Konfederace

• Vzhledem k tomu, že minulý speed ( ne CZ/SK ) začínal a o pár dní dříve než se na nové servery měl přidat tenhle nový způsob hry, tak jsem se k tomu dostal až teď.

Zkráceně.. všiml jsem si, že suroviny můžete posílat jen členům "konfederace" to samé podpory a také zástup. Pokud už máte 1 spojence, tak s dalším musí uzavřít spojenectví obě aliance. Osobně se mi to líbí,ale... když už jsme takhle uzavřeni jen na svojí alianci a jejich spojence.. mohli bychom také vidět jejich reporty? Mít společné značky na mapě by nemuselo byt špatné. Společné bonusy by asi hádám už bylo moc ?

• Vzhledem k tomu, že minulý speed ( ne CZ/SK ) začínal a o pár dní dříve než se na nové servery měl přidat tenhle nový způsob hry, tak jsem se k tomu dostal až teď.

Zkráceně.. všiml jsem si, že suroviny můžete posílat jen členům "konfederace" to samé podpory a také zástup. Pokud už máte 1 spojence, tak s dalším musí uzavřít spojenectví obě aliance. Osobně se mi to líbí,ale... když už jsme takhle uzavřeni jen na svojí alianci a jejich spojence.. mohli bychom také vidět jejich reporty? Mít společné značky na mapě by nemuselo byt špatné. Společné bonusy by asi hádám už bylo moc ?

Ahoj Athreku,

poslala jsem návrh dál, zatím čekám na odpověď, tak uvidíme.

Co ostatní, jak se vám ten návrh líbí? Jste pro, nebo proti, nebo byste něco doplnili?

• Je to fajn, ale štve mě, že zástupy mimo konfederaci na současných serverech fungují. Tímto stále nahráváte špehům přes zástupy. A jelikož jsi travian snad ani nehrála tak to asi ani neznáš. Ale chápu, že tohle CM z nějakého zapadákova jako je CZ/SK neovlivní.

• Je to fajn, ale štve mě, že zástupy mimo konfederaci na současných serverech fungují. Tímto stále nahráváte špehům přes zástupy. A jelikož jsi travian snad ani nehrála tak to asi ani neznáš. Ale chápu, že tohle CM z nějakého zapadákova jako je CZ/SK neovlivní.

Zvláštní... tam kde hraji já, tak to funguje naprosto v pořádku... Možná tu je malý delay , když hráč opustí alianci, ale dřív nebo později se to "pouto" stejně přeruší.

Víš o tom, že špehování přes zástupy není jediná možnost špehování? :) Pokud jsi si myslel, že to eliminuje špehování , tak jsi na omylu.. špehování je a bude součástí hry se zástupem nebo bez něj...

• Tak to je škoda budeš muset vydržet do dalšího kola a nic s tím nenaděláš... Měl jsem něco podobného s předchozím kolem speedu... Speed začal o 3 dny dříve, než se na nové servery implementoval nový systém konfederace ( Takže lidi si pořádně vychutnali poslední server s defovaním farem ) Jako kdyby ten restart nemohli odložit o ty 3 dny. Když ten předchozí před tímhle měl zpoždění restartu měsíc.. :D

• Ahoj Athreku,

poslala jsem návrh dál, zatím čekám na odpověď, tak uvidíme.

Co ostatní, jak se vám ten návrh líbí? Jste pro, nebo proti, nebo byste něco doplnili?

tento systém je to nejlepší co travian potkalo za posledních pár let.. jen mi to přijde takové.... nedomyšlené na CZ serverech - které nepatří zrovna k nejmenším se stejně spojí “celý server” 4x60 = 240 acc v jedné konfederaci - to je bych řekl víc jak je počet aktivních účtu. Podle mě, aby to nějak oživilo víc oživilo hru tak by měl být ten počet alianci co ji můžou uzavřít daleko menší.. klidně bych si dokázal v našem případě představit konfederaci o dvou aliancích.. aspoň by to nutilo přemýšlet s kým to spojenectví uzavřít. Na konci serveru by se stavěly více jak dva DS.

• Každopádně ještě bych chtěl dodat, že psát hromadnou zprávu zvlášť pro vlastní alianci a pro celou konfederaci by taky nemuselo být špatné...

