ATOSTOGOS

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

If your community is not between the selected one, but you still want to provide your input for the event, feel free to visit and participate in the discussion on the International forum.
 • Manau, kad reikia keisti išėjimą į atostogas funkciją.

  Kad išvengti trukdymo žaidėjui išeiti į atostogas siunčiant pastoviai ataką arba pastiprinimą (tarkim siuntinėjama pusę raundo 1 katapulta, kuri keliauja 180 valandų). Todėl žmogus paverčiamas įkaitu ir jam išeiti atostogų tampa neįmanoma. Tas pats su atostogautojais, kurie pagrobia cropo grūdinę oazę ir akimirksniu išeina atostogų. Visų šių manipuliacijų būtų galima išvengti įdiegus naują funkciją.


  Tarkime, norime išeiti atostogų. Paspaudžiame mygtuką (Atostogos) ir pasileidžia atostogų paleidimo mechanizmas - "už 24 val. žaidėjo paskyra išeis atostogų". Žaidėjo aprašyme arba kažkur, kitiems matomoje vietoje, atsiranda koks nors pažymėjimas, kad konkrečiu laiku žaidėjas atostogaus. Jeigu pas žaidėją eina pastiprinimas arba puolimas ir jis nusileis tik už 80 valandų, žaidėjas, pareiškęs norą išeiti atostogų tampa nebepasiekiamas naujiems puolimams arba pastiprinimams, kurie atsiras po 80 valandų laiko tarpo. Taip pat, žaidėjas, kuris pareiškė norą išeiti atostogų, pats nebegali iš savo kaimo kitiems žaidėjams siųsti nei pastiprinimų, nei atakų. (gali rokiruoti karius tik tarp savo miestų).


  Čia vienas pasiūlymų. Gal ir netobulas, bet faktas, kad dabartinė tvarka yra labai bloga ir ja galima manipuliuoti.


  Hamas/TORAS 1s

  Rašyk lėtai - mąstyk greitai.

 • Geriausia būtų iš vis atostogas panaikinti bereikalingas dalykas. Jei jau nežaidi, tai fsio nufarmintas ir sugriautas, kam ten tęsti tą agoniją?

  Atėjau, pamačiau, sugrioviau...

 • Įdomus sprendimas.

  Tačiau tas atostogų užrašas ant einančios atostogauti paskyros būtų kaip raudonas taikinys visiems priešams. Faktas, kad išeinantis atostogauti neturi turėti svetimų karių (deff). Tad skanus kąsnelis garantuotas. Per tą parą iš accounto liktų tik 0 popso sostinė...

  S1(2) Dorottia; S3(2)Dorottia/Zona; S2(3) Dorottia/ NES ; S2(4) Portugalė/ZOO; S6(3) Maziukau/Buožės; S5 (Baltic) Dorottia/ PPN

  Ru8(?) Dorottia/Paradise; bent keli com..

  Vėl Lietuva - TS19(PTP) Dorottia/BC/EVEREF; TS20 Kubush/PS; Quali2019 (GroupB) Kubush/SMURFS- ; TS15(com) Dorottia/Bedlam.

 • Kiek atsimenu, išėjimas į atostogas kaip tik bus apsunkintas tam, kad žaidėjai tuo nepiktnaudžiautų ir nenaudotų strateginiais tikslais.

  Anksčiau niekad nesu naudojusi atostogų, nes kai reikia kažkur išvažiuoti, tai tiesiog susirandi siterius, kitaip paskyros vystymasis sustos.

  Bet dabar kaip tik labai piktybiškai panaudojau atostogas, kai iš manęs bandė atimti gyvenvietę, o aš sėdžiu be aljanso ir neturiu kas man padėtų apsiginti. :D

  Atostogos tampa strategijos dalimi, o tai nėra labai gerai.

  Anksčiau esu susidūrusi, kad žaidėjai siuntinėja 1 kario feikus, iš pradžių nesupratau, kam tie feikai, gi matosi, kad ten feikas. Bet kai supratau, kad čia apsaugotų nuo išėjimo į atostogas, tai prajuokino, nes man net nebuvo kilusi mintis imti atostogų. :D

  Current servers: Alfėja Baltics 2, Alfėja Baltics speed

  Past servers: MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

 • o prasmė eiti atostogų norint apsiginti? Na, nebent ten tikslas laimėti parą ar dvi suderinti gynybos klausimus(nors jei to nepadarei anksčiau, tai jau nelabai kas ir padės), visai kitais atvejais "užšalęs" acc pradeda atsilikti ir potencialiems priešininkams bus lengvesnis grobis, nei spardytųsi iškart. Agonijos ištęsimas ir tiek.

 • Esmė, kad dabar bet kada galima tas atostogas nutraukti ir vis tiek pasidaryti norimus dalykus paskyroje.

  Current servers: Alfėja Baltics 2, Alfėja Baltics speed

  Past servers: MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

 • Nafik atostogas! Ištrinkite jas lauk! Kas nori atostogauti, tas nežaidžia Traviano! Vo tep va.


  Jau vien užsienio serveriuose net 'aukščiausio lygio žaidėjai' (naudoju tai liberaliai) abusina tomis atostogomis, koks tolkas leisti jiems ir toliau grajinti su savo multais techais ir pan pobudžio accountais su tomis atostogomis?

  Atėjau, pamačiau, sugrioviau...

 • Esmė, kad dabar bet kada galima tas atostogas nutraukti ir vis tiek pasidaryti norimus dalykus paskyroje.

  aš buvau įsitikinęs kad taip negalima. kiek užsisakei, tiek ir atostogauk.