Galutinis mūšis – 11: Žiema ateina!

• village_snow.png

Tik dabar supratau, kad praėjo jau beveik metai nuo mano pirmojo įrašo šiame dienoraštyje. Laikas buvo pilnas įvykių. Prieš vienuolika mėnesių negalėjau net įsivaizduoti, kur šis kelias mane nuves.

Tuo metu pasaulis progresavo, gentys mobilizavosi, o žemių vaizdas keičiasi. Kiekviena provincija sukūrė sau unikalią architektūrą, atspindinčią jos istoriją, papročius ir tradicijas. Nuožmieji aljansai dabar įkūrė sąjungas, kovojančias viena prieš kitą dėl didesnės galios. Naujos gentys, hunai ir egiptiečiai, prisijungė prie lemiamos kovos, kuri atneš čempiono titulą.

Buvau atstovų susitikimo mūsų sostinėje liudininkas. Mačiau unikalius pasaulio stebuklus. Skaičiau ataskaitas apie galingiausias armijas, kurios trypė gyvenvietes su įspūdinga gynyba. Galiausiai radau savo vietą šiame pasaulyje: šauklys, pasiuntinys, svetimšalis, ambasadorius. Mano tikslas čia – lankyti skirtingus regionus ir kaupti informaciją, apie ką kalba žmonės, rinkti jų norus, ir viską perduoti į valdovų rūmus. Esu įvykių šešėlis. Džiaugiuosi tuo, kuo ir kur esu.

Kitas džiaugsmo šaltinis yra tai, kad panašu, jog mano sesuo Marcella – gyva! Vienas iš šauklių, keliaujančių į „Codex Victoria“ žemes, man pasakojo, kad ligoninėje sutiko jauną moterį, kuri atrodė lygiai kaip mano sesuo. Ji padėjo sužeistam kariui išgydyti žaizdas. Mano sesuo atrodė gana pavargusi, bet, nepaisant to, rami ir sveika. Tikiuosi greitu metu sulaukti iš jos žinių ir sužinoti daugiau apie jos kelionę!

Netikėtas garsas gatvėje privertė mane pažvelgti per langą. Panašu, kad žiema pagaliau atkeliauja ir čia. Jau pradėjo snigti. Vaikai statė didelį sniego fortą slėnyje ir ruošėsi sniego gniūžčių kovai. Kad būtų smagiau, po suspausto sniego plytomis jie slėpė dovanas. Tikrai, juk tai buvo viena jų ilgalaikių tradicijų, skirta atšvęsti žiemos pradžią. Visi, pataikę į tinkamą plytą, gauna prizą. Fortas traukė praeivių dėmesį ir aplink jį ėmė formuotis minia. Net veteranai ir nuožmūs kariai į šoną padėjo savo ginklus ir padėjo statyti sieną ir dalyvavo lemiamoje sniego kovoje.

Taigi, grįžtant prie mano užrašų. Išsiaiškinau dar kai ką įdomaus apie šį pasaulį. Čia žmonėms tikrai patinka keblios užduotys ir jie jas naudoja pasitaikius kiekvienai progai. Turėjau jas spręsti per šiuos metus. Galų gale šių užduočių rinkimas tapo mano hobiu!

Dar šįryt girdėjau, kaip užeigos, kurioje apsistojau, šeimininkas samdė naują darbininką. Jis uždavė darbininkui mįslę:

ultimate_riddle.png

šis ją teisingai išsprendė, taigi šeimininkas pasiūlė jam darbą ir pažadėjo mokėti 120 auksinių per metus. Šeimininkas taip pat sakė, kad reguliariai didins atlygį, bet darbininkas turi tuoj pat pasirinkti vieną iš dviejų planų:

• Gauti +15 auksinių algos pakėlimą kas metus
    • Gauti +5 auksinių algos pakėlimą kas pusmetį

Darbininkas nesuabejojo nei akimirką! Kokie nuostabūs žmonės čia gyvena!

Per šį laiką žmonės jau beveik baigė sniego forto statybas, taigi man metas! Šiandien aš žiūrėjau atgal, bet mačiau ateitį. Ir panašu, kad ateitis daug žadanti!

Užduotis: išspręskite šeimininko mįsles. Kiek kainuoja molis? Kuris variantas geresnis darbuotojui, jei jis planuoja dirbti čia bent trejus metus?

Pabaiga.

Praleidote pirmas serijas? Čia galite perskaityti, kaip viskas prasidėjo!

• Bendra konkurso informacija:

Pradžios laikas ir data

Gruodžio 3, 2019 – 11:00

Pabaigos laikas ir data

Gruodžio 9, 2019 – 11:00

Nugalėtojai skelbiami

Gruodžio 10, 2019

Nugalėtojai parenkami

6 atsitiktinai parenkami laimėtojai iš visų teisingai atsakiusių

Prizai

50 auksinių x 6 winners

Auksinių kuponai galioja tik

BALTICS bendruomenėje

Auksinių kuponai galioja iki

Gruodžio 31, 2020

Kad galėtumėte laimėti, būtina

Nurodyti savo paskyros vardą ir serverį, kuriame žaidžiate, pateikiant atsakymą į mįslę. Kiekvienas žaidėjas gali dalyvauti konkurse tik vienoje bendruomenėje.
  • 25 - gaila ner paskyros dabar

tada jei dvi uzduotys

megstu kartais paskaiciuoti

1. molis 25,

Gauti +5 auksinių algos pakėlimą kas pusmetį - po dvieju metu yra daugiau, bet

Gauti +15 auksinių algos pakėlimą kas metus - po 3 metu daugiau.

+5 - 4081,15

+15 - 4167

2. atsakymas +15 kas metus

• Sveiki,

Molis turetu buti 25.

O del algos tai logiskai mastant turetu buti antras variantas +5 kas puse metu.

q1q
    ts15.baltics.travian.com

• molis kainuoja 25

jei teisingai supratau sąlygą, tai dirbant 3 metus geriau pirmas planas +15 auksinių kasmet

testuotojas baltics speed

• Sveiki. Patikslinsiu.

Yra DVI užduotys į kurias reikia atsakyti. Kad laimėti, abudu atsakymai turi būti teisingi :)

Nebent pritrūktume atsakiusių į abu klausimus teisingai.

• atsakymas, molis kainuoja 25
    o darbininkas pasirinko pirma varianta: Gauti +15 auksinių algos pakėlimą kas metus

travian final serveris, nick name vilkas

• 1 uzduotis: Molio kaina - 25

2 uzduotis: 1 variantas. Pasirinko +15 per metus

S2 (SSG - DK), S3 (SSG - Pagonys), S4 (SSG - SSD), LTX (SSG - L-T-U)