אפשרות הזזת תגבורים מכפר לכפר

• אתה מדבר על תגבורות מאנשים אחרים? אם כך זה קיים רק בספיישל. ועם תשלום של זהב, אולי גם בתשלוום משאבים לא בטוחה באחרון ...

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31

• גם מאנשים אחרים וגם מעצמי

זה נורא מעיק שבשביל להעביר תגבורים צריך קודם כל להחזיר אותם ואז לשלוח שוב

הם צריכים לעשות את זה גם בשרת רגיל וללא תשלום

• זה לא עולה זהב בספיישל, שילוב כוחות מכפרים אחרים עולה זהב או משאבים

• רעיון לא טוב כי הוא פוגם בכל העניין של לדעת איזה כפר לתגבר.

ההצעה הזאת תגרום לכך שכל המבצעים יצטרכו להיות על השנייה בשביל שמעבר הכוחות לא יהיה אפקטיבי

ILX25 - Jinx

ILX30 - Evergreen

שרתים רנדומליים שאני לא זוכר - Lana, OneLastTime, Tom Riddle

• אני לא רואה איפה זה מפריע לך אחי

נניח עכשיו אתה תוקף אותי בכל כפר, אז אני עדיין אצטרך לנחש איפה נופל האמת..ולא אדע לאיפה להזיז את התגבורים.

סך הכל ביקשתי שיאפשרו להזיז תגבורים מבלי לשבור תראש של להחזיר ולשלוח שוב זה לא אמור להפריע לאף אחד..להפך

לדוגמה להזיז אוצר מצריך אותך להעיף את כל ההגנות והתגבורים..ואתה נשאר חשוף לזמן ארוך

אם האופציה הזאת הייתה קיימת..הייתה רק מזיז אותם לכפר קרוב, מעביר את האוצר ומחזיר את הכוחות

• ולגבי העניין של המבצעים..אם אתה יודע להוציא מבצעים כמו שצריך אז אתה גם תדע לתזמן את ההתקפות

• גם מאנשים אחרים וגם מעצמי

זה נורא מעיק שבשביל להעביר תגבורים צריך קודם כל להחזיר אותם ואז לשלוח שוב

הם צריכים לעשות את זה גם בשרת רגיל וללא תשלום

זה עוד יותר מעיק כשאתה תוקף ומקבל קיר בשניות בגלל שמעבירים תגבורות בשניה כמו בספיישל... אתה מאבד את האפקט של הפייקים שמחייבים אותך להמר על כפר כי למה להמר אם אפשר פשוט להזיז כל פעם לכפר הבא שנוחת עליו עד שמגיע האמת?

ולגבי העניין של המבצעים..אם אתה יודע להוציא מבצעים כמו שצריך אז אתה גם תדע לתזמן את ההתקפות

לשבת שעות כדי להצמיד את כל התקיפות על השניה? מה חסר לי חיים?

אולי יש כאלו שבאמת אין להם חיים ויש להם זמן להצמיד הכל.. אבל צריך את המרחב תמרון הזה שאני אוכל להוציא או ככה או ככה לפי מה שנוח לי

אתה מדבר על תגבורות מאנשים אחרים? אם כך זה קיים רק בספיישל. ועם תשלום של זהב, אולי גם בתשלוום משאבים לא בטוחה באחרון ...

אין תשלום על העברת כוחות רק על מיזוג

• אולי באמת כדי למנוע את זה צריך לעשות "זמן צינון" בין העברה להעברה, שנגיד חצי מהזמן שלקחה שליחת התגבורות לא יהיה אפשר לגעת בתגבורות, ואם מעבירים אז שוב חצי מהזמן שלקח לא יהי אפשר לגעת

• אפילו מצידי שבזמן התקפה לא תוכל להפעיל את האפשרות הזאת

העיקר שתהיה אופציה כזאת זה כל כך יקל

• אולי באמת כדי למנוע את זה צריך לעשות "זמן צינון" בין העברה להעברה, שנגיד חצי מהזמן שלקחה שליחת התגבורות לא יהיה אפשר לגעת בתגבורות, ואם מעבירים אז שוב חצי מהזמן שלקח לא יהי אפשר לגעת

יותר הגיוני... בכל מקרה כבר זכור לי שעשו על זה סקר והתוצאות שלו פורסמו איפשהו בפורום

• אני מסכים עם זה לגמרי חייבים לתת את האופציה להעברת כוחות , עם תשלום , בלי תשלום , לא משנה רק תנו את האופציה , למה הספיישל כן וברגיל לא ? מה ההיגיון מאחורי ההבדל אני אשמח לתשובה מצד הניהול של המשחק....

