סיכום שרת Solo

• שלום חברים

אחרי 271 ימים שרת 5 סוף סוף נגמר והגיע הזמן לרשום סיכום תודות למי שהיה בשרת 8)

https://gyazo.com/a0c7f976ba1e32fa99d11e0601b13f32

מהלך השרת

השרת התחיל בדיוק כמה ימים לפני שהייתי אמור לנצח בשרת פנדורה ובגלל החוסר הרמה שהייתה שם, חשבתי לפרוש ולהמשיך בחיים (עקב חוסר רמה).

מידי פעם הייתי נכנס לפורום כדי לבדוק פרצופים מוכרים שהיו משחקים בזמני (לפני 8 או 9 שנים).

אז אמרו לי שבשרת 5 נכנסים כמה שחקנים מוכרים ששיחקו איתי ביחד כמו שי ופאדי.

פה כבר התחלתי לגשש בין הצדדים לאן להיכנס ולמי:

מצד אחד נעם Asaf 300 שבברית שכונה (אחרי זה נזכרנו שגם איתו שיחקתי).

ומצד שני אוהד ששיחק Queen שהכרתי אותו קצת מפנדורה אבל לא ממש שיחקנו.

אז החלטתי להיכנס לשרת ולהתיישב באופן רנדומלי באיזור SE ומשם נלך לאן שארצה.

ממש בהתחלה שחקנים מברית מחתרת ניסו לשכנע אותי שאכנס אליהם אבל אני שחקן יחסית ותיק לא ממש מאמין לשטויות שרושמים לי בהודעות וכדומה (זה מה שקורה בקהילה).

ראיתי את השם Asaf 300 שהיה לי מוכר משרת 2 אי פעם לפני 8 שנים אז החלטתי להתחבר אליו.

משם נהייתי חבר בברית שכונה והייתה חובת ההוכחה עלי, במזל נעם הכיר את היכולות שלי אז נתן לי יד חופשית.

הלכתי בתהחלה הגנתי כדי שאשן כמו בן אדם בלילות אבל עם הזמן ידעתי שאם אני רוצה לנצח ולהשפיע אני חייב להתברג בצוות ההנהלה.

בשלב האוצרות היה קצת כאוס עקב ההסכם הכפול של הברית מחתרת עם שני הצדדים וזה גרם לאיבוד אוצרות חיוניים לברית.

בהמשך מחתרת התהפכו ותקפו עם הברית גיל הזהב, קצת מבצעים ואיפוסי בירות ל-2 הצדדים.

פה הבנתי שכמות ההתקפים בברית מאוד קטנה ועשיתי הפיכה מהגנתי להתקפי.

תוך יומיים בניתי כפר האמר עם תשתיות של אוצר מחסנים ואז עם שבועה קטנה התחלתי לרוץ להתקפי, אחרי כמה חודשים הפכתי למאפס ותוך כדי לשובר שיא להאמר גאלי התקפי.

מהלך קריטי שקרה ששחקן מגיל הזהב (שלא אזכיר את שמו) פרץ והתאבד עם ההאמר של GreenDragon על פלא כי חשד בריגול, גרם לשחקן להצטרף אלינו לשורת מבצעים שאני באופן אישי מאוד נהנתי להעביר במהלך הלילות.

בשלב הפלאים היו לצוות המצומצם של הברית כמה תקלות עקב חוסר זמינות וחוסר עירנות, יצא מצב שהפלא אופס וירד ל-0 אוכלוסייה בניצוחו של Queen.

אחרי המהלך על הפלא המורל של הברית היה ברצפה ורבים רצו לפרוש ולמחוק את השחקנים.

אני אישית לימדו אותי בעבר לשחק עד הסוף המר ובמזל הצלחתי איכשהו לשכנע את חברי להישאר במשחק ולהילחם על הניצחון.

החלטנו בצוות מצומצם של בוני הפלא : אני,שי,אלכס וערן שנבנה את הפלא ונעבוד על זמינות שם.

פה צריך להגיד כל הכבוד ולשבח את החריצות של שי ואלכס שעבדו ועמלו מסביב לשעון על הפלא.

מצב המאפסים וההאמרים היה לטובתנו אפילו שהתאחדו נגדנו 2 בריתות גיל הזהב + מחתרת.

וככה הצלחנו לנצח את השרת בלי הרבה סיכויים רק האחדות של הברית והמוטיבציה לנצח זה מה שקבע את הניצחון.

פה זה דוח של שבירת השיא מאפס גאלי :

https://gyazo.com/bfa7711984f6b366f745b3374e442ae2

תודות -

נעם – אני מאוד שמח שנכנסתי לשרת ויצא לי לעבוד אותך שחקן שנותן הכל בשביל הברית שחקן נשמה!

ערן – השחקן היחיד שמחובר ב-2 בלילה והמאפס בירות הראשי של הברית היית תותח ואני מחכה לבירה בחמישי!

אלכס - המנהל הראשי של הברית ביחד עם נעם נתת עבודה ענקית בשביל לנצח ועכשיו לסיום המתוק אתה יכול בקיץ בכיף לטוס לחופשה שכל כך חיכית.

