Trenutno stanje na serveru 1

• Dragi igrači,

server ts1.travian.com.hr će uskoro početi kao Travian: Legends server.

Registracija: 21. listopada 2016.
    Početak igre: 24. listopada 2016. u 06:00 po našem vremenu.

Sretno svim igračima u osvajanju novog hr1 servera!

Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma i općim pravilima igre, svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Lp
    Superhik

• #prayforrudi
    #prayfordado
    #sokoljeslabigrac

ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hr1 – Trevor, ex hr2 Vidi Pasa, Disperadun, ex hrx – Milka, ex ba1 – Mikula Mali, ex ba2 – golober, Collector, ex ba3 – Lolek i Bolek, hrx 2016/2017 - Haile Selassie

• Hahahah ego slape vs cijeli server
    Prosli server ego slape nista vojske nisu potrosile do ww faze mozda su bila 2 kucanja na neznane koji nisu imali nista
    Sve od ego i slapa je prolazilo vojsku su stancali uzimali bo od PC dok su nomadi i i PC ratovali
    A sad cemo ih vidit ako se imadnu s kim tuc cijeli server kakvi ce bit na kraju

Zaboravio sam jos + + korde spomenit u tu su ratovali PTSP NAV Neznani i ko je jos nmg se sjetit

• taj jedan bo nam nije bio od znacaja nikakvog posto smo sa strane imali 2 mala, jedan PBO i vojska se pod njima kod svih offera štancala 0/24.. + veliki bo defferima.. tako da ak je to izgovor samo se tjesi ;)
    kaj se tiče ++ korda NAV i Neznani (reko bi opravdano ime) su rješili PTSP i BOOM

al dobro pustite sad nevažne teme..

di je nama cuger mulja RUDIKA?

• Nemoze nitko rec da je ptsp bia porazen od strane Nav-Neznani 3peru je crop vise puta bia unisten al uvik se vraca jaci a tek koliko je offova skinuto u njega da ne pricam

• a da ne pricamo tek kako je rudika kod tripera u cropu izgubio izmedju 17 i 22 miliona deffa

ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hr1 – Trevor, ex hr2 Vidi Pasa, Disperadun, ex hrx – Milka, ex ba1 – Mikula Mali, ex ba2 – golober, Collector, ex ba3 – Lolek i Bolek, hrx 2016/2017 - Haile Selassie

• #salenemapojma :)

tomo
    dolaze egošlape braniti server i to sa velikom najavom tak da bu bilo opet drž gaće
    PC navodno ne dolazi
    Nomadi dolaze :)

Hvala Dado na najavi.
    Nijebitno, tvoje mišljenje nije bitno.
    Ovaj server budi ti na kontra strani, pa nam pokaži kako se igra.
    Ne sjećam se kad su svi WW offovi sa servera završili na jednom WW koji je na kraju pobjedio,
    tak da samo ti klikaj svoje piksele i nadaj se da nisi protiv nas jer će ti slika postat mutna.

S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD :D
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

• Hvala Dado na najavi.
    Ne sjećam se kad su svi WW offovi sa servera završili na jednom WW koji je na kraju pobjedio,
    tak da samo ti klikaj svoje piksele i nadaj se da nisi protiv nas jer će ti slika postat mutna.

pa i prosli je bio na kontra strani, a kolko se naklikao izbacio je mega off :lol:

Dado, jel opet navijas za egoslape ko i zadnji?

• Hvala Dado na najavi.

Koji je tebi k haha
    Ja nisam reko da vi neznate igrat i da ste losi
    Mozda i jeste bili najjaci savez na serveru
    Ali se niste imali s kim borit kao pc nomadi i ptsp NAV
    Niste trosili vojsku ko ostali
    I neznam koje je k tebi tesko prihvatit ovo sto ja kazem