Naše Legendy

• Zdravím,

našel na fórum zajímavé téma: Legenda 2017,2018 (po pár hodinách nudného listování)..

Bohužel jsem se nic moc o našich Legendách nedozvěděl, proč pro ně nějací lidé hlasovali, natož kdo vůbec naše Legendy jsou?
    Proto se domnívám, že by nebylo na škodu nám o legendách něco bližšího říct aby jsme se dozvěděli co to jsou za lidi, jak jim prestižní status Legendy ovlivnil život, jestli stále aktivně klikají nebo si jen z povzdáli užívají svou slávu. Myslím že by nebylo na škodu s nimi udělat nějaké “interview” a položit jim několik otázek co by mohla zajistit nová CM - Orkelia.

zároveň by se pro Legendy mohlo udělat nové nepřehlédnutelné vlákno kde by bylo všechno o legendách - jak z let dávno minulých, tak i těch nadcházejících. A hlavně ať se za legendy mylně neoznačují nějací podvodníci :)

Trable

• Trable to vážne ? :D

no. Myslím to smrtelně vážně - co je špatného na tom že se chci dozvědět o legendách něco víc. Porozumět jejich úspěchu a s trochou štěstí se sám jednou tou Legendou stát ?? 🤔

Taky se nudí tak projiždí forum :D

tou to není. Mé motivy jsou vedeny čistou zvědavosti.

• Ahoj,

Trable_CZ , tak jsem se poptala, ale podobné věci se prý organizují v rámci komunity. Což vlastně dává smysl. Tak co kdybychom si tady takové interview zorganizovali sami? Dobré na tom je, že se zájemci můžou sami zeptat na cokoliv, co je zajímá :)

I když musím říct, že mě trochu mate to, že (nakolik jsem z nominace pochopila) za Legendu 2017 jsi hrál s lopikem i ty?

Můžeme se bavit tady, nebo můžu založit nová vlákna.

czlol (Legenda 2018) a lopik (Legenda 2017), byli byste ochotní zodpovědět pár otázek od obdivovatelů?

Mimochodem, brzy přijde i anketa Legenda 2019. Můžete pomalu začít přemýšlet o nominacích :)

• hm hm hmm...

Na to že Lopík patří mezi legendy jsem jaksika úplně zapomněl - celkově jsme myslel že těch ročníku bylo už víc. Nejspíš proto že se hlasovalo i na com foru kde jsme jeden server odehráli.

takhle to zní celkem samolibě toto téma. Pokud Lopík vyhrál s acc Touch of Death - tak ano, klikal jsem s nim.

Jiný acc na CZ doméně jsme spolu neodehráli.

• hm hm hmm...

Na to že Lopík patří mezi legendy jsem jaksika úplně zapomněl - celkově jsme myslel že těch ročníku bylo už víc. Nejspíš proto že se hlasovalo i na com foru kde jsme jeden server odehráli.

Myslím, že českých legend zatím víc nemáme, ale raději ověřím. Samozřejmě pokud by se ukázalo, že existují i starší legendy, zkusíme je oslovit ;)