Serwer z prędkością x1 może w końcu ?

• Tiaaaa śmiechłem ;( Zresztą może masz rację jak będą przeciwnicy na poziomie Anarchy ;)

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

• Widać że nie którzy lubią simować przez pół roku,a potem stracić swego offa w pierwszym wjeździe.

Lubię się potem nabijać z takich :P

A zapomniałem jeszcze lepiej jak z parkingu nie zdąży wyjechać :P

Kiedyś Tyskie_PLteraz Tyskie81
    s-11 RS-TB Pils
    s-3 B.I.G-Miecz
    s-5 BS D

• Przecież kiedyś wszyscy grali na tych x1 i było źle? W domenie com są częściej takie serwery, można się tam ustawiać.

O! Mówisz? Masz. W ten poniedziałek rusza ts6.com w predkości x1. Kto chętny?

[COM6] Restart information

Ja zagram. Nie jestem pewien jednak czy rejestrować się będę od razu, czy jednak poczekam z tydzień, żeby się trochę oddalić od posiadaczy nieskończonej ilości monet.

• Przecież kiedyś wszyscy grali na tych x1 i było źle? W domenie com są częściej takie serwery, można się tam ustawiać.

O! Mówisz? Masz. W ten poniedziałek rusza ts6.com w predkości x1. Kto chętny?

[COM6] Restart information

Kluczowe słowo "kiedyś" tych czasów w travianie nie ma i już nie będzie.

w dzisiejszych czasach x2 to max gdzie możesz uzbierać najwięcej graczy na serwerze.

s-11 RS-TB Pils
    s-3 B.I.G-Miecz
    s-5 BS D

• Może i przydałby się ten x1. Travian to ogólnie fajna gra, tylko właśnie diabeł tkwi w szczegółach...

travian nie jest ani trochę fajną grą. To po prostu kiepsko zoptymalizowana gra oparta na pay to win. Powodem grania w traviana jest uzależnienie lub nostalgia, ewentualnie obydwa. Szybkość serwera nie zmienia niczego w kontekście powyższych zarzutów. (no chyba, że pieniążki, bo im szybszy serwer tym wiecej hajsu trzeba wpakować w krótszym czasie).

• Widać że nie którzy lubią simować przez pół roku,a potem stracić swego offa w pierwszym wjeździe.

Lubię się potem nabijać z takich

Wiekszej glupoty dawno nie czytalam. Na x1 i x2 tak samo budujesz konto, przy czym na x1 duzo szybciej w stosunku do czasu trwania serwera z uwagi na czas trwania swiat i pkt za dziela.

Jakby ktos byl na powaznie zainteresowany serwerami x1, zapraszam do kontaktu (na PW na forum, potem dodam do czata).

Po skonczeniu trwajacego s1, w zasadzie jeszcze w trakcie, bedziemy decydowac, czy grac na com, czy na ems / ms, chodzi o to tylko aby nie startowac serwera w czasie obecnego s1, bo za duzo znajomych tam poszlo i byly prosby, aby na nich "zaczekac", wiec przynajmniej do czasu cudowania na s1 by wypadalo poczekac, jesli maja tez zagrac.

Z dnia na dzien nie ma co zbierac ludzi, bo sie nie uzbiera, ale tak z mies wczesniej + przygotowac sie i mozna zebrac ekipe, jaka wygra coma, przy okazji dobrze sie bawiac.

Na com mam teraz konto obserwacyjne, aby zdawac relacje zainteresowanym i obadac teren, okolo 60 dzien gry i 3 k graczy, konczy serwery okolo 1000 +, acz to powinien byc akurat najbardziej pusty com, bo startowal przed ms, na tych po ms graczy powinno byc wiecej.

Ja wiem że kiedyś była " Ankieta " i że niby większość była za x2

W tej ankiecie wiekszosc byla za x1.

• Po skonczeniu trwajacego s1, w zasadzie jeszcze w trakcie, bedziemy decydowac, czy grac na com, czy na ems / ms, chodzi o to tylko aby nie startowac serwera w czasie obecnego s1, bo za duzo znajomych tam poszlo i byly prosby, aby na nich "zaczekac", wiec przynajmniej do czasu cudowania na s1 by wypadalo poczekac, jesli maja tez zagrac.

jeżeli będzie się rzecz działa po mś, to byłbym chętny. dodałem ciebie na skype, ale nie wiem w jakim punkcie to utkneło

• Chłopie chyba zajadasz żelki bystrzaki z apteki że ta toja wiedza w łbie ci si nie mieści

Nabijam się z takich co 10 miechów wojo klepią i nim nie wyszli z parkingu lepie,czy coś chcesz poprawić.

s-11 RS-TB Pils
    s-3 B.I.G-Miecz
    s-5 BS D

• Laleczka, właśnie napisałem że niby bo wiem że ludzie chcieli x1 a i tak powstał x2.

Kwestia jest prosta, jeżeli ktoś lubi długotrwałe rozgrywki to x1 różni się dużo od x2 na osi czasu i nie chodzi o to że możesz doładować konto i w miesiąc odbudowac armię, jak nie umiesz grać z zespołem, dajesz się farmić lub po prostu masz wywalone na konto to i tak nic nie zrobisz, chodzi mi tylko o fun a nie żeby pompować kasę i kończyć przygodę szybko. Człowiek chciałby cieszyć się grą długo, i mieć z niej satysfakcje, że spędzony czas był tego wart. Budować i widzieć efekty.

Każdy ma swoje życie, to tylko gra, tym bardziej serwer który dłużej trwa, pozwala na swobodniejszą grę i większe skupienie, daje lepsze owoce i jest po prostu przyjemniejszy, ale to moje zdanie oczywiście.

• Laleczka, właśnie napisałem że niby bo wiem że ludzie chcieli x1 a i tak powstał x2.

Kwestia jest prosta, jeżeli ktoś lubi długotrwałe rozgrywki to x1 różni się dużo od x2 na osi czasu i nie chodzi o to że możesz doładować konto i w miesiąc odbudowac armię, jak nie umiesz grać z zespołem, dajesz się farmić lub po prostu masz wywalone na konto to i tak nic nie zrobisz, chodzi mi tylko o fun a nie żeby pompować kasę i kończyć przygodę szybko. Człowiek chciałby cieszyć się grą długo, i mieć z niej satysfakcje, że spędzony czas był tego wart. Budować i widzieć efekty.

Każdy ma swoje życie, to tylko gra, tym bardziej serwer który dłużej trwa, pozwala na swobodniejszą grę i większe skupienie, daje lepsze owoce i jest po prostu przyjemniejszy, ale to moje zdanie oczywiście.

masz zupełna recję