יום 32 - סיכום שרת???

• אז השמועה מדברת על מחיקה המונית של הצד שלי. ואכן השמועה צודקת

למה אתם שואלים?

אז אחרי "מבצע" של הצד השני 2 חשובונות נהרסו. ו-2 חשבונות נמצאים בסכנה של באן לפי החלטת הנהלת לגנדס בזמזן הנכון ובמקום הנכון.

אפרט מה קרה.

החשבונות זאוס והידרה-

שני חשבונות שפתחו איתנו ומראש החלטנו שהם ישבו בצד השני.

יום שישי בערב, יוצא מבצע ובו החשבונות נועה קילה וזאוס יוצאיים לכיוון וידי. התוצאה כפי שידוע מריחה של 4 האמרים [פוסט אחר דיון אחר]

בעלי החשבון זאוס , מרגישים בחוסר נעימות לגבי היציאה ללגנדס ומנסים לפצות את לגנדס ובצעד לא ברור מחליטים לתת סיסמא למיקי

התוצאנ לא מאחרת לבוא והחשבון ההגנתי הידרה יוצא בהתקפות על החשבון ויני... ויני נכנס למגינים והידרה מאבד את כל ההגנות בחשבון.

בשתיי חשבונות אלו כפי שנאמר נשתל זזהב - אחריות ישירה של לג'נדס.

החשבונות דול ואושן:

ביברס שיושב בשחקן 2-stroke מחליט לחשוף את היותו מרגל ולעבור ללגנדס. [סאלמת]

נכנס לשתי חשבונות הגנה שלו שהיו אמורים לספק לו הגנות.

בחשבון dol - הוא מאפס שדות, זזורק כוחות על הנטארים ומכניס לבאן זהב

בחשבון ocean - הוא מחליף בירה , זזורק כוחות לנטארים הורס בניינים עם זזהב ומכניס לבאן זהב

האחריות - של ביברס.

פה המקום להדגיש שאכן כל הרס החשבונות נעשה ממתן סיסמא [לא פריצה או משהו כזה] אבל זה עדיין לא עושה את זזה לגיטימי ונכון

וכך התוצאה הרסנית הצד מאבד 4 חשבונות בבת אחת.

דרשנו מלגנדס להוצייא את ביברס מהברית ולהוקיע את מעשיו. הם בחרו למגן אותו [יש גישוש] נכון לעכשיו הוא לא בברית..

לטענתם אם אנחנו רוצים שביברס לא יהיה בלגנדס הם דורשים שאנחנו נוציא את כל האנשים שפרצו. אבל אצלנו בצד שיחקו נקי אף אחד לא פרץ או עבר על החוקים

ופה אני אתייחס לאליה באופן ספציפי. הטענה היא שאם אני מחזיקה בצד שחקנים כמו אליה אין לי מה להתלונן ושאני כביכול סובלת ממוסר כפול וצביעות ומה לא.

אז לגנדס יקרים , אתם הרמאים והצבועים היחידים.

אתם רוצים שאני אוציא את אליה? [ ומיייד אתייחס לסטורם ] אזז תוציאו את כל האנשים אצלכם שהשרת הזה פרצו, שתלו זהב, הרסו חשבונות ומה לא.

אליה ששיחק בסטורם לפני כמה שרתים עשה מעשה לא ראוי והרס חשבון שלו ושל שותף שלו שהושקע בו כסף וים זמן [ אני נגד כמובן] אתם פשוט שכחתם מה עשיתם באותו השרת- פרצתם לחשבונות אחרים איבדתם כוחות והרסתם חשובונת .. וואלה דרך פעולה לגיטימית אצלכם.

בכל אופן,

אני חושבת שמאז השרת הרע ההוא , יש רגיעה והצדדים שניהם התשתדלו לשמור על משחק נקי ללא הרס חשבונות מבפנים.

ועכשיו אתם באים בדרישה אלי [ אתם עוד מעיזים לבוא בדרישות!!} , ואתם פשוט לא יכולים לבוא עכשיו ולומר לי סלקי אותו ואז תדברי שאצלכם בצד יושבים שחקנים שבפועל בשרת זה נכנסו לחשובונת והרסו אותם עם תמיכה מלאה של כל הצד.

התלוננתם על ריגול?

שוב מוסר כפול

ריגול הוא חלק לגיטימי מהמשחק, ככה התעקשתם להסביר לי. ולראייה אתן לכם דוגמאות מכל שרת בו שיחקנו ביחד - ביברס, מעוז והחשבון הזה ששכחתי את שמו שמשך הגנות מהפלא שניה לפני שיצאתם עליו. איפוס כפר האמר שלנו . אתם נכנסים נקי אחריי שדאגתם למשוך הגנות

אז אל תדברו איתי על מרגלים אל תדברו איתי על מוסר כפול.

