גילוי נאות

• קוראים לי גיא, שיחקתי בשרת בשחקן Impressive  תחת הברית שכונה.

רציתי להתגאות ועל הדרך להעביר מסר- האמת ששרת 5 היה שרת ראשון שלי בצורה רצינית עם זהב והכל (לפני זה שיחקתי בשרת 2 האחרון עד האוצרות בלי זהב במטרה ללמוד את המשחק)

הסיפור שלי הוא כזה, הכרתי את המשחק מלפני בערך 10 שנים כי חברים היו משחקים, מנסים להגיע לכפר שני התותחים ביותר היו מצליחים ואז סוגרים שחקנים כי להגיע לכפר שני זה הישג מטורף ומספיק לשרת אחד, ככה כל פעם, והיו כמה פעמים שהייתי נכנס גם. זאת הייתה ההיכרות שלי עם המשחק.

לפני שנה נזכרתי במשחק והייתי מובטל כי רק השתחררתי מהצבא, והחלטתי לנסות לשחק, במקרה יומיים לפני זה נפתח שרת 2 האחרון, אז פתחתי שחקן והתחלתי ללמוד את המשחק. כל מהלך שעשיתי, כל התקדמות שקרתה, הכל מהכל למדתי דרך מדריכים באינטרנט והתחלתי להתקדם וללמוד את המשחק בלי זהב ובלי מישהו שיעזור לי ויוביל אותי, בשלב מסוים הייתי חייב למצוא ברית כדי שלא יעשו אותי חווה והמצאתי לעצמי סיפור כיסוי שיש לי נסיון של 5 שנים אבל פרשתי לתקופה וחזרתי ויש דברים ששכחתי, זה הסיפור שהמצאתי כדי שיהיה לי סיכוי להכנס לאחת הבריתות החזקות. שיחקתי חצי שרת עד האוצרות תחת סיפור כיסוי ולומד כל צעד דרך האינטרנט ובקטנה דרך אנשים כי בכל זאת לא רציתי לספר את האמת כדי לא לעוף מהברית. אקצר ואומר שבלי זהב ובלי טיפת נסיון-למזלי נפלתי על שרת חלש במיוחד ולא תקפו אותי פעם אחת וזה מה שהציל אותי וגרם לי להמשיך לשחק וללמוד. לאחר האוצרות החלטתי להכנס לשרת 5 הנוכחי יחד עם הברית שכונה ששיחקו מולנו בשרת 2, לא הכרתי שם אף אחד והמשכתי לשקר לכל העולם ואשתו שיש לי נסיון כדי שיכניסו אותי יחד איתם.

נפתח השרת, שרת 5 שהתארגנו אליו 3 צדדים גדולים כמה שבועות מראש, שרת 5 שכולם מדברים עליו, שנכנסים אליו כל המי ומי של טרויאן ישראל, איך הצלחתי להתברג לאחד הצדדים?

הפעם החלטתי להכניס זהב אבל לא יותר מחבילה אחת גדולה, מרוב שחרשתי את המדריכים בתחילת השרת הרגשתי כאילו אני כבר מכיר את המשחק ממש טוב, הדהמתי את עצמי! יצאתי שלישי בשרת לייסוד כפר שני! (mercy וvolvo יצאו לפני) איך זה קרה? אני באמת לא יודע...

פתאום אני עם קרופר 15 150% איך בונים מה נכון? מה עדיף? שוב פותח מדריכים באינטרנט. מתחיל לבנות פידרים ותוך כדי מרים שדות בקרופר, רגע... מה? איך יכול להיות? אני בין החמישיה הראשונה בשרת על שדות 17! אני באמת לא תופס איך קרה.

בהמשך כבר החלטתי לספר לשאר הברית שלי שאני בעצם חדש ועדיין לומד את המשחק, והתחלתי להעזר פה ושם באדם יקר, פאדי הגדול והמוכר בקהילת טרויאן ששיחק בDodge יחד עם אבישי והייתי הגנתי שלהם השרת וכמובן פה ושם בשאלות קטנות את שאר חברי הברית. פאדי נתן לי כמה טיפים לבניית פידרים, בניה נכונה של קרופרים, והמליץ לי איזה אוצרות לקחת.