Ahoj,

no snažím se klikat, ale jak na to nemám čas, tak spíš sloužím jako levný zdroj surovin :D

O zástupech vím, ale to špehování mi úplně jasné není. To znamená, že někdo vstoupí do konfederace, aby ti mohl dělat zástup, pak vystoupí a může přesto špehovat, co děláš? Ale Athrek psal, že všude to problém není. V kterém světě hraješ?

• Ahoj,

no snažím se klikat, ale jak na to nemám čas, tak spíš sloužím jako levný zdroj surovin :D

O zástupech vím, ale to špehování mi úplně jasné není. To znamená, že někdo vstoupí do konfederace, aby ti mohl dělat zástup, pak vystoupí a může přesto špehovat, co děláš? Ale Athrek psal, že všude to problém není. V kterém světě hraješ?

zástupy nefunguji na věznicích serverech.

Aspoň czx který začal před oznámením některých novinek tak už to má “zabudované”.

jinak tady “kolega” měl na mysli špehování v aliancích přes zástup hráčem který je vesměs nepřítel aliance ve které je zastupováný účet.
    Občas to může přijít vhod - mít informace o HZ které se v alli pohybují, které vesnice se brání, případně kdo je zrovna on-line.

Reálně tyto praktiky používají méně zkušení hráči a podřadnější aliance které si ovšem myslí jak nejsou “skvěle” :)

————————

Co se týče zástupu jako takových tak si nepamatuji kdy naposled jsem našel někoho kdo by byl schopen adekvátně odklikat účet. Většinou to vypadá tak že se daný jedinec přihlásí 2x za hodinu (pokud vůbec) klikne nějaké budovy aby se neřeklo a jde zase off.

Ale opět se dostáváme k tomu, že pokud člověk hraje v dobré alianci tak má větší pravděpodobnost si najít schopný zástup.

• Trable to už popsal výše. Hrajeme na Victorii (czsk15) kde zástupy mimo konfederaci jsou ještě povoleny, protože server začal dříve a novinka byla dávána jen na nové servery.

• Ohledně konfederace jsem dával ještě jeden návrh. Nevím proč je lhůta na stažení podpor 24 hodin. Tímto celkem ztrácí smysl konfederace. Hráč vstoupí pošle podpory a hned vyskočí a podpora zůstane v podporované vesnici ještě 24 hodin než se sama stáhne. Pokud během 24 hodin opět na chvilku skočí do konfederace mohou být podpory ve vesnici neomezeně dlouho. Pokud toto přeskakovat celé aliance tak ve finále může být celý server v jedné konfederaci. Nápad to je dobrý ale chce to dotáhnout.

I'm never afraid of the future. He will soon come.

• Ohledně konfederace jsem dával ještě jeden návrh. Nevím proč je lhůta na stažení podpor 24 hodin. Tímto celkem ztrácí smysl konfederace. Hráč vstoupí pošle podpory a hned vyskočí a podpora zůstane v podporované vesnici ještě 24 hodin než se sama stáhne. Pokud během 24 hodin opět na chvilku skočí do konfederace mohou být podpory ve vesnici neomezeně dlouho. Pokud toto přeskakovat celé aliance tak ve finále může být celý server v jedné konfederaci. Nápad to je dobrý ale chce to dotáhnout.

no ja bych do toho pridala aby nesly podpory odeslat jeste 24h po vstupu do konfederace

• Díky za vysvětlení :)

Takže pokud to chápu s právně, ten problém se zástupy se vyřeší sám, jakmile doběhnou servery, na kterých to ještě funguje?

• Se zástupy ano, ale zase budou jiné metody - například do aliance dají své hráče kteří jim budou vynášet informace, ale už ty informace nebudou mít tak rychle.

• Se zástupy ano, ale zase budou jiné metody - například do aliance dají své hráče kteří jim budou vynášet informace, ale už ty informace nebudou mít tak rychle.

To asi ano, rozvoji nových metod se asi zabránit nedá. Ale kdybys měl nápad, jak to upravit, rozhodně napiš. Ráda to předám dál.

no ja bych do toho pridala aby nesly podpory odeslat jeste 24h po vstupu do konfederace

Ahoj,

poslala jsem návrhy dál.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg