri ujedinili, red je da napravimo jedan hall of fame za sve servere.

Sve sto imate (najbolje logove ,videe od poznatih saveza, skrinsotove, sve ono sto je obelezilo taj server) kacite ovde, i napsiite koji je server.

Post was edited 3 times, last by Extrim ().

• BAX:

Karam.Ba:                                           

Karam.Ba                                                      
    Karam.Ba
    Karam.Ba
    Karam.Ba

NO NAME:

NN

NN

NN

ѕριη®:

ѕριη®

Players:

Fawo
    BMW

RESPECT EVERYBODY, FEAR NOBODY.🐍

Post was edited 3 times, last by Haris ().

• Za takav off bez arta svaka cast, al trebao i server da bio produzen za 19.5k kat. :D

For it is he that they fear, not man or his armies. They fear the mark of the beast.

Ah shit, here we go again...

• Rekord z zdruzevanjem je malo tako... pa je, pa ni. :D

Kolicina sibic je kakorkoli gledas kr lepa, sam golda je tud moglo nanest. :P

For it is he that they fear, not man or his armies. They fear the mark of the beast.

• vse smo surovinsko zdruzevali, z goldom sem zdruzil zadnjih 7k gorjac preden sem poslal celotno vojsko na pot:)

Racun ni imel nobene umetne farme tako, kot vecina teh slovenskih lolekov. Farmalo se je vse na roke. Racun je sestavljalo 10 kvalitetnih igralcev iz kar nekaj EU držav. Na lestvici top roparjev smo bili vsakokrat prvi z velikansko prednostjo:)

• Bounty won: ‭‭3.2‬bn‬
    Incoming trading volume: ‭‭86.8‬m‬
    Production: ‭‭1.1‬bn‬
    Bounty lost: ‭-‭3.7‬m‬
    Outgoing trading volume: ‭-‭22.6‬m‬
  • Kolk kaj folka na serverju?

Na Balkans je bolj kot ne zalost, ko jih je polovica na 3x migrirala.

Pa produkcija tud dobra za tevtona, ce ste mel 1.1b. Jaz sem komaj tole skup zmazal na Egipcanu.

Osvojene nagrade: ‭‭4,5‬M‬
    Dohodni obseg trgovanja: ‭‭22,2‬M‬
    Proizvodnja: ‭‭1,6‬BN‬
    Izgubljene nagrade: ‭-‭620,3‬K‬
    Odhodni obseg trgovanja: ‭-‭22,6‬M‬

Ce brez golda skor vse slo, potem kapo dol. Travian vas pomoj nima najraj da niste golda uporabil. Haha

• na strezniku je bilo skoraj 12.000 ljudi:) ja, smo se ze na zacetku zmenili, da z goldom ne bomo zdruzevali. No, bi, ce bi nas kakyen Bill Gates sponzoriral. Ce nimas dovolj velike denarnice je z goldom zdruzevat brez veze. Ce je racun razvit in pa ce ropas toliko kot smo mi (na srečo) gre z lahkoto. Naj omenim še da nismo imeli nobene garaže, kar smo "skrili" so bili ovni, pa še to so bili v naši oazi. Konstanten velik minus, nonstop ropanje do maksimuma (cca. 10k napadov vsako uro).

• Dobr, pr 12 racunov imas dejansko ze nek vir surovin da nafarmas tolk, ko se nabere neaktivnih / skatanih. Sploh ce mas 24/7 pokrit racun.

Kolk jih je pa zdaj na koncu se ostal?

• Pa sej ce gledas po procentih je skor povsod nekje tako.

Sicer kar lepa cifra za Anglo, me zanima kolk je na Com blo. Balkans padel iz 3687 na 1406.