אתם אלו שמצדיקים שזזה עונש לגיטימי להרוס חשבונות של שחקנים שריגלו. נדהמתי לגלות כמה אנשים תומכים בזה. אתם לעולם לא תצליחו לשכנע אותי שזזה דבר לגיטימי.

כי מי לעזזאזזל נתן לכם את הסמכות להרוס חשבון אחר מפנים מי אתם בכלל????? מי אתם שתלכו לחבל בחשבון מפנים רק כי השחקן לא איתכם. ??

מאיפה החוצפה מאיפה התעוזה?? מי אתם בכלל????

אתם לא יכולים לבוא באף טענה כשאתם מושחתים מהיסוד ומגבים את עצמכם בכל מיני סיבות מביכות.

אין ספק, לכאורה אתם צדיקים ששומרים על הכללים , אבל בפועל אתם מבקשים אימיליים מאנשים, נכנסים לחשבונות, שותלים זהב , הורסיים מבפנים. פשוט מראים שכל האמצעים כשרים על מנת לנצח שרת. עבריונת לשמה. אבל היי אני לא מוסרית כיי אלייה אצלי [חח יחי הצביעות]

אז זה לא יקרה.

אתם דואגים לפצות אותנו על 4 חשבונות אתם לא מושכים זהב מהחשבונות שבהם השתלתם זהב או שהשרת נגמר

אנחנו לא מאיימים, אנחנו נלמד אותכם לשחק או לא לשחק בכלל

אתם לא תחזיקו אף חשבון באיומים - מייל או פירוק - השתלת זהב והרס חשבונות

אנחנו בוחריים לא לשחק בשרת הזה בצורה הנוכחית.

הכדור בידיים שלכם.

• נתי האישה הכי ישרה ומוסרית שיש, ובטוח שהיא מודעת לגבול הטעם הטוב הרבה יותר מכם

מיקי הגזמת, לכלכת והתלכלכת.

תתבייש

תתבייש

ושכל שותפיך למעשיך יתביישו

• פשוט בושה

אני נגעל כל פעם מחדש מהתת רמה פה בארץ

• לא עוד איך אנשים מסוגלים להרוס חשבונות מבפנים שאנשים משקיעים בהם כסף וים זמן

ציפיתי ליותר מאוכזב לגמריX/

• מוסר הוא הבחנה בין התנהגויות שנחשבות "טובות" לבין אלה שנחשבות "רעות". לפיכך, זהו סוג של חשיבה אנושית. אחת ממטרות המוסר היא לתת כללים מנחים וערכים (רע/טוב) להתנהגות בכל תחומי החיים, אשר לא בהכרח עולים עם רצונותיו של האדם (סוכן מוסר). בכלל זה, התנהגותו עם משפחתו חבריו ועמיתיו, עם זרים, בפוליטיקה, במדע, במקומות ציבוריים, כלפי עצמו, כלפי בעלי חיים, כלפי כדור הארץ ואף כלפי בני אדם עתידיים או היפותטיים (שעשויים להיוולד).

מוסר הוא אחד התחומים הגדולים והחשובים בפילוסופיה, בפסיכולוגיה ובדת. רוב הגישות הפילוסופיות והדתות קבעו כללי מוסר ורבים מכללי המוסר נובעים מהן. מוסר נחשב לאחד המניעים של האדם. משחר ההיסטוריה חותרת כל חברה שיהיו לה ערכים שבהם היא מאמינה ופועלת ליישמם, לשמרם ולשנותם בהתאם להתחדשויות. הם משוננים, נלמדים ומועברים מדור לדור ועל החורגים או מפרים אותם מוטלות סנקציות חברתיות או חוקתיות (או שתיהן גם יחד).

שוקרן.

• כל עוד אנשים ימשיכו לתת יד לשחקנים האלה הקהילה בישראל תמשיך להיות מסריחה.

במקום לעשות חרם על אותם שחקנים ולהבין

שהאנשים האלה הורסים לנו את הקהילה.

אנשים מצרפים אותם ונותנים להם לגיטמציה להמשיך.

עצוב ועלוב.

• נתי סליחה שאני אומר את זה

אבל את ההודעה שרשמת עכשיו רשמתי לך וחצי כבר בתחילת השרת

זה הסגנון משחק שיש עכשיו בשרתים של הארץ וחבל

זאת הסיבה שאני לא נכנסתי לשחקן אחר

אין טעם להשקיע זמן וכסף לתוצאה ידועה מראש

אני מאמין שלמרות הכל אתם תנצחו (אם תבחרו להישאר)

כי בדרך כלל הטובים מנצחים נקודה

לגבי הצד השני אני לא בדיוק מכיר אותם יותר מידי טוב אבל ממה שהספקתי להכיר יש שם חלק מאוד גדול של אנשים ישרים וטובים שבאו להנות מהמשחק

חבל שכמה בודדים הורסים שרת שלם

בהצלחה טרוויאן ישראל בהמשך הדרך שכרגע לא נראה משהו בכלל

• ללא ספק התופעה הכי בזויה שיכולה להיות. התירוץ של לנקום פריצה אחת בפריצה אחרת הוא הכי מפגר שיש. ללא ספק טרוויאן ישראל נמצא באיום ממשי על המשך הקיום שלו.

