Zpětná vazba T4.5

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

The application closes in
  • V posledním průzkumu, který probíhal v říjnu na herních světech Codex Victoria, byla úroveň spokojenosti s novými budovami, uživatelským rozhraním a obrázky pozadí natolik vysoká, že jsme to vzali jako znamení, že přišel správný čas.

Je fajn, že mnoho lidí hraje Codex Victoria a mohli udělit zpětnou vazbu na nový design hry, ale co my ostatní? Nikde na forum/emailu jsem nenašel, že bych mohl podat mojí zpětnou vazbu. Proč teda když chcete ten nový design/uživatelské rozhraní implementovat na ostatní servery, tak zpětnou vazbu získáváte jen od specifické komunity hráčů a ne od celé, které se to hlavně týká? Co jsem se díval na ostatních forech, tak tu převažuje negativní zpětná vazba. Očividně mít veřejné hlasování , tak zas tak vysoká spokojenost by nebyla.

Proto se chci zeptat, zda-li kdyby tu bylo nějaké hlasování a většina by nový design nepodporovala, jestli by to mělo vůbec nějakou váhu. Hádám že ne...

Omlouvám se za zpoždění. Psala jsem do SZ, ale ať je to i tady.

Proběhl průzkum, na který byli na serveru Codex Victoria hráči upozorněni prostřednictvím infoboxů. K průzkumu byli pozváni hráči pouze na serverech Codex Victoria, protože to byli jediné servery s tímto rozhraním.

• Dalo by se zjistit kolikátý den serveru hlasování probíhalo? Kolik % hráčů hlasovalo a jaky byl výsledek? Popř ještě počet aktivních účtů bylo v té době na serverch? A bylo hlasování v jazykových mutacích?

I'm never afraid of the future. He will soon come.

• Dalo by se zjistit kolikátý den serveru hlasování probíhalo? Kolik % hráčů hlasovalo a jaky byl výsledek? Popř ještě počet aktivních účtů bylo v té době na serverch? A bylo hlasování v jazykových mutacích?

Ahoj,

spíš ne. Ptala jsem se na ten český server, ale bohužel se nám nepodařilo zjistit, jestli tento konkrétní průzkum proběhl globálně nebo jen ve vybraných zemích. Jak to tu tak čtu, tak si myslím, že spíš to bude ta druhá možnost. Ale v budoucnu se budeme snažit CZSK doménu do průzkumů zařazovat.

• Lol, takže ten výzkum u nás ani neproběhl, ale sklidilo to tak moc velký úspěch, že to narveme všude a community team se teda bude snažit, aby se někdy v budoucnu někdo vůbec zeptal CZSK hráčů :D fakt okecávky hadr..

• Mně naopak přijde naprosto logické, že se ptali hráčů na Codex Victoria. Koho jiného, než těch, kteří si to vyzkoušeli v praxi? Hromada lidí, obzvlášť v naší konzervativní společnosti, to odmítne z principu jenom proto, že je to něco nového a jiného.

• Mně naopak přijde naprosto logické, že se ptali hráčů na Codex Victoria. Koho jiného, než těch, kteří si to vyzkoušeli v praxi? Hromada lidí, obzvlášť v naší konzervativní společnosti, to odmítne z principu jenom proto, že je to něco nového a jiného.

Tak to tedy vysvětlím opět znovu. Snad ještě jednodušeji než naposled.

Codex Victoria - vzhled principy novinky.

Byly aplikovány na více serverech jako například fas, narozeninové servery a další.... kde šli samozřejmě hrát hráči. Takže si to mohli řádně “omacat”.

Aby následně nemuseli jít hrát na server kde bylo uskutečněno nějaké hlasování které o všem rozhodly.....

• Souhlas s Trablem.

Mimo jiné když to bylo "globálně", tak snad nechat vybrat každého (a nebo alespoň dát možnost si vybrat v rámci hlasování s omezenou dobou trvání). Každý je svým způsobem zákazník, i když někdo platí víc nebo miň. Je úplně jedno, jestli si Codex lidi ohmatali nebo ne. Jediné co vidím, tak kupu výmluv a omývání jednoho a toho samého furt dokola.

• Tak to je vážně hnus....

- U germánů jsou stavby téměř stejné. Ještě, že další vesnice stavím vždy stejně, jinak bych se snad ani nedohledal

- Minusové hodnoty v sypce jsou lehce přehlídnutelné, vůbec nevychytané

- Téměř jednotná barva strašně vše zkresluje...Grafik musel být řádně sjetý a barvy mu splývaly

Za mě ostuda a kopírování Divokých kmenů...

Za mě klapka po druhé Grcam2

• Akože nezvyknem si tu vylievať svoje srdce, ale toto je riadny kentus :/ Travian som zase začal hrať po 10 rokoch (že popri diplomke si aj trochu zaklikám, nakoniec som písal diplomku popri klikaní :D), lenže táto hnusná grafika budov je (za mňa) jednoznačne krok vedľa a vrátenie sa tak do čias divokých kmenov spred 15 rokov...

keby to aspoň násilne netlačili na už prebiehajúce a pomaly končiace servery... ja neviem, to tí Nemci nedostali žiadny feedback, alebo sa naozaj majorite hráčov takéto fádne, nepriehľadné rozhranie páči?

Post was edited 1 time, last by Leco ().