הגיע שלב האוצרות, קיבלתי לידיים מגף יחודי ומחסנים קטנים לבירה.. כי למה שנסתפק בשדות 17 בשרת ראשון? רגע.... זה קורה שוב??? אני בין החמישיה הראשונה בשרת על שדות 18! לא מעכל ומשוויץ לשאר החברים בברית כמו איזה ילד בן 6 מתלהב.

משלב האוצרות ועד סוף השרת המשכתי ללמוד, בעיקר מטעויות של עצמי, להבין מה אעשה אחרת פעם הבאה. הייתי ההגנתי ההוא של הברית שמטייל בכל השרת ורודף אחרי האמרים של היריב עם המגף הייחודי. מרחתי כמה האמרים גדולים של היריבים, ובסוף בשלב הפלאים היה לי חלק גדול ומכובד בכמות ההגנות שהגנו על הפלא.

סיימתי את השרת בטופ 10 אוכלוסיה, מקום 4 בהגנות עם 1174521 נקודות הגנה, שלישי בשרת לכפר שני, בחמישיה הראשונה לשדות 17 ולאחר מכן גם ל18, והכי חשוב שותף לניצחון בשרת של הברית שכונה!

זה הסיפור שלי, סיפור שהתאפקתי שרת שלם בשביל לספר ולהתגאות, לשתף אותכם בדרך שעשיתי ובהישגים שהגעתי תוך תקופה כל כך קצרה ועוד בשרת גדול, קשה ואיכותי שידובר עליו עוד שנים, אני נהנתי!

לגבי המסר- המסר שרציתי להעביר הוא קודם כל לכל השחקנים החדשים בקהילה, הקהילה בטרויאן מאוד מצומצמת כי הרבה שחקנים חדשים שמגיעים נבלעים בתוך השרת שהם נכנסים אליו כי כשהם עוד מנסים להבין איך המשחק עובד שחקנים מנוסים כבר עם צבאות גדולים ובלי בעיה הופכים אותם לחוות.

אעיד על עצמי שהיה לי הרבה מזל שכשהתחלתי שרת קודם בלי זהב ובלי נסיון, לא הגיעה אלי אפילו לא פעם אחת התקפה אמת והשרת היה חלש מאוד, אם הייתי מתחיל בשרתים אחרים והיו עושים לי קצת צרות הייתי מתייאש מהר ולא ממשיך לשחק, ויש הרבה כמוני. לכן מה שאני אומר לי זה שתנסו ללמוד את המשחק אבל תוך כדי תמצאו לכם מישהו ותיק, מנוסה, שיעזור לכם ושידריך אותכם, שיוביל אותכם ותהיו תחתיו, תלמדו את המשחק ותראו שכשיגיעו תוצאות תתאהבו במשחק.

מסר נוסף הוא לותיקי טרויאן ולמנוסים בינינו, תתפסו לכם מידי פעם שחקן אחד חדש, שרוצה מספיק ומנסה ללמוד את המשחק ותובילו אותו קדימה, כבר יצא לי לקרוא כמה סיפורים בפורום על אנשים שהתחילו מ0 ונצמדו למישהו ועכשיו הם בטופ שחקני טרויאן ישראל. השקעה של זמן וסבלנות מצידכם אבל זה מה שיגרום לקהילה לגדול.

ולסיום אגיד תודה רבה לגיל הזהב והמחתרת (עד שהתאחדו לגיל הזהב) על שרת איכותי, קשה, ומהנה, זכיתי לשחק נגד שחקנים מהטופ שחקני טרויאן ישראל וללמוד דבר או שניים גם מהיריבים. לא משנה מי ניצח היה שרת שיזכר לעוד הרבה זמן עם שיאים שנשברו ויריבות קשה וראויה להערכה, ואאחל לעוד שרתים כאלה מעניינים בקהילת טרויאן הישראלית, תודה!!!

Post was edited 1 time, last by Guy123 ().

• גאה בך ובדרך שעשית גיא. שחקן הגנה שלא צפיתי ממנו לפחות. עשית דרך מרשימה מאוד ואני שמח שאתה חלק מהקהילה והברית שלנו. שמח ששותפי פאדי לימד אותך והדריך אותך לאורך כל הדרך, שחקן שרק אפשר ללמוד ממנו, אין שום ספק בכך.

שמח שהייתי חלק קטנטן אולי אם בכלל בדרך שלך ועצם העובדה להכיר שחקן כמוך.

שנמשיך לנצח שרתים ביחד.

אבישי (הבן אדם שהסטלבט עליך) 😉

לשעבר
    morgan agent , argo , sadistic ,Steelboy,dora,Raging
    הווה:
    ilx-??
    il2-thelastone

• סיכום נפלא לאחד השרתים הגדולים שהיו כאן בתקופה האחרונה.
    המסר שהוספת לשחקנים החדשים והוותיקים חשוב מאוד.

יכול להעיד על עצמי שבתור שחקן הייתי משתדל לאמץ כמה שיותר שחקנים חדשים שישחקו יחד איתי.
    גם אם אתם לא עושים את זה מתוך שליחות לקידום הקהילה, אני יכול להבטיח לכם ששיתוף פעולה עם אותם שחקנים (הצמאים ללמוד את המשחק) הינו כלי אסטרטגי נפלא שיקדם רבות את המשתמש והברית שלכם.

תודה על הדברים ובהצלחה בהמשך!

Knuckles.png

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!

• לאחרונה נרשמתי למהיר ויומיים לפני כן ניסיתי את מזלי בקודקס.

השרת היה במצב די מתקדם ככה שהייתי בפיגור. ניסיתי להתקבל לאחת מ3 הבריתות הגדולות ללא הצלחה.

כדי לשרוד רשמתי שאני תחת הגנתו של אחד השחקנים הגדולים למרות שלא באמת הכרתי אותו, COMING.

כשהוא גילה את זה הוא שלח עליי קאטות וגרם לי למחוק את החשבון למרות שהתנצלתי והסרתי את זה מהפרופיל.

אני שחקן ותיק בטרויאן ובימים הטובים הייתי בוזז המון וכובש עשרות כפרים בשרת, כך שברור לי שלגרום לשחקן בפיגור למחוק זה לא הדבר הכי חכם שניתן לעשות.

אבל רוע הלב כלפי שחקן חדש בשרת לא היה ברור לי.

אחרי זה הוא גם בטח יתפלא למה יש רק בין 100 ל-200 חשבונות באותו שרת.

חשוב באמת לשים לב ליחס שלנו כלפי שחקנים חדשים.

• גיא שבשרת 2 שיחק בשחקן גרגמל?

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31

• חחחחח לא הבנתי מי זה הטמבל הזה שכתבת שהוא תחת חסות COMING, למה שתעשה את זה שבבירור אף אחד לא יאכל את זה.

1. יש רק 2 בריתות מתחרות..

2. אני לא יודע אם אתה יכול לקרוא לGV ברית, אני בUNITY וכרגע GV אכלו של נוקאאוט קשה מאז שנפתח המהיר, ובמקום לגייס שחקנים ואפילו ההנהלה שלנו הציעה להם לשנות את הבריתות על מנת לתת לכולנו להנות מהשרת ושיהיה תחרות הם דחו את ההצעה בטענה שהם ינצחו, אין להם כבוד והם אפילו לא מנסים להביא שחקנים אל הברית שלהם, הם רק מצטמצמים עם הזמן (מפרקים להם שחקנים והם פורשים וחלק פרשו למהיר), שלא נדבר על זה שהם בכלל במינוס בשודדים...

3. אתה צודק שיש כאלה שמתפלאים אחרי זה למה כולם פרשו מהשרת אבל גם ככה הוא כבר מת ככה שזה נורמלי לגמרי בשלב כזה שכל מי שמUNITY ישדוד שחקנים לא טובים כשאנחנו עומדים לנצח את השרת אם משהו דרסטי לא יקרה בקרוב.

4. מה חשבת? שתשתמש בשם שלו בלי לבקש ממנו לפני ושהוא ישתוק על זה? אני בטוח שגם לא היה לך משהו "להציע לו" בשרת בתמורה שיסלח לך ככה שהייתי מגיב בצורה דומה.

5. אני מסכים איתך שיש הרבה בקהילה שלא שמים על שחקנים חדשים ומסננים אותם אבל בדיוק בגלל הסיבה הזאת הם צריכים לפעול בתחילת השרת או למצוא מישהו נחמד שיעזור להם, אני בטוח שימצאו..

• מסכים שזה לא בסדר לקחת למישהו את "השם" ככה. אבל עדיין, זה לא מצדיק שליחת קאטות ככה ועוד אחרי התנצלות.

