Posun termínu artefaktů na CZX

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

If your community is not between the selected one, but you still want to provide your input for the event, feel free to visit and participate in the discussion on the International forum.
  • Zdravím, budu stručný. Letošní vánoční mír koliduje s artefakty na czx, proto navrhuji jejich posunutí o den. Vím že je to možné, již se to párkrát právě kvůli tomuto problému dělalo.

Myslím že všichni chápeme důvody, proč je to správný krok a doufám v časné zachycení a vyřízení mé žádosti.

s díky Pelda

• Ja teda osobne a za celou ally PPSM pisu a souhlasim s navrhem Peldu ... je predsi nemyslitelne, aby celej server casoval utoky na arty na 12:00 27.12.2019, kdy skonci vanocni mir ... to je blbost ... je to zasah do hrani a strategie vsech, protoze se ztraci vyznam toho, na cem od zacatku veku kazda ally dela .. taky zadam o posunuti artu o den .. Dekuju

Ales (Mimoni)

• Tak bohužel je to moc na těsno. Pravděpodobně by to udělalo čáru přes rozpočet spoustě hráčů, kteří už s tím počítají, takže teď už s tím hýbat nebudeme.

• Lauro my reprezentujeme tu spoustu hráčů a jsem si jist že nam všem tohle degenerované načasováni právě čáru pres rozpocet udělalo. Proto to řešíme a chceme aby se to posunulo. Čekali sme že bude o ty 2h zkraceny mir kdyz uz to tak blbe vyslo nebo se to jako vždy o den posune pak se to začalo řešit s adminy a následně jsem to dal sem abych ziskal podporu lidí.

Přece nemužete takhle zazdít nejdulezitejsi okamžik serveru na ktery se teší naprosto vsichni. To je darebáctví, lajdáctví a naprostá zhovadilost.

S úctou

Pelda

• Co na to říct. Nezlobte se na mě, ale to vyjádření je nejhorší možné. Právě ta spousta hráčů jen chce, aby se neopakoval ten báječný czx30, kdy se braly arty až 10 min po skončení míru. Místo poučení z předchozích serverů to budem dělat pořád stejně, protože se přece nic nemůže pokazit. Nechávat to v rukou náhody a systemu, který jak víme všichni je nedokonalý - viz můj neoprávněný ban. Na pro mě posledním serveru, takhle házet klacky pod nohy většině předních aliancí. Nikdo vaše rozhodnutí nemůže logicky schválit. Všichni víme že to je blbost. At se rovnou napíše, že nejsou lidi, že se nechce. Času je dost ale jen chtít. Sice doufám, že se český TT u němců bije do poslední krve a nese*e na to jako právě soudruzi, ale mám pocit že už všem dochází síla něco řešit.

lego123

• ale ty prosimtě.... jak říkáš je to nejdůležitější okamžik serveru. Tak si to zařiď abys tu byl. A né řešit kraviny typu - posuňte to nám se to nehodí a argumentovat tím že reprezentujete tu “spoustu”.

O těch artech víš už od vyhlášení serveru... nemáš čas - smůla -> tvůj problém tak to v životě prostě chodí ;)

• My tu budem Trable o tom se tu nikdo nebaví :D, problémem je že nemáme tušení v kolik přesně mír skončí, občas to je 5 minut po občas minutu před. O artech se ví ale mír se vyhlásí pár dní předem sice bývá vetšinou stejný ale kdoví jak to pánum z vedení občas pojebká v hlavách a jak to nastaví. doporučuji ti nevyjadřovat se k něčemu čemu nerozumíš.

• Na kolik hodin casovat, kdyz byva opozdeni ukonceni miru? Vystavene katavesky? Na co? Kdyz trefis souradky a budes mit art jedno pole, vezme ho hrac, co sice nacasoval stejne, ale poslal driv pac byl dal, ironie.. Jde o to, ze ted arty nejsou strategicka zalezitost, ale povanocni loterie...

• My tu budem Trable o tom se tu nikdo nebaví :D, problémem je že nemáme tušení v kolik přesně mír skončí, občas to je 5 minut po občas minutu před. O artech se ví ale mír se vyhlásí pár dní předem sice bývá vetšinou stejný ale kdoví jak to pánum z vedení občas pojebká v hlavách a jak to nastaví. doporučuji ti nevyjadřovat se k něčemu čemu nerozumíš.

minulej rok to skoncilo tak jak ma, ovsem je to slusna prasarna ze strany vedeni, uz jen to ze to nekdo dal na ten datum, kdy kazdej admin vi ze bude proste mir :D