The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

The application closes in
  • Adaş ekipte yer var mı? Şöyle bir izleyeyim serveri :)

S3 'ü bırakıp nereye gidiyorsun :D Yakana yapışırım ona göre :) Hzz katılmayacak diye güçlü duyumlar aldım.

Akılla İşimizi Bitirdik Şimdi Can Sıkıntımızı Evcilleştiriyoruz !!!

q85rPk.png

• Son kış serverı olduğu için kalabalık geçecek gibi server birde can'ın da iyi reklam yapmasını katarsak geçen S6 yı aratmayacak gibi :D

Başım kalabalık olmasa başlardım artık forumdan takip edecez :D

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

2007 / 20∞

• S3 'ü bırakıp nereye gidiyorsun :D Yakana yapışırım ona göre :) Hzz katılmayacak diye güçlü duyumlar aldım.

Yok bir yere gitmiyorum :D Yağma hesabı açacağım, katkımız olsun :)

• Çatışmalar başlasın

abi son düzlüğe girerken biraz daha reklama yüklen. Cidden keyifli olacak. Kalabalık olmasından ziyade bir önceki serverde olanlar çoğunlukla yine olacak. S6 nın asıl olayı -keyifli hale getirecek sebep- bu bence. Kapanmayan hesaplar için rövanş için çarpışacağız. ^^^^

𐰞𐰲𐰣:hun09:

GÖKTÜRK NEFERİ

-THQR- / S6 (2019)

ErmanBey / ELEME

• abi son düzlüğe girerken biraz daha reklama yüklen. Cidden keyifli olacak. Kalabalık olmasından ziyade bir önceki serverde olanlar çoğunlukla yine olacak. S6 nın asıl olayı -keyifli hale getirecek sebep- bu bence. Kapanmayan hesaplar için rövanş için çarpışacağız. ^^^^

Kim kimi yerse. Kavgalar savaşlar entrikalar yakında :D

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• en az 1 sene yokuz brom. vakit dinlenme, sevdiklerimize zaman ayırma vakti :))

Valla sen dümenci olduğun için sana inanmıyorum :) Ama kadim dostum Soad gelmiyoruz. Yeni servera başlayacağımız zaman haber verecegiz dediği için samimiyetine güveniyorum onun :) gelmemeniz üzdü beni. Tabi içinizde bazı çeteler feyk oyuncu adlarıyla sızıntı yapmaya çalışacak. Bunuda inkar edemeyiz :)

• Valla sen dümenci olduğun için sana inanmıyorum :) Ama kadim dostum Soad gelmiyoruz. Yeni servera başlayacağımız zaman haber verecegiz dediği için samimiyetine güveniyorum onun :) gelmemeniz üzdü beni. Tabi içinizde bazı çeteler feyk oyuncu adlarıyla sızıntı yapmaya çalışacak. Bunuda inkar edemeyiz :)

Mert kardeşim dümenci değildir :) Gelmiycez yeni servera doğru Can. Size başarılar. Şuan ekibin bi kısmı s4te oynuyor. Diğerleri de çok yoğun. Bu s6 olmaz ama bi sonraki s6 da çok büyük ihtimal olucaz tam kadro. s4'e girince anladımki bizim s6 bi başkaymış. Kendi ekibimi geçtim rakiplerle bile ne güzel muhabbetlerimiz vardı insan özlüyor :)

Göktürk - Üçok ve Gf şimdilik kesin gibi duruyor s6 için galiba doğru mudur ? Hepinize başarılar kılıcınız keskin ola , dostlara selam :)

• Mert kardeşim dümenci değildir :) Gelmiycez yeni servera doğru Can. Size başarılar. Şuan ekibin bi kısmı s4te oynuyor. Diğerleri de çok yoğun. Bu s6 olmaz ama bi sonraki s6 da çok büyük ihtimal olucaz tam kadro. s4'e girince anladımki bizim s6 bi başkaymış. Kendi ekibimi geçtim rakiplerle bile ne güzel muhabbetlerimiz vardı insan özlüyor :)

Göktürk - Üçok ve Gf şimdilik kesin gibi duruyor s6 için galiba doğru mudur ? Hepinize başarılar kılıcınız keskin ola , dostlara selam :)

Sevgili dostum gelmenizi çok isterdim. Hatta Köksal amca ve Mert kardeşime çok ısrar ettim. Katılmamanız üzdü. İnşallah ölmez sağ kalırsak 2021 s6'da kozlarımızı paylaşırız diyelim o halde :) GF birlikleri GF ve 34.GOODFELLAS birlikleri olarak 2 birlik bir önceki s6'da olduğu gibi tekrar kuzeydoğu (+/+) bölgesinde yerini alacaktır. Şimdiden gelecek olan dostlarımıza, rakiplerimize canı gönülden başarılar dilerim.

• Doğrudur ben yanlış anlamış olabilirim ama hzz de olmalıydı bu serverda

hzz de olacak bu gidişle adamlar s6 yı değil s1 i açıyorlar. Sıra s6 ya gelene kadar bir yıla yakın vakit geçer. xx_delis sen nerelerdesin reis adamlar s1i açıyorlar gel sahip çık serverine.

GÖKTÜRK NEFERİ

-THQR- / S6 (2019)

ErmanBey / ELEME

• S1 duyurusu yapıldı 28 Ocak’ta o var yeni server açılana kadar s5 biter o açılır s6 ya çok uzun zaman var daha

GÖKTÜRK NEFERİ

-THQR- / S6 (2019)

ErmanBey / ELEME