• ללא ספק התופעה הכי בזויה שיכולה להיות. התירוץ של לנקום פריצה אחת בפריצה אחרת הוא הכי מפגר שיש. ללא ספק טרוויאן ישראל נמצא באיום ממשי על המשך הקיום שלו.

כן רק שפה לא הייתה נקמה, כל החשבונות שנהרסו היה של אותו צד.

אני עד עכשיו לא הבנתי למה הבנאדם הרס בצורה כזאת מגעילה חשבונות של חברים שלו.

נגיד מיקי היה הורס לי את החשבון מילא אומר תמיד נגדו, לא מתים אח על השני, מגעיל אבל מילא. אבל למה להרוס לשחקני הגנה שנכנסו בשבילך?? מה בגלל שהם לא רוצים לבגוד כמוך?? כל מי שביברס אי פעם יפנה אליו ידע שהוא מאבד את העצמאות שלו כי זה או ללכת בדרך שלו או שיהרוס אותך על זה.

שחקן בזוי

LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin

• לפי דעתי

הקטע הזה שכל שרת יש 3 בריתות ו2 סוגרות דיל ובכל זאת הברית השנייה מנסה לסגור דיל עם השלישית זה יותר גרוע ממה שקורה פה

ניסיתם לעשות שרת עם צד אחד ועכשיו אתם מתלוננים?

• שחקו תמשחק

כשאתם מאפסים בירה למישהו והוא מוחק גם תשתתפו איתו חצי חצי בהשקעה על השחקן שלו?

• כמו שאמרתי וכמו שידעתי ,

למרות כל ההצעות להכנס לשחקני טופ למהיר ידעתי שיגיע הדבר הזה.

אם נותנים יד לדבר קטן אז יתנו יד לדבר גדול.

בושה ששרת המהיר מתנהל ככה.

מזל שבשרתים האיטיים זה לא קורה ושם באמת כיף.

גועל נפש שככה מתנהל שרת כדי לנצח בו זה פשוט בושה.

תפסיקו להכנס למהיר ולתת יד לדברים האלה תתחילו להתעורר.

לשעבר
    morgan agent , argo , sadistic ,Steelboy,dora,Raging
    הווה:
    ilx-??
    il2-thelastone

• אני איתך נתי.

הבעיה שהפורצים לעולם יפרצו ושרתי המהיר הישראלי יגמרו.

אולי זה לטובה

ILX25 - Jinx

ILX30 - Evergreen

שרתים רנדומליים שאני לא זוכר - Lana, OneLastTime, Tom Riddle

• שחקו תמשחק

כשאתם מאפסים בירה למישהו והוא מוחק גם תשתתפו איתו חצי חצי בהשקעה על השחקן שלו?

יש הבדל בין איפוס בירה שזה המשחק לבין פריצה לחשבון והריסה שלו בצורה לא ספורטיבית ומגעילה

לפי דעתי

הקטע הזה שכל שרת יש 3 בריתות ו2 סוגרות דיל ובכל זאת הברית השנייה מנסה לסגור דיל עם השלישית זה יותר גרוע ממה שקורה פה

ניסיתם לעשות שרת עם צד אחד ועכשיו אתם מתלוננים?

תגיד לי אתה נורמלי? אתה בכלל יכול להשוות בין הדברים?

ריגול והסכמים מאחורי הגב זה אולי מלוכלך אבל זה חלק לגיטימי מהמשחק, לפריצה לחשבונות אין שום לגיטימיות גם במקרה הכי קיצוני שיש

• בעיה של אותם אנשים שמחלקים פה סיסמאות

הבאתי לך סיסמא? ושלחת את כל הכוחות למות זאת בעיה שלי

אז הבאתם סיסמא ועכשיו אתם אומרים שפרצו ועכשיו יש סיבה למה לפרוש כי אולי לא מנצחים

לא ככה?

• לא כתבתי שפרצו כתבתי שהיה שימוש לרעה בסיסמאות.

גם אם החלטתי לעבור צד מכל סיבה כלשהיא, לאף אחד אין את הזכות להרוס לי חשבון שהשקעתי בו זמן וכסף.

אתה בא להרוס דרך נק מפגש - מקובל , הגיוני וככה צריך!