בדיוק חזרתי מפרישה ארוכה וניסיתי לפתוח חשבון ולשחק קצת אבל לא מצאתי מי שיעזור לי ויקח אותי "תחת חסותו" ופשוט הפכו אותי לחווה אחרי סוף ההגנה, אני מרגיש כמו שחקן חדש עם כל השינויים שיש ואין מי שיציע עזרה (אני אשמח ומוכן ללמוד אם מישהו יכול :) )

בכל מקרה אין כלכך מקום לבקש בו עזרה מהקצת שראיתי (יכול להיות שאני טועה).

• מסכים שזה לא בסדר לקחת למישהו את "השם" ככה. אבל עדיין, זה לא מצדיק שליחת קאטות ככה ועוד אחרי התנצלות.

בדיוק חזרתי מפרישה ארוכה וניסיתי לפתוח חשבון ולשחק קצת אבל לא מצאתי מי שיעזור לי ויקח אותי "תחת חסותו" ופשוט הפכו אותי לחווה אחרי סוף ההגנה, אני מרגיש כמו שחקן חדש עם כל השינויים שיש ואין מי שיציע עזרה (אני אשמח ומוכן ללמוד אם מישהו יכול :) )

על איזה שרת אתה מדבר?

למשל במהיר TITANS בהתחלה רצו לגייס את כולם והציעו את עזרתם לשחקנים חדשים... אולי עדיין.

תראה אני לא יכול להגיד לך גם בדיוק כי אני לא מתערב בהנהלות בשרתים, אם תצטרך עזרה במשהו מבחינתי אתה יכול לשאול אותי בפרטי אם תרצה.

יכול להיות גם שאתה צודק פשוט חזרתי מפרישה ובאמת בתחילת השרת במהיר הייתה התעלמות מוחלטת מהצדדים הגדולים (למשל זה הרגיש מי שלא בטופ 50)לא התייחסו אליו בכלל שזה באמת מגעיל, למשל נתי היא אחת מהאנשים האלה שהעיקר מנסה להצטדק פה בפורום כל היום. רוב הקהילה הישנה פרשה ואני זוכר פה אולי כמה אנשים מהפורום מפעם ויש כאלה שחושבים שבגלל שהם משקיעים זהב הם יותר טובים מאחרים.. חבל שזה ככה.

• על איזה שרת אתה מדבר?

למשל במהיר TITANS בהתחלה רצו לגייס את כולם והציעו את עזרתם לשחקנים חדשים... אולי עדיין.

תראה אני לא יכול להגיד לך גם בדיוק כי אני לא מתערב בהנהלות בשרתים, אם תצטרך עזרה במשהו מבחינתי אתה יכול לשאול אותי בפרטי אם תרצה.

יכול להיות גם שאתה צודק פשוט חזרתי מפרישה ובאמת בתחילת השרת במהיר הייתה התעלמות מוחלטת מהצדדים הגדולים (למשל זה הרגיש מי שלא בטופ 50)לא התייחסו אליו בכלל שזה באמת מגעיל, למשל נתי היא אחת מהאנשים האלה שהעיקר מנסה להצטדק פה בפורום כל היום. רוב הקהילה הישנה פרשה ואני זוכר פה אולי כמה אנשים מהפורום מפעם ויש כאלה שחושבים שבגלל שהם משקיעים זהב הם יותר טובים מאחרים.. חבל שזה ככה.

ככה אתה מדבר על נתי? תתבייש

נתי עוזרת להמון שחקנים חדשים כל שרת מחדש, וגם אותי אישית היא לימדה לשחק... היא טורחת לכתוב פה בפורום מדריכים וגם בהודעות בברית, האחרונה שאפשר להגיד עליה שהיא מתעלמת ולא עוזרת לאף אחד

• ככה אתה מדבר על נתי? תתבייש

נתי עוזרת להמון שחקנים חדשים כל שרת מחדש, וגם אותי אישית היא לימדה לשחק... היא טורחת לכתוב פה בפורום מדריכים וגם בהודעות בברית, האחרונה שאפשר להגיד עליה שהיא מתעלמת ולא עוזרת לאף אחד

אז איך אתה מסביר את זה שבימים הראשונים שSONS הייתה הברית היחידה בשרת וביקשתי להצטרף לברית היא והמגייס השני סיננו אותי על אף שהוספתי אחרי זה שאני שחקן ישן ואשמח להרחיב עליי... כרגע אני בLEGENDS ואחרי כל הסיפור עם אוראל בכלל כל האמינות של הצד שלה לא משכנע אותי בכלל

• ככה אתה מדבר על נתי? תתבייש

מסכים, גם לי היא עזרה

• על איזה שרת אתה מדבר?

