Změna trestů

The forum will be offline for around 2 hours on Tuesday, December 17th starting from 12.30 GMT+1.
  • nortonka prosím odpověd děkuji

Tedy teď mohu přebírat vesnice v rámci aliance?

Omezeni antipushingu se nijak nezmenilo, v pripade prevzeti od spolualiancniku, zastupcu a spolecnych PC to system antipushingu omezuje jako do ted.

Post was edited 1 time, last by Laura Bay: translated in CZ ().

• Tak Tyranie moc výhody neměla. Napr Naco se svou herní minulostí asi nebyl zrovna jejich fanouškem. O tom vypovida i ban temer cele aliance za příspěvky na ambasádu. 😂 Ticho, Lopiku, nebo zavolam Jirika! 😂

Black: tojevono! Ja vzdycky vedel, ze ses panko! Ukaz demona!

• máš pravdu, snažím sa byť milá a informovať vás o porušení pravidiel hry, tak ako o tom rozhodol tím na presadzovanie pravidiel hry (RET). V podstate to naozaj robiť nemusím a trest, ktorý vám navrhnú môže byť po 48h udelený automaticky. A určite sa nájde iný fackovací panák, na ktorého budete kydať. Tak tebe aj jemu prajem veľa šťastia.

• Tak to nevím proč sis to brala osobně, když jsem vyjmenoval konkrétně koho jsem myslel. TT by mělo mít lepší argumentaci než, že jsou všichni hlupáci, nebo idioti, nebo že to vůbec dělat nemusí. To mi připadá celkem slabé.