גילוי נאות

• מה אתה מזיין תשכל יא נוב אני שיחקתי חודש בשרת עם לא פחות וילדי כאפות כמוך לא ראיתי קראו לכל שחקן שדיבר עם שחקנים ותיקים בוגד ומרגל

נכנסתי 23 יום אחרי ששרת התחיל אותי לא יכול ללמד לשחק תלמד אתה ילדון ותתחיל לכבוד אנשים שיכולים להיות אבא שלך

• דורון תאמת די נמאס לי לקרוא בפורם את ההתבכיינות שלך וכמה שאתה טוב לעומת כולנו ושאנחנו בינוניים

נכנסו לשרת אנחנו מול גיל הזהב פתאום הגיעו מחתרת שנדחפו לשרת וישבנו אצלנו ברביע

שלא לדבר עם יובל מימיגוד שהיה חלק מהם שהתיישב אתכם (משמע מתחילת השרת תכננת שהם יהיו אתכם)

אנחנו שמענו שמחתרת מנהלים משא ומתן והחלטנו להיפרד מהם

משמע אתם קיבלתם שקט לגדול ואנחנו נלחמנו מולם כי הם ישבנו לנו מתחת לאף

אז:

1-גם קיבלת שקט לגדול בזמן שאנחנו במלחמות עם ברית חזקה מאוד שיושבת לנו מתחת לאף.

2-גם אנחנו איבדנו המון הגנות המון, קלים התקפים, אוצרות ,בירות כפרי האמר וכו.

3-גם איבדת צפחית גדולה בבירה שלך.

4-גם קיבלת חיזוק של 30 שחקנים שכביכול לא בנית אליהם.

5-גם הפלא שלנו עמד על 0 אוכלוסיה יומים לפני שהתחלתם לבנות את הפלא

6-וגם לך היו מרגלים ואני יודע ממקור ראשון ואיך שהתלהבתם שהכנסת בתחילת הדרך מרגל ל D.F.A אם תרצה אראה לך צילומי מסך מהקבוצת ווטאפס שלכם איך כתבתם ככה מנצחים שרת ששחקן שלכם כתב שהוא נכנס אלי לברית

ואחרי כל זה אתה מאז להגיד שאנחנו פחדנים ושניצחנו בגלל מרגלים

אז אם אחרי כל מה שרשמתי עדין לא הבנת שאנחנו ההינו יותר טובים זה בעיה שלך

תחשוב מה שתרצה תקרא לנו איך שתרצה כל קהילת טרויאן יודעת מי יותר טוב ואין בכלל ספק

אני יודע שלא פשוט להפסיד אבל זה קרה ותלמד לכבד ולהעריך את הצד השני זה לא עולה כסף

אני מאחל לך בהצלחה בשרתים הבאים אני בטוח יוצא למנוחה ארוכה היה שרת ארוך ומתיש

נעם

ASAF300

• הצחקת אותי נעם בייחוד בקטע הזה של כולם יודעים.... אם רק היית יודע מה חושבים בקהיל טראויאן באמת מה חושבים על שכונה....אבל תבושם אם אתה מצליח באמת להאמין למה שאתה כותב אז כל הכבוד לך , אנשים כמוך וכמו אלכס טוב שיפרשו (יש עוד כמה אצלכם) שהיה טוב שיפרשו שיהיה לכם המון בהצלחה.

ודרך אגב לא תמצא מקום אחד שבו תראה שטענתי כמה אני טוב....

Post was edited 2 times, last by 1doron ().

• הצחקת אותי נעם בייחוד בקטע הזה של כולם יודעים.... אם רק היית יודע מה חושבים בקהיל טראויאן באמת מה חושבים על שכונה....אבל תבושם אם אתה מצליח באמת להאמין למה שאתה כותב אז כל הכבוד לך , אנשים כמוך וכמו אלכס טוב שיפרשו (יש עוד כמה אצלכם) שהיה טוב שיפרשו שיהיה לכם המון בהצלחה.

אני קורא את ההודעות שלך ואני פשוט עצוב וצוחק בו זמנית.

תת רמה מה שאתה רושם פה , את האופציה לפרגן אצלך לא קיימת.

אתה בושה לעצמך , יש לך את הכבוד לרשום כל כך הרבה בפורום אחרי כל ההשפלה שקיבלת השרת ? יש לך את הכבוד לרשום בפורום אחרי שמחקתם חשבונות כמו שפנים לפני סיום השרת ?

תוריד את הראש ותקווה ששרת הבא יהיה לך יותר טוב.

עדיף בשבילך מאשר להשפיל את עצמך יותר ממה שכבר קיים.

אתה פשוט בן אדם מצחיק.

אבישי פרץ-

Dodge

נ.ב גם אם חשבתם שהיה לכם סיכוי בלי מרגל עם מרגלים אז אתה לא יודע את ההפתעות שחיכו לך.

זו אחת מהן.לא הפתעה גדולה מידי.

https://gyazo.com/800aa74886496e50b887a308616d9528

שיא האמר טאוטוני חדש.(מבחינת כוח לחימה , גרזן)

וזה אחרי שנמרחתי כבר על הפלא פחות מחודשיים לפני.

https://gyazo.com/c48b7a57c33335c5aa5c2d61c7d2758d

היה שרת מהנה חבל שלא היה שימוש להאמר שהרמתי במיוחד.

לשעבר
    morgan agent , argo , sadistic ,Steelboy,dora,Raging
    הווה:
    ilx-??
    il2-thelastone

Post was edited 1 time, last by avi159_IL ().

אין בעי לוקח את עצתך.

גם אבא שלי רצה שיצא לו בן נורמלי :/