לא הבנתי.. צריך רק להסתכל על הברית שלי ולראות כמה שחקנים יש עם 2 כפרים/כפר 1 בניגוד מוחלט לטופ

בהנחה שחלק מהם עלולים להיות מרגלים.

כל שרת אני משתדלת מאוד לעזור לשחקנים מתחילים. הן בשמירה והן בטיפים.

איך בכלל החלטת מי אני ואנחנו בכלל לא מכירים?

אין אחד שביקש ממני עזזרה ולא קיבל.

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31

• לא הבנתי.. צריך רק להסתכל על הברית שלי ולראות כמה שחקנים יש עם 2 כפרים/כפר 1 בניגוד מוחלט לטופ

בהנחה שחלק מהם עלולים להיות מרגלים.

כל שרת אני משתדלת מאוד לעזור לשחקנים מתחילים. הן בשמירה והן בטיפים.

איך בכלל החלטת מי אני ואנחנו בכלל לא מכירים?

אין אחד שביקש ממני עזזרה ולא קיבל.

תראי אני לא מכיר אותך אז אולי שפטתי בחומרה אבל עובדה שאת וWALLBANG (ותראי איפה הוא (פרש)) לא עניתם להודעות שלי בתחילת השרת על להצטרף לברית אז כנראה שאני האחד שלא ענית לו... ויש בדיוק 2 שחקנים כאלה בברית שלך עם 2 כפרים, ובלי קשר יש שחקנים שיקבלו העדפה רק בגלל שהם משקיעים זהב מאשר שחקנים מנוסים שלא משקיעים כסף במשחק

• תראי אני לא מכיר אותך אז אולי שפטתי בחומרה אבל עובדה שאת וWALLBANG (ותראי איפה הוא (פרש)) לא עניתם להודעות שלי בתחילת השרת על להצטרף לברית אז כנראה שאני האחד שלא ענית לו... ויש בדיוק 2 שחקנים כאלה בברית שלך עם 2 כפרים, ובלי קשר יש שחקנים שיקבלו העדפה רק בגלל שהם משקיעים זהב מאשר שחקנים מנוסים שלא משקיעים כסף במשחק

אני קיבלתי אנשים לפי שיקול דעת.

אני עונה לכולם כולל כולם. לא הגיוני שלא עניתי לך. גם אם אמרתי לא, אבל עניתי...

לגבי עניין הזהב, שטויות ממש חח מה איכפת לי אם אתה משתמש בזזהב או לא? מה זה קשור בכלל

יש לי בברית כמה וכמה שלא משתמשים בזהב. זזה לא הופך אותם פחות טובים

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31

• אני קיבלתי אנשים לפי שיקול דעת.

אני עונה לכולם כולל כולם. לא הגיוני שלא עניתי לך. גם אם אמרתי לא, אבל עניתי...

לגבי עניין הזהב, שטויות ממש חח מה איכפת לי אם אתה משתמש בזזהב או לא? מה זה קשור בכלל

יש לי בברית כמה וכמה שלא משתמשים בזהב. זזה לא הופך אותם פחות טובים

אני מצטער לבשר לך אבל לא ענית לי את מוזמנת לבדוק בחשבון שלך בדקתי

ולא האשמתי אותך בעניין הזהב אמרתי שיש שחקנים כאלה לא את בהכרח, לא חסרים שחקנים כאלה שמסתכלים על האוכלוסייה ויצא לי להיתקל בכמה "טיפוסים" כאלה במשחק ומה שמצחיק זה שהם בדרך כלל השחקנים החדשים אז סתם שידעו פשוט שלא כל השחקנים החדשים בהכרח רוצים ללמוד על המשחק ואטומים אחרי שהצעתי להם עזרה ובסוף הם מסיימים חוות אוכלוסייה עד שהם מוחקים את החשבון.

אתה מוזמן לפנות בפרטי אני אשמח לעזור!

לשעבר
    morgan agent , argo , sadistic ,Steelboy,dora,Raging
    הווה:
    ilx-??
    il2-thelastone

• מי אתה במשחק,

אולי השותפים או שומרי החשבון פתחו ולא ענו

ותשמע, גם אם כתבת פעם אחת ולא ענו לך, אני חושבת שקצת נסחפת..

המשך לילה מעולה.

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31