שי – אתה אחד השחקנים היותר טובים שיש בקהילה בכל שרת שתיכנס אתה תהיה גוקר שלהם

ובזכותך המהפך הושלם והניצחון שלנו.

רושל – כמה שיחות היו לנו על התזמונים והמבצעים אתה שחקן מצויין שלמד להגיע לטופ בזמן כל כך קצר מקווה שתסיים כבר את הפרויקט.

אמיר – השחקן שתמיד איכשהו היה מתזמן על כולם, כל הכבוד על שרת מעולה שעשית טרור בתור הגנתי ובתור התקפי הצנחן האגדי.

רומן – כל השרת נפלת במיקום עם מחתרת והצלחת לעמוד מולם כל פעם מחדש יחד עם אמיר ומתן, תודה לך על שרת מעולה והמון בהצלחה בעבודה החדשה שלך!

פאדי - כל שרת לשחק איתך זה תענוג, תמיד יודע לתת את העצה הנכונה ויודע להסביר כל פרט.

יותר משמח שאתה מלמד את הדור הצעיר במשחק וככה הם נהפכים לשחקנים מקצועים.

אבישי – שתפסת את דודג לבד זה היה חתיכת משימה והצלחת לעמוד בה בכבוד ובנוסף להרים 2 מאפסים כל הכבוד לך על שרת מעולה.

דור – איך אפשר שלא להזכיר אותך, הדבר הכי טוב שקרה שגיל הזהב פרצו לחשבון שלך והתאבדו עם ההאמר, כל יום מוכן למבצעים בכל שעה ותענוג היה לשחק איתך בהצלחה לך במהיר!

לעוד שחקנים מעולים שהיו איתנו בברית בלעדיכם הניצחון לא היה שלנו :

גיא, אבי, מתן, שגיב, נהוראי, דרור, נימרוד, אנדרי, עידן, גורדן, אלון, שקד, יוחאי, עידו, אביאל, אלה.

שחקן יחידי שאני חייב לציין לטובה זה יובל Sling שיודע לפרגן בין אם הפסד או ניצחון, אתה שחקן מעולה ואתה תהיה נכס לכל ברית שתהיה איתה!

לגיל הזהב ומחתרת היקרים

כל הכבוד על שרת איכותי וכיף, רק חבל שחלק ממכם לא יודעים לכבד ולפרגן.

אז ברחו ומחקו שהבינו שנגמרו להם הסיכויים לנצח.

בסך הכל שרת מעולה ומקווה שעוד כמה שנים נארגן עוד אחד כזה :)

נימרוד Solo

• נמרוד יתותח כל הכבוד.

כייף גדול לראות שחקן שגדל יחד איתנו (מתישהו לפני 6 שנים בערך) מגיע לרמות הגבוהות ביותר ומשמש כבורג משמעותי בניצחון, ממש גאווה.

[18:33:38] Yarin: אני רוצה לקחת את עמית לדייט

http://prntscr.com/5pjeme
    שרת 1- שבועיים לפני התוכניות בנייה.

• כל הכבוד נמרוד להצדיע לך.

הרמת שחקן נפלא ואתה שחקן מעולה.

כיף לשחק איתך.

לשעבר
    morgan agent , argo , sadistic ,Steelboy,dora,Raging
    הווה:
    ilx-??
    il2-thelastone

• כל הכבוד נמרוד וואלה רק עכשיו ידעתי איפה שיחקת חח

שחקני הווה
    ILX:

שחקני עבר:Queen,Max Brenner, FATALITY, Thegraylist, Fearless, Securirate, ronso007, DreamKiller ,פלופ ,Simple, Break, Respect ,הבורר, Flashpoint, Otistim, Normal, Maniak, Chewbacca

• נמרוד אין שמח ממני שהצלחתי להכניס אותך לשכונה ושתהפוך לחלק בלתי נפרד ממנה

אתה שחקן נדיר מוכן לתרום ולהקריב הכל למען הברית אף פעם לא מתלונן תמיד מוכן לעזור

הרמת שחקן מפחיד גם הגנתית וגם התקפית אין ספק שחלק גדול מהניצחון רשום על שמך

אני עדין לא אשכח איך קמתי במקרה ב שלוש בבוקר ואני רואה שאתה כמו משוגע מנסה לארגן הגנות כדי לתפוס ובאותו הלילה תפסנו את האמר של קוין

שסוף סוף נתן לנו שקט אחרי כמה ימים

אתה שחקן אדיר בנאדם מצוין ונכס לכל ברית שתשחק ותנהיג אותה בעתיד

• אחלה של סיכום נמרוד, ללא ספק אתה אחד מהשחקנים הטובים ביותר בשרת הזה.

תמיד מעניין לראות איך כל אחד מסתכל על השרת מזווית אחרת,הייתי פחות מעורב ביחסים בין הבריתות וגם נכנסתי באיחור גדול לשרת כאלמוני מוחלט,אז מן הסתם נקודת המבט שלי די משעממת :D

תודה על ההקדשה, מקווה כמוך שנצליח להתארגן שוב בעוד כמה חודשים לשרת נוסף כזה .

יובל - Sling