• Buďte rádi, že tam vrátili samostatné ikonky pro pole a pro vstup do vesnice.. předtím tam byla jen jedna a ta se měnila podle toho, kde zrovna ste (a to byl teprve oser, na který se nedá zvyknout). S tou grafikou to není tak hrozný, ikdyž je pravda že galy jsem na Codexu nehrál, takže ted jsem z toho trochu zmatený, ale nic co by se nedalo zvládnout.

"- U germánů jsou stavby téměř stejné. Ještě, že další vesnice stavím vždy stejně, jinak bych se snad ani nedohledal" - mám komplet vystavenou vesnici a žádnou téměř stejnou budovu tam nevidím (pokud nekoukáš na pole)

"- Minusové hodnoty v sypce jsou lehce přehlídnutelné, vůbec nevychytané" - nesouhlas, stav sýpky na tebe svítí červeně a mínusu před číslem si snad všimne každý na první pohled

"- Téměř jednotná barva strašně vše zkresluje...Grafik musel být řádně sjetý a barvy mu splývaly" - s tímhle bodem souhlasím, nejméně znatelné to mají snad jen římani

• nesouhlas mínusová sýpka je hnědá lehce světlejší než cerná barva plusové produkce a dost splývá s hnědou galskou grafikou. kdyby aspon ten rámeček byl červený. ted abych si na to bral brýle.

"- Minusové hodnoty v sypce jsou lehce přehlídnutelné, vůbec nevychytané" - nesouhlas, stav sýpky na tebe svítí červeně a mínusu před číslem si snad všimne každý na první pohled

• Ahoj všem,

chtěl bych se přidat k nespokojeným reakcím. Hraji germána a vypadá to strašně,

Pokaždé, když se do hry vrátím, tak se úplně zděsím - vždyť na tu vesnici vůbec není radost pohledět - je to slité v jedné barvě, jakoby nemá to nemá ducha.. Dokonce tak, že přemýšlím, že to přestanu hrát, jakoby to magické kouzlo je pryč.

Rozhodně hlasuji pro co nejdřívější návrat k původní, pěkné a přehledné a pohádkové verzi.

S úctou,

Iljušin

• Ahoj všem,

chtěl bych se zeptat zda je možné se nějak vrátit na původní verzi, případně na zrušení účtu a vrácení vložených finančních prostředků neboť toto není produkt, do kterého jsem investoval a který jsem chtěl využívat (hrát).

Děkuji mnohokrát za odpověď,

Iljušin

• určite by to chcelo v nastaveniach možnosť použiť starú grafiku.. Neviem kde ste to testovali a koho ste sa pýtali, ale ja som sa zatiaľ s pozitívnou reakciou nestretol :D Akurát mi to silno pripomína FB flashovky alebo DK ktoré som práve kvôli podobnej grafike dohral hneď v prvý deň registrácie :D:D:D Dúfam že ste za tú grafiku autorovi nezaplatili viac než 10 zlatých, nedajbože reálne peniaze :D

• Ahoj,

taky se pridavam k nespokojenym reakcim, tu hnedou barvu vybiral nekdo s laskou k fekalnim uchylkam? Strasne osklive, proc lide nemaji moznost volny si vybrat vzled? Za me toto jen naklani jazycek vach k tomu nehrat dalsi server, ta grafika je proste SILENA

Proc se to pridava jiz na rozjete servery?..

• Buďte rádi, že tam vrátili samostatné ikonky pro pole a pro vstup do vesnice.. předtím tam byla jen jedna a ta se měnila podle toho, kde zrovna ste (a to byl teprve oser, na který se nedá zvyknout). S tou grafikou to není tak hrozný, ikdyž je pravda že galy jsem na Codexu nehrál, takže ted jsem z toho trochu zmatený, ale nic co by se nedalo zvládnout.

"- U germánů jsou stavby téměř stejné. Ještě, že další vesnice stavím vždy stejně, jinak bych se snad ani nedohledal" - mám komplet vystavenou vesnici a žádnou téměř stejnou budovu tam nevidím (pokud nekoukáš na pole)

vůbec nemáš pravdu, téměř většina budov splývá s okolím a co se týče sypky, tak u staré verze sypka v mínus hodnotách tě přímo do očí bila. Tady opět splývá a musím občas použít ctrl + kolečko a na mobilu přiblížení. Prostě to má dost důležité mouchy. Co poznám na první pohled je mlýn, jinak abych měl mapu i na vesnici. Strašná a neprovedená kopie divokých kmenů.

• Tak ony tie budovy vyzerajú rovnako, pretože to celé na prvý pohľad splýva :D Mňa osobne najviac udivuje prečo nemá mlyn tiež kapacitu na obilie, keďže je to len okopírovaná sýpka s vrtuľou :D

• Se vším souhlas! Vůbec z toho nedýchá taková ta přítelská příjemná atmosféra, je to takové chladné, nehezké a neosobní.. člověk ztrácí pocit života v té vesničce - ta vesnička jakoby vůbec nežije..

A to nemluvím o tom, že je to samo o sobě graficky prostě strašně ošklivé, odbyté, vůbec to neodpovídá globální kvalitě (a globálním příjmům) hry...

• Prosím vás nedá se nějak nastavit ten starý T4.4 vzhled? Toto je otřesný, nechutný a nedá se to hrát. 5 minut hledám ve vesnici kasárny. Je to otřesný. Pokud se to nezmění, tak s Travianem jsem už skončil.