אתה נכנס להרוס מבפנים? - שפל ומגעיל.

תעברו לאן שאתם רוצים , שחקו איפה שצתם רוצים

אל תהרסו לאחרים.

ואיתי, לא מפריע לי להפסיד, אני לא פורשת בגלל זה . נהפוך הוא, יש לי יותר הגנות לצד ויש מוטיבציה מטורפת לצד לנצח.

אבלללל וזה אבל גדול - לא ניתן יד לשחיתות.

אין מה להשאר ששחקן מאיים לך על 4 שחקנים לשים באן זהב -3 פעמים או 4 תלוי כמה זהב הוא השתיל.

פשוט לא.

• באמת אני אחד מהאנשים שמשחקים פה לצערי מאז ומעולם בגלגולים שונים מאז השרת הראשון והקהילה פה לא גדלה רק יורדת ונחלשת.

פעם היו מלחמות על הנצחונות בין אנשים, יריבות קשה - אנרכיה מול פוביה, שמילו מול ירון, באמת שהייתה שנאה בין הצדדים.

הדברים האלה בקושי קיימים היום כל אחד מוצא את עצמו משחק עם צד אחר בשרת אחר, רוב האנשים שיחקו עם הצד השני מתישהו.

מי שנשאר ומשחק יודע שהרמה מזעזעת והכמות שחקנים ביזיונית, אבל נשאר כי כיף לו המשחק, את מי זה מעניין מי מנצח מי מפסיד, הרמה כל כך נמוכה ועלובה בישראלי שמה שאנשים מחפשים זה ריגוש לשחק בשרת טוב עם שחקנים טובים ומלחמה אמיתית ואתגר והניצחון לא מעניין.

רוב האנשים שתשאל לפני שרת אם נכנסים ישאלו אותך בחזרה יש עניין? יש צד נגדי חזק? לא האם ננצח או נפסיד זה לא מעניין.

אז באמת מיקי, קיקו ולקהילה הקטנה שנשארה פה השאלה האמייתית היא, למה? למה להבריח את המעט שנשאר פה במשחקים המסריחים שלכם שפעם עוד היו הגיוניים והיום סתם לוקחים משהו גוסס והורגים אותו לגמרי כמו טרויאן ישראל.

רענן שהייתה זה שמתגאה שהבאת את המשחק לישראל איך אתה נותן יד בהרס שלו?

גולד שאני תופס ממנו גבר וסער שששמעתי עליו רק דברים טובים איך אתם נותנים יד לניצחון בעזרת מעשי נבלה.

וכן אני בא אליכם קיקו ומיקי בטענות כי ביברס הוא רק בובה במשחק שלכם שמילא הוראות, הוא לבד לא היה עושה את זה בלי יד מכוונת. הוא רק השיריון שאתם מנסים להלביש עליו תחרא של המזימות שלכם בשביל לא להתלכלך חלילה.

פאק איט ורונן אתה יכול לתת לי הרחקה לצמיתות מהפורום, נשבר הזין שהמשחק שכולנו סובלים שאנחנו נמצאים בו ונשארים בו מאהבה נהרס בגלל שטויות, אתם צד חזק מנוסה וטוב יותר וכולנו נשארנו בו כי באנו להנות ולעזזל הפלא מאה הארור כי לאף אחד לא מעניין תביצה אחרי שבוע מי ניצח אלא זוכרים תשרתים שהאתגר היה גדול וקשה, שחררו מהמשחק שכולנו אוהבים!!!!!!!!!!!!!!!!

השרת שהכי נהנתי בו הפסדתי לעומר וי בחצי שעה ולאיטיים התותחים ואני גאה שהפסדתי להם כי הם השאירו לי טעם לשחק עוד.

עזבו היסטוריה של אנשים, עזבו להחרים אנשים זה לא מעניין, המשחק גוסס תפסיקו להרוס אותו!!!

LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin

• אחרי ששני הצדדים אמרו "וואלה אחלה שרת הולך להיות" באים כמה ליצנים ששמם מיקי וקיקו ומחליטים להרוס ולא בפעם הראשונה שלהם.

מיקי וקיקו, אני מקווה שזה היה שווה בשבילכם המעשה הזה כי פאקינג הרסתם שרת וזה חתום על שמכם.

סלמאת

Noa killa

• אתם רוצים שאני אוציא את אליה?

אבל הכי מצחיק פה זה שאתם התחננתם שהוא ישחק איתכם בצד . אין מישהו מהצד שלכם שלא ניהל איתו שיחה .

לבוא אלי ולטעון שאניי לא מוסרית/ישרה בגלל שהוא איתי בצד זה אירוניה במיטבה.

יאללה לגנדס לכלכתם מעבר לרגיל.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg