#AskTravian - 24

• Készen álltok 2020-ra? Mi már bizony igen! És van egy hosszú listánk tele meglepetésekkel a számotokra...

A feliratok több nyelven elérhetőek (magyarul nem).

• "A feliratok több nyelven elérhetőek (magyarul nem)." X(

"Egyetlen rövid látogatás egy elmegyógyintézetben meggyőz bárkit arról, hogy a hit nem bizonyít semmit."(F. Nietzsche)

• Nem hagytatok ki sok információt, lényegében a magyar szerverek kimaradnak a szórásból, legalábbis én nem hallottam a sorolásban. A Codex szerverek 2x sebességet kapnak, 5 nép, stb... (de nem tudom, hogy a felsorolt szervereken-e, vagy ez már az összesre vonatkozik), Legends on tour-t szeretnének idén is, kvalifikáció/finals idén is lesz kis változással, de azt majd később tudjuk meg, szeptemberben lesz valami, ami szintén titkos egyelőre, bevezetik a wave buildert, a játékosok javaslata alapján változtatni fogják a farmlistát, illetve a mobil verziót optimalizálják. Készül még egy új hős panel, választékosabb lesz.. és végül lesz egy discord chanel a Travianhoz, ahol lehet beszélgetni, kérdezni, stb.. a játékról. Azt hiszem ennyi röviden, tömören.

Az 5 népes szerverekről nem volt szó, valószínűleg nem fogják berakni egyelőre... (??).

ƓƠLƉ Ƈŏ. ȚŏțǻɭŴǻȓ

„Engem nem érdekel a sulitok, a nevem rég tananyag!”

• Az elejéhez annyit, hogy a magyar nem maradt ki lényegébe véve, hiszen a COM-on (international) elérhető lesz minden nyelv.

De jól összefoglaltad :)

• idegesítő ez a nő a videóban, de végre érzem a travianon az igyekezetet hogy megtartsák a játékosokat

Csak arra vigyázz,
    nehogy az élet a travian rovására menjen!