• אפשרות זו אכן קיימת בשרת הספיישל.

כמו כל אפשרות שנמצאת בספיישל, איננו ממהרים לשלב אותה בגרסת המשחק הרגילה ומסתמכים על מחקר וסקרים על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

התוצאות שהתקבלו בנוגע לאפשרות העברת הכוחות הינן:

1_Troop-forwarding-and-merging-Distribution.png

חקר מעמיק יותר של שאלה זו הראה כי הרבה שחקנים אהבו את אפשרות העברת הכוחות אך לא כל כך אהבו את אפשרות המיזוג. עם זאת, העברת כוחות ללא אפשרות למיזוג שלהן, תגביר באופן משמעותי את הכוח ההגנתי.

לכן, בחרנו לא להוסיף את אפשרויות אלו לעולמות המשחק הרגילים בשלב זה ואנו נחשוב על דרך טובה יותר שבה יוכלו להתאים למשחק.

תוכלו למצוא את תוצאות הסקר המלא שנעשה כאן:

תוצאת הסקר לקהילה

כפי שהעלנו בסקר וכפי שכתבו כאן באשכול, אפשרות זו תקשה מאוד על החלק ההתקפי בכל מבצע ותחליש משמעותית את הכוח ההתקפי ביחס לכוח ההגנתי.
    אנו מאמינים שאפשרות זו תשתלב במשחק בעתיד בצורה כלשהי, אך עדיין דרושה התאמה טובה יותר.

Knuckles.png

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!

• אני מסכים עם זה לגמרי חייבים לתת את האופציה להעברת כוחות , עם תשלום , בלי תשלום , לא משנה רק תנו את האופציה , למה הספיישל כן וברגיל לא ? מה ההיגיון מאחורי ההבדל אני אשמח לתשובה מצד הניהול של המשחק....

בספיישל תמיד נותנים פיצרים מיוחדים יותר...

העברת כוחות במהיר לדעתי היא פשוט לא רלוונטית. זה יצור פער מטורף ולא הגיוני.

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31

• אולי תציע בשמי שעל מנת לשמור על האיזונים לעשות את האפשרות הזו בתשלום יחסית גבוהה כך שלא כולם ולא כל הזמן ישתמשו בזה וכך ישמרו האיזונים בין הגנה להתקפה....

• אולי תציע בשמי שעל מנת לשמור על האיזונים לעשות את האפשרות הזו בתשלום יחסית גבוהה כך שלא כולם ולא כל הזמן ישתמשו בזה וכך ישמרו האיזונים בין הגנה להתקפה....

אשמח להעביר הלאה את כל ההצעות שלכם כמובן.
    תרגישו חופשי.

Knuckles.png

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!

ואז שוב הכנסת פה את הp2w שכל כך הורס את המשחק ויגדיל את הפערים בין שחקני זהב לשחקנים "פשוטים"... שחקנים שלא אכפת להם לשפוך זהב זה לא באמת ישנה להם אם צריך לשלם

• רעיון לא טוב כי הוא פוגם בכל העניין של לדעת איזה כפר לתגבר.

ההצעה הזאת תגרום לכך שכל המבצעים יצטרכו להיות על השנייה בשביל שמעבר הכוחות לא יהיה אפקטיבי

מסכים איתך ב100 אחוז , זה יפגע במשחק.

לשעבר
    morgan agent , argo , sadistic ,Steelboy,dora,Raging
    הווה:
    ilx-??
    il2-thelastone

• ואז שוב הכנסת פה את הp2w שכל כך הורס את המשחק ויגדיל את הפערים בין שחקני זהב לשחקנים "פשוטים"... שחקנים שלא אכפת להם לשפוך זהב זה לא באמת ישנה להם אם צריך לשלם

זה נכון אחי אבל מה הקשר לטראויאן ? ברוך בואך לעולם האמיתי... בכל דבר זה עובד ככה מי שיש לו יותר יש לו יתרונות מסוימים על מי שיש לו פחות .... רק שבטראויאן זה עדיין לא בהכרח קובע ויש גם את עניין היכולת