Díkuvzdání - za co jste vděční vy?

• V USA se dneska slaví Den díkůvzdání.

Pojďme to využít! Dejte nám na fóru vědět, za co jste vděční VY. Ať už ve hře nebo mimo ni.
    Pište sem do komentářů.

Vykopávám - jsem vděčná, že se na tomhle fóru lidi nebojí rozjet pořádnou diskuzi. ;)

• Jsem vděčný za zítřejší akci na Zlatky.

Jsem vděčný za brzký update na 100E pack?

Jsem vděčný za brzké zprovoznění UX friendly mobilních aplikací pro Travian.

Jsem vděčný za neaplikování nového designu na stávající servery.

Jsem vděčný za možnost darkmode pro Travian.

Jsem vděčný za krásné a milé ženy.

Jsem vděčný za dobré pivo.

• Jsem vděčný za hráče, jenž si na dalších 4 účtech vyklikají druhou 4-4-4-6 vesnici v pustině na začátku hry, poté si ty vesnice se 700 pop přeberou a dané účty smažou (a nikomu to nepřijde divné).

Jsem vděčný za MH tým, jenž smaže support účty hráči po založení druhé vesnice ale jemu se adekvátního trestu (smazání druhé vesnice) nedostane.
    Jsem vděčný za jakéhokoliv CM, který dotáhne na CZSK servery €100 pack (zbytek by měl darovat svou mzdu na výzkum Downova syndromu).
    Jsem vděčný za jakéhokoliv člena TT týmu, jenž zamezí aplikace nového designu na již rozehrané servery.

Jsem vděčný za zamyšlení se nad věcmi, jež jsem já vděčný.

• Další téma na které nelze odpovídat z důvodu přítomnosti mladistvých. Jinak by se mělo jednat o svátek církevní a děkovat hlavně bohu. Což mě vede k tomuto tématu. Díky bohu že jsem ateista:D

I'm never afraid of the future